12,91 zł
1,81% 0,23 zł
Energa S.A. (ENG)

Ludzie - ENERGA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Obajtek Daniel Prezes Zarządu 2017-03-02 -
Ksepko Grzegorz Wiceprezes Zarządu 2016-02-01 -
Kościelniak Jacek Wiceprezes Zarządu 2017-01-17 -
Klimiuk, Alicja Barbara Wiceprezes Zarządu 2017-03-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Ziemecka-Księżak Paula Przewodniczący RN 2015-11-12 -
Wtulich Zbigniew Członek RN 2014-05-20 -
Żółtkiewicz Maciej Członek RN 2016-01-07 -
Szczepaniec Marek Członek RN 2016-01-07 -
Powałowski Andrzej Członek RN 2016-01-07 -
Terlikowska-Kulesza Agnieszka Członek RN 2016-09-08 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Zmudzińsk, Mariola Anna Wiceprezes Zarządu 2016-03-21 2017-02-16 -
Piesiewicz Przemysław Wiceprezes Zarządu 2016-03-21 2017-01-17 -
Zmudzińsk, Mariola Anna Wiceprezes Zarządu 2016-03-21 -
Piesiewicz Przemysław Wiceprezes Zarządu 2016-03-21 -
Rędaszka Mariusz Wiceprezes Zarządu 2016-01-04 2017-01-17 -
Kaśków Dariusz Prezes Zarządu 2016-01-04 2017-01-17 -
Pionkowski Roman Wiceprezes Zarządu 2016-01-04 2016-02-26 -
Rędaszka Mariusz Wiceprezes Zarządu 2016-01-04 -
Pionkowski Roman Wiceprezes Zarządu 2016-01-04 -
Kaśków Dariusz Prezes Zarządu 2016-01-04 -
Pionkowski Roman Prezes Zarządu / p.o. 2015-12-07 2016-03-07 -
Pionkowski Roman Prezes Zarządu 2015-12-07 2016-03-07 -
Skalski Bogdan Członek RN 2015-11-12 2016-09-08 -
Skalski Bogdan Członek RN 2015-11-12 -
Kamrat Waldemar Członek RN 2015-10-06 2015-12-02 -
Kędra, Seweryn Piotr Wiceprezes Zarządu 2015-04-29 2016-01-03 -
Szydłowska, Jolanta Maria Wiceprezes Zarządu 2015-04-29 2015-12-07 -
Tersa, Andrzej Marian Prezes Zarządu 2015-04-29 2015-12-07 -
Kędra, Seweryn Piotr Wiceprezes Zarządu 2015-04-29 -
Szydłowska, Jolanta Maria Wiceprezes Zarządu 2015-04-29 -
Tersa, Andrzej Marian Prezes Zarządu 2015-04-29 -
Mioduszewski Jarosław Członek RN 2014-05-20 2016-01-07 -
Szreder Mirosław Członek RN 2014-05-20 2016-01-07 -
Nadolnik Bogusław Przewodniczący RN 2014-05-20 2015-11-09 -
Żołyniak Jakub Członek RN 2014-05-20 2015-10-01 -
Gawrylczyk Marian Wiceprzewodniczący RN 2014-05-20 2015-07-28 -
Gawrylczyk Marian Wiceprzewodniczący RN 2014-05-20 -
Szreder Mirosław Członek RN 2014-05-20 -
Mioduszewski Jarosław Członek RN 2014-05-20 -
Żołyniak Jakub Członek RN 2014-05-20 -
Nadolnik Bogusław Przewodniczący RN 2014-05-20 -
Topolnicki Wojciech Wiceprezes Zarządu 2012-05-31 2015-04-28 -
Topolnicki Wojciech Wiceprezes Zarządu 2012-05-31 -
Zatorska-Pańtak Iwona Członek RN 2012-05-31 -
Zatorska-Pańtak Iwona Członek RN 2012-05-31 -
Poloczek Agnieszka Sekretarz RN 2011-03-15 -
Poloczek Agnieszka Sekretarz RN 2011-03-15 -
Szyszko Roman Wiceprezes Zarządu 2008-03-06 2015-04-28 -
Szyszko Roman Wiceprezes Zarządu 2008-03-06 -
Bieliński Mirosław Prezes Zarządu 2008-02-13 2015-04-28 -
Bieliński Mirosław Prezes Zarządu 2008-02-13 -
Kuczkowski, Roman Jacek Członek RN 2008-01-31 -
Kuczkowski, Roman Jacek Członek RN 2008-01-31 -

Zatrudnienie

Spółka
2015 101 -
2014 104 -
2013 135 -
2012 143 -
Grupa
2015 8 472 -
2014 11 494 -
2013 10 542 -
2012 11 049 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl