2,6100 zł
4,82% 0,1200 zł
Larq S.A. (LRQ)

Ludzie - LARQ

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Byj Wojciech Prezes Zarządu 2021-03-08 -
Moszkowicz Marek Członek Zarządu 2020-04-22 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Gębusia Iwona Przewodniczący RN 2020-12-29 -
Miterski Konrad Wiceprzewodniczący RN 2020-04-30 HERKULES - Wiceprezes Zarządu
PBKM - Wiceprzewodniczący RN
BIOMED - Członek RN
Orłowski Norbert Sekretarz RN 2020-10-19 -
Grelo Grzegorz Członek RN 2020-12-29 -
Wróbel Grzegorz Członek RN 2020-12-29 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wojtan Przemysław Członek RN 2020-10-19 2020-12-29 -
Dzięcioł Małgorzata Prezes Zarządu 2020-10-02 2021-03-04 -
Michalewicz Adam Członek RN 2020-08-27 2020-10-19 -
Krawczyńska-Nowak, Anna Prezes Zarządu 2020-05-06 2020-08-27 -
Przybyłowski Krzysztof Członek RN 2020-04-30 2020-12-18 -
Baryła Michał Członek RN 2020-04-30 2020-10-19 -
Kudła Radosław Członek RN 2019-06-28 2020-04-30 -
Krawczyńska-Nowak, Anna Członek Zarządu 2019-01-02 2020-05-05 -
Kalkusiński Adam Członek RN 2015-08-31 2019-06-28 -
Kalkusiński Adam Członek RN 2015-08-31 -
Dzięcioł Małgorzata Członek Zarządu 2015-03-31 2020-03-31 -
Chruszczewski Mikołaj Członek Zarządu 2015-03-31 2019-06-28 -
Chruszczewski Mikołaj Członek Zarządu 2015-03-31 -
Foroncewicz Bartosz Członek RN 2015-03-11 2020-12-29 -
Frąckowiak Sergiusz Członek RN 2015-03-11 2020-04-30 -
Braulińska-Wójcik Joanna Przewodniczący RN 2015-03-11 2020-04-30 -
Drozdowski Jerzy Członek RN 2015-03-11 2015-08-31 -
Krawczyński Piotr Członek RN 2015-03-11 -
Drozdowski Jerzy Członek RN 2015-03-11 -
Szymański Andrzej Członek RN 2008-07-15 2014-12-17 -
Krawczyński Piotr Członek RN 2008-07-15 2010-09-29 -
Szymański Andrzej Członek RN 2008-07-15 -
Przybyłowski Krzysztof Prezes Zarządu 2008-04-21 2020-04-29 -
Michalewicz Adam Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2015-03-31 -
Orłowski Paweł Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2015-03-31 -
Werbowy Dariusz Wiceprzewodniczący RN 1000-01-01 2010-06-08 -
Kozielski Robert Członek RN 1000-01-01 2010-06-08 -
Braulińska-Wójcik Joanna Przewodniczący RN -
Werbowy Dariusz Wiceprzewodniczący RN -
Foroncewicz Bartosz Sekretarz RN -
Kozielski Robert Członek RN -
Michalewicz Adam Wiceprezes Zarządu -
Orłowski Paweł Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2019 10 -
2018 8 -
2017 8 -
2016 9 -
2015 11 -
2014 21 -
2013 3 -
2012 3 -
2011 39 -
2010 33 -
2009 29 -
2008 30 -
2007 28 -
2006 17 -
2005 11 -
2004 9 -
Grupa
2015 58 -
2014 81 -
2013 61 -
2012 67 -
2011 58 -
2010 53 -
2009 37 -
2008 30 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.