1,4600 zł
0,00% 0,0000 zł
Reino Capital SA (RNC)

Ludzie - REINO

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Świątkowski Radosław Prezes Zarządu 2018-07-03 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Błażejewska Patrycja Członek RN 2008-02-21 -
Kosińska Małgorzata Członek RN 2018-06-20 -
Binek-Ćwik, Beata Maria Członek RN 2018-06-20 -
Janas Karolina Członek RN 2018-06-20 -
Kowal Andrzej Członek RN 2018-07-06 RECYKL - Przewodniczący RN
DEBICA - Członek RN
Majewski Kamil Członek RN 2020-02-27 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Świątkowski Radosław Członek Zarządu 2018-07-03 -
Buczak Tomasz Członek RN 2018-06-20 2020-02-27 -
Dymecki Dominik Prezes Zarządu 2018-06-20 2018-07-06 -
Dymecki Dominik Prezes Zarządu 2018-06-20 -
Buczak Tomasz Członek RN 2018-06-20 -
Kowal Andrzej Członek RN 2018-05-22 2018-07-06 RECYKL - Przewodniczący RN
DEBICA - Członek RN
Kowal Andrzej Członek RN 2018-05-22 RECYKL - Przewodniczący RN
DEBICA - Członek RN
Chłopek Mariusz Członek Zarządu 2017-05-04 2018-06-18 -
Chłopek Mariusz Członek Zarządu 2017-05-04 -
Piotrowski Krzysztof Członek RN 2017-03-02 2018-06-20 -
Piotrowski Krzysztof Prezes Zarządu / p.o. 2017-03-02 -
Kaczmarczyk Anna Członek RN 2016-06-27 2018-07-06 -
Kaczmarczyk Anna Członek RN 2016-06-27 -
Waldman, David K. Członek Zarządu 2015-12-11 2016-09-29 -
Waldman, David K. Członek Zarządu 2015-12-11 -
Gudaszewski Tadeusz Wiceprzewodniczący RN 2015-11-25 2018-06-20 -
Gudaszewski Tadeusz Wiceprzewodniczący RN 2015-11-25 -
Dzielnicki Adrian Prezes Zarządu 2015-06-30 2017-03-02 -
Dzielnicki Adrian Prezes Zarządu 2015-06-30 -
Wójcik Felicja Członek RN 2015-06-25 2016-06-27 -
Wójcik Felicja Członek RN 2015-06-25 -
Urbański Szymon Prezes Zarządu 2014-12-30 2015-06-30 -
Urbański Szymon Prezes Zarządu 2014-12-30 -
Gudaszewski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2014-02-20 2017-03-02 -
Gudaszewski Wojciech Wiceprezes Zarządu 2014-02-20 -
Wójciak Mieczysław Członek RN 2014-01-09 2018-02-05 -
Wójciak Mieczysław Członek RN 2014-01-09 -
Dzielnicka Zofia Członek RN 2014-01-07 2018-06-20 -
Dzielnicka Zofia Członek RN 2014-01-07 -
Dzielnicki Adrian Członek Zarządu 2013-12-10 -
Gudaszewski Wojciech Członek RN 2012-10-01 2013-12-31 -
Dzielnicki Adrian Członek RN 2012-10-01 2013-12-09 -
Gudaszewski Wojciech Członek RN 2012-10-01 -
Dzielnicki Adrian Członek RN 2012-10-01 -
Grzegorczyk Wojciech Wiceprezes Zarządu 2012-09-01 2015-08-31 -
Cal-Całko Sławomir Prezes Zarządu 2012-09-01 2014-12-31 -
Grzegorczyk Wojciech Wiceprezes Zarządu 2012-09-01 -
Cal-Całko Sławomir Prezes Zarządu 2012-09-01 -
Wojtylak Grzegorz Członek RN 2012-06-22 2012-10-01 -
Wojtylak Grzegorz Członek RN 2012-06-22 -
Cal-Całko Sławomir Członek Zarządu 2012-03-05 2012-08-31 -
Cal-Całko Sławomir Członek Zarządu 2012-03-05 -
Bubela Grzegorz Przewodniczący RN 2012-02-23 2015-03-30 -
Bubela Grzegorz Przewodniczący RN 2012-02-23 -
Mikołajuk Piotr Członek RN 2010-06-28 2012-06-22 -
Mikołajuk Piotr Członek RN 2010-06-28 -
Tarka Grzegorz Członek RN 2010-06-19 2010-06-28 -
Tarka Grzegorz Członek RN 2010-06-19 -
Cal-Całko Sławomir Przewodniczący RN 2009-11-23 2012-02-22 -
Cal-Całko Sławomir Przewodniczący RN 2009-11-23 2012-02-22 -
Zawadzki Janusz Członek RN 2009-03-18 2014-01-08 -
Zawadzki Janusz Członek RN 2009-03-18 -
Karski Eryk Członek RN 2008-08-18 2009-03-09 -
Czeszejko-Sochacki Tomasz Członek RN 2008-08-18 2009-01-26 -
Karski Eryk Członek RN 2008-08-18 -
Czeszejko-Sochacki Tomasz Członek RN 2008-08-18 -
Wojtylak Grzegorz Członek RN 2008-07-22 2010-06-18 -
Wojtylak Grzegorz Członek RN 2008-07-22 -
Błażejewska Patrycja Członek RN 2008-02-21 -
Tadajewski Radosław Członek RN 2008-02-11 2008-08-18 -
Tadajewski Radosław Członek RN 2008-02-11 -
Wójciak Mieczysław Członek RN 1000-01-01 2012-10-01 -
Dzielnicki Adrian Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2012-08-31 -
Gudaszewski Wojciech Prezes Zarządu 1000-01-01 2012-08-31 -
Hnatiuk Michał Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2009-04-10 -
Łuć Łukasz Członek RN 1000-01-01 2009-03-05 -
Waluga Michał Wiceprzewodniczący RN 1000-01-01 2008-08-18 -
Dzielnicka Zofia Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2008-07-30 -
Putz Dominik Członek RN 1000-01-01 2008-06-30 -
Socha Krzysztof Członek Zarządu 1000-01-01 2007-10-15 -
Dzielnicki Adrian Wiceprezes Zarządu 2012-08-31 -
Gudaszewski Wojciech Prezes Zarządu 2012-08-31 -
Socha Krzysztof Członek Zarządu -
Piotrowski Krzysztof Wiceprzewodniczący RN -
Wójciak Mieczysław Członek RN -
Łuć Łukasz Członek RN -
Łuć Łukasz Członek RN -
Putz Dominik Członek RN -
Hnatiuk Michał Wiceprezes Zarządu -
Dzielnicka Zofia Wiceprezes Zarządu -
Waluga Michał Wiceprzewodniczący RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 0 -
2017 1 -
2016 1 -
2015 1 -
2014 3 -
2013 7 -
2011 6 -
2010 6 -
2009 6 -
2008 18 -
Grupa
2017 1 -
2016 2 -
2015 3 -
2014 12 -
2013 19 -
2012 18 -
2011 21 -
2010 14 -
2009 10 -
2008 13 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.