Forum giełdowe spółki ONE SPÓŁKA AKCYJNA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Bardzo tania spółka, a energetyka to temat top ~Baal 3 2026-05-23 16:00
Najlepsze wskażniki na całej giełdzie. ~12882944 2 2026-05-19 15:11
Firma wyceniana na 20 mln daje 10 mln zysku rocznie. Tu jest 3x za tanio ~Baal 1 2026-04-30 21:47
FMG jak zapowiadało, wchodzi w odbudowę Ukrainy, ESPI finansowanie ~Maxiking 1 2026-04-28 22:24
Ktoś się orientuje co się dzieje z kursem. ~TM81 4 2026-03-18 09:55
Firma powinna mieć b.dobry zysk przez ceny energii. ~Komandos 1 2026-03-11 11:14
Dlaczego nie da sie dokupic? ~AW 3 2026-01-15 12:00
Kupno/sprzedaż ~Harvey 7 2026-01-08 10:53
Ach te arkuszowe zabawy HAHAHA ~Yhy 10 2026-01-02 10:09
Obniżenie kapitału jest z korzyscią dla firmy. ~12882944 1 2025-12-30 19:01
yhy ~Przestroga 9 2025-12-19 16:08
Kapitał przechodzi na IFSA ~Opinia 1 2025-12-19 14:02
Link do projektu uchwał NWZ ~Yhy 5 2025-12-19 05:38
Ciekawe ~Peroniaż 1 2025-12-16 09:20
Jakie 63mln? ~12882944 3 2025-12-15 23:10
Nie mają tyle głosów. ~12882944 9 2025-12-15 20:38
Podobna firma do (FMG}z branży wybrała opcje strategiczną. ~Maciek 1 2025-12-08 12:33
Swietny zysk w porównaniu do zeszłego roku. ~Maciek 2 2025-11-28 13:52
220 zł wartość księgowa. Duże zejście z zobowiązań ~Venom 1 2025-11-27 22:25
WISE ENERGY w 1H2025 z 56 mln zł przychodów i 4,7 mln zł zysku netto ~RR 4 2025-11-27 11:06
Po co audyt? ~SZA 6 2025-11-03 14:21
kilka pytań do starszych akcjonariuszy ~Nowy 7 2025-10-20 17:09
Już za chwileczkę, już za momencik ~Maxiking 1 2025-10-10 13:43
Pożyczki ~Nowy 6 2025-10-05 13:01
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2025-10-02 05:14
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2025-10-02 03:29
Córcia ~Wielebny 3 2025-09-30 22:06
(wiadomość usunięta przez moderatora) (usunięty) 1 2025-09-30 06:52
WISE ENERGY - kluczowe wypowiedzi ~RR 1 2025-09-22 14:27
Kiedy spólka coś opublikuje -oprócz raportu ~Giewont 2 2025-09-08 11:45
[x]
FMG 0,00% 58,60 2026-06-26 11:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.