25,0000 zł
6,84% 1,6000 zł
Financial Assets Management Group SA (FMG)

Ludzie - FMG

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Ziętek Piotr Prezes Zarządu 2020-01-03 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kuś Justyna Przewodniczący RN 2020-11-03 -
Fronc Justyna Członek RN 2020-06-26 -
Bachmann-Wardyn, Krystyna Członek RN 2020-10-16 IBSM - Członek RN
Galas Jarosław Członek RN 2020-10-16 IBSM - Członek RN
Ickiewicz Jakub Członek RN 2020-10-16 -
Gajecki Bartłomiej Członek RN 2021-08-23 WINVESTM - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Krzyżanowski Stefan Członek RN 2020-10-16 2021-08-23 -
Kuś Justyna Członek RN 2020-10-16 2020-11-02 -
Wardyn, Tomasz Piotr Członek RN 2019-11-13 2020-10-16 -
Radoszewski, Robert Wojciech Członek RN 2019-07-25 2020-10-16 -
Wiśniewski Leszek Prezes Zarządu 2019-03-26 2019-12-31 -
Wiśniewski Leszek Prezes Zarządu 2019-03-26 2019-12-31 -
Gajecki Bartłomiej Członek RN 2019-03-26 2019-11-13 WINVESTM - Członek RN
Gajecki Bartłomiej Członek RN 2019-03-26 WINVESTM - Członek RN
Sugier Arkadiusz Członek RN 2018-03-12 2019-03-07 -
Sugier Arkadiusz Członek RN 2018-03-12 -
Gajecki Bartłomiej Prezes Zarządu 2017-12-01 2019-03-25 WINVESTM - Członek RN
Gajecki Bartłomiej Prezes Zarządu 2017-12-01 WINVESTM - Członek RN
Szymkowicz Michał Prezes Zarządu 2017-11-17 2017-12-01 -
Szymkowicz Michał Prezes Zarządu 2017-11-17 -
Dziki Katarzyna Członek RN 2017-10-25 2020-10-16 -
Stryja Arkadiusz Przewodniczący RN 2017-10-25 2020-10-16 -
Wolnicka-Kawka, Paulina Członek RN 2017-10-25 2020-06-23 -
Budzyńska Justyna Członek RN 2017-10-25 2019-06-04 -
Kurek Patryk Członek RN 2017-10-25 2017-12-04 -
Bortkiewicz Rafał Członek RN 2017-10-25 2017-12-04 -
Stryja Arkadiusz Członek RN 2017-10-25 -
Budzyńska Justyna Członek RN 2017-10-25 -
Kurek Patryk Członek RN 2017-10-25 -
Bortkiewicz Rafał Członek RN 2017-10-25 -
Wolnicka-Kawka, Paulina Członek RN 2017-04-25 2017-10-20 -
Wolnicka-Kawka, Paulina Członek RN 2017-04-25 -
Dreher Paweł Członek Zarządu 2016-12-01 2017-11-20 -
Łysik Kamil Prezes Zarządu 2016-12-01 2016-12-01 -
Dreher Paweł Członek Zarządu 2016-12-01 -
Dziki Katarzyna Członek RN 2016-11-10 2017-10-20 -
Dziki Katarzyna Członek RN 2016-11-10 -
Stryja Arkadiusz Przewodniczący RN 2016-04-29 2017-10-20 -
Stryja Arkadiusz Przewodniczący RN 2016-04-29 -
Budzyńska Justyna Członek RN 2016-04-17 2017-10-20 -
Muskietorz Magdalena Członek RN 2016-04-17 2017-02-01 -
Morawiecka Anita Członek RN 2016-04-17 2016-11-03 -
Muskietorz Magdalena Członek RN 2016-04-17 -
Budzyńska Justyna Członek RN 2016-04-17 -
Morawiecka Anita Członek RN 2016-04-17 -
Łysik Kamil Prezes Zarządu 2016-03-11 2017-06-15 -
Wołyńczyk Bartłomiej Członek RN 2015-08-14 2017-08-31 -
Wołyńczyk Bartłomiej Członek RN 2015-08-14 -
Grzechulski Jarosław Członek RN 2015-07-03 2016-04-30 -
Perka Przemysław Członek RN 2015-07-03 2016-04-30 -
Grzechulski Jarosław Członek RN 2015-07-03 2016-04-30 -
Perka Przemysław Członek RN 2015-07-03 2016-04-30 -
Grzechulski Jarosław Członek RN 2015-07-03 2016-03-16 -
Carbol Jacek Członek RN 2015-07-03 2015-07-15 -
Carbol Jacek Członek RN 2015-07-03 -
Grzechulski Jarosław Członek RN 2015-07-03 -
Perka Przemysław Członek RN 2015-07-03 -
Gajecki Bartłomiej Członek Zarządu 2015-03-02 2016-03-11 WINVESTM - Członek RN
Gajecki Bartłomiej Członek Zarządu 2015-03-02 WINVESTM - Członek RN
Osiński Adam Przewodniczący RN 2008-11-27 2016-04-30 -
Osiński Adam Przewodniczący RN 2008-11-27 2016-03-16 -
Friedl Bernhard Prezes Zarządu 2008-11-27 2016-03-11 -
Montoya Mark Członek Zarządu 2008-11-27 2015-11-06 -
Wróbel Marcin Członek RN 2008-11-27 2015-06-05 -
Wiśniewski Leszek Członek RN 2008-11-27 2015-06-05 -
Wiśniewski Piotr Przewodniczący RN 2008-11-27 2015-06-05 -
Wiśniewski Piotr Przewodniczący RN 2008-11-27 2015-06-05 -
Wiśniewski Leszek Członek RN 2008-11-27 2015-06-05 -
Wróbel Marcin Członek RN 2008-11-27 2015-06-05 -
Groth Gustaw Członek Zarządu 2008-11-27 2010-11-05 -
Krysiński Bogusław Członek RN 2008-11-27 2010-04-26 -
Friedl Bernhard Prezes Zarządu 2008-11-27 -
Osiński Adam Przewodniczący RN 2008-11-27 -
Groth Gustaw Członek Zarządu 2008-11-27 -
Krysiński Bogusław Członek RN 2008-11-27 -
Montoya Mark Członek Zarządu 2008-11-27 -

Zatrudnienie

Spółka
2020 2 -
2019 26 -
2018 0 -
2017 0 -
2016 1 -
2015 13 -
2014 12 -
2013 10 -
2011 9 -
2009 6 -
Grupa
2020 40 -
2019 62 -
2015 13 -
2014 141 -
2013 83 -
2011 59 -
2009 52 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.