7,3150 zł
-1,81% -0,1350 zł
ENEA SA (ENA)

Ludzie - ENEA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kowalik Mirosław Prezes Zarządu 2016-01-07 BOGDANKA - Członek RN
Piętka Zbigniew Członek Zarządu 2017-10-10 -
Ołowski Jarosław Członek Zarządu 2019-05-16 -
Adamczak Piotr Członek Zarządu 2016-02-15 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Hebda, Stanisław Kazimierz Przewodniczący RN 2017-12-28 -
Stryjski Roman Członek RN 2016-01-15 -
Mirkowski Piotr Członek RN 2016-01-15 -
Kulka Ireneusz Członek RN 2018-04-16 -
Koroblowski, Paweł Andrzej Członek RN 2018-09-24 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jabłoński Paweł Członek RN 2018-04-16 2019-11-27 -
Kulka Ireneusz Członek RN 2018-03-22 2018-04-15 -
Olejniczak Piotr Członek Zarządu 2017-09-22 2019-05-16 -
Szymański Rafał Członek RN 2017-08-24 2018-07-31 -
Skopiński Paweł Członek RN 2016-09-05 2018-03-13 -
Franzkowiak Mikołaj Wiceprezes Zarządu 2016-02-15 2017-08-24 -
Bargiel Rafał Członek RN 2016-01-15 2018-04-16 -
Kossak Piotr Członek RN 2016-01-15 2018-04-16 -
Piosik Wiesław Wiceprezes Zarządu 2016-01-07 2017-08-24 -
Brzeziński Sławomir Członek Zarządu 2016-01-07 2016-04-07 -
Gołębiowski Tomasz Członek RN 2015-10-21 2016-01-15 -
Gołębiowski Tomasz Członek RN 2015-10-21 -
Winiarski Radosław Członek RN 2015-08-27 2016-01-15 -
Winiarski Radosław Członek RN 2015-08-27 -
Macewicz Monika Członek RN 2015-07-23 2015-12-02 -
Macewicz Monika Członek RN 2015-07-23 -
Mikłosz Tadeusz Członek RN 2015-07-02 2019-05-20 -
Brzeziński Sławomir Członek RN 2015-07-02 2019-05-20 -
Klimowicz Wojciech Członek RN 2015-07-02 2019-05-20 -
Niezgoda Małgorzata Przewodniczący RN 2015-07-02 2017-12-27 -
Malinowska Sandra Członek RN 2015-07-02 2016-01-15 -
Chmielewski Wojciech Przewodniczący RN 2015-07-02 2015-07-22 -
Malinowska Sandra Członek RN 2015-07-02 -
Chmielewski Wojciech Przewodniczący RN 2015-07-02 -
Brzeziński Sławomir Członek RN 2015-07-02 -
Gorynia Marian Członek RN 2015-06-30 2015-09-22 -
Gorynia Marian Członek RN 2015-06-30 -
Gepfert Dalida Członek Zarządu 2013-05-10 2016-01-07 -
Gepfert Dalida Członek Zarządu 2013-05-10 -
Gepfert Dalida Członek Zarządu 2013-05-10 -
Gepfert Dalida Członek Zarządu / ds. finansowych 2013-05-10 -
Wahlborg Torbjörn Członek RN 2013-04-24 2014-01-22 -
Wahlborg Torbjörn Członek RN 2013-04-24 -
Kinelski Grzegorz Członek Zarządu 2013-03-11 2016-01-07 -
Orlof Paweł Członek Zarządu 2013-03-11 2015-12-07 -
Kinelski Grzegorz Członek Zarządu 2013-03-11 -
Orlof Paweł Członek Zarządu 2013-03-11 -
Zamasz Krzysztof Prezes Zarządu 2013-01-01 2015-12-07 -
Zamasz Krzysztof Prezes Zarządu 2013-01-01 -
Jarczyński, Michał Piotr Członek RN 2012-10-22 2013-06-24 -
Jarczyński, Michał Piotr Członek RN 2012-10-22 -
Łyczyński Przemysław Członek RN 2012-07-01 2015-07-01 -
Łyczyński Przemysław Członek RN 2012-07-01 -
Bil Janusz Członek Zarządu 2012-03-19 2013-03-11 -
Bil Janusz Członek Zarządu 2012-03-19 -
Mańkowska Agnieszka Członek RN 2011-06-29 2012-06-30 -
Mańkowska Agnieszka Członek RN 2011-06-29 -
Rozpędek Hubert Członek Zarządu 2010-04-16 2013-03-11 -
Zborowski Krzysztof Członek Zarządu 2010-04-16 2013-01-11 -
Górniak Maksymilian Członek Zarządu 2010-04-16 2011-12-05 -
Górniak Maksymilian Członek Zarządu 2010-04-16 -
Zborowski Krzysztof Członek Zarządu 2010-04-16 -
Rozpędek Hubert Członek Zarządu 2010-04-16 -
Mordasewicz Jeremi Wiceprzewodniczący RN 2010-03-26 2015-07-01 -
Aniołek Małgorzata Członek RN 2010-03-26 2013-04-27 -
Lisiewicz Paweł Członek RN 2010-03-26 2012-06-30 -
Nowicki Bartosz Członek RN 2010-03-26 2011-06-29 -
Mordasewicz Jeremi Wiceprzewodniczący RN 2010-03-26 -
Lisiewicz Paweł Członek RN 2010-03-26 -
Aniołek Małgorzata Członek RN 2010-03-26 -
Nowicki Bartosz Członek RN 2010-03-26 -
Kowalewski Michał Sekretarz RN 2009-09-17 2015-07-01 -
Kowalewski Michał Sekretarz RN 2009-09-17 -
Treider Tomasz Członek Zarządu 2009-08-01 2010-04-16 -
Treider Tomasz Członek Zarządu / ds. Handlowych 2009-08-01 -
Balcerowski Paweł Członek RN 2009-06-30 2011-08-01 -
Balcerowski Paweł Członek RN 2009-06-30 -
Owczarek Maciej Prezes Zarządu 2009-06-01 2012-10-01 -
Koczorowski Piotr Członek Zarządu 2009-06-01 2010-04-16 -
Koczorowski Piotr Członek Zarządu 2009-06-01 -
Owczarek Maciej Prezes Zarządu 2009-06-01 -
Wood Graham Członek RN 2009-02-25 2013-04-24 -
Wood Graham Członek RN 2009-02-25 2013-04-24 -
Bruszewski Marcin Członek RN 2009-02-25 2009-09-17 -
Bruszewski Marcin Członek RN 2009-02-25 -
Malinowski Marek Członek Zarządu 2008-11-29 2010-04-16 -
Jankiewicz Sławomir Członek Zarządu 2008-11-29 2010-04-16 -
Jankiewicz Sławomir Członek Zarządu 2008-11-29 -
Malinowski Marek Członek Zarządu 2008-11-29 -
Łagoda Michał Przewodniczący RN 2008-02-28 2010-03-26 -
Begier Piotr Członek RN 2008-02-28 2010-03-26 -
Janas Marian Członek RN 2008-02-28 2010-03-26 -
Pawliotti Wiesław Członek RN 2008-02-28 2010-03-26 -
Kłysz Marian Członek RN 2008-02-28 -
Pawliotti Wiesław Członek RN 2008-02-28 -
Łagoda Michał Przewodniczący RN 2008-02-28 -
Kłysz Marian Członek RN 2008-02-28 -
Begier Piotr Członek RN 2008-02-28 -
Janas Marian Członek RN 2008-02-28 -
Mortas Paweł Prezes Zarządu 2007-08-20 2009-03-26 -
Mortas Paweł Prezes Zarządu 2007-08-20 -
Gajda Marzena Członek RN 2007-07-19 2009-02-25 -
Gajda Marzena Członek RN 2007-07-19 -
Koltermann Czesław Członek Zarządu 2007-06-28 2009-09-01 -
Koltermann Czesław Członek Zarządu 2007-06-28 -
Dachowski Tadeusz Członek RN 2006-06-30 2012-06-30 -
Pluciński Mieczysław Członek RN 2006-06-30 2012-06-30 -
Łopuszko Andrzej Członek RN 2006-06-30 2009-06-30 -
Dachowski Tadeusz Członek RN 2006-06-30 -
Łopuszko Andrzej Członek RN 2006-06-30 -
Pluciński Mieczysław Członek RN 2006-06-30 -
Hermach Marek Członek Zarządu 2006-03-14 2009-03-26 -
Piniarski Wojciech Członek Zarządu 2006-03-14 -
Hermach Marek Członek Zarządu 2006-03-14 -
Hermach Marek Członek Zarządu 2006-03-14 -
Hermach Marek Członek Zarządu / ds. handlowych 2006-03-14 -
Hermach Marek Członek Zarządu / ds. handlowych 2006-03-14 -
Piniarski Wojciech Członek Zarządu / ds. korporacyjnych 2006-03-14 -
Pernach Waldemar Członek RN 2006-02-02 -
Pernach Waldemar Członek RN 2006-02-02 -
Rusakiewicz Marek Członek RN 2006-01-03 2006-02-02 -
Rusakiewicz Marek Członek RN 2006-01-03 -
Marciniak Andrzej Prezes Zarządu 2006-01-01 -
Marciniak Andrzej Prezes Zarządu 2006-01-01 -
Rynarzewski Tomasz Członek RN 2005-12-09 -
Piasecki Grzegorz Członek RN 2005-12-09 -
Rynarzewski Tomasz Członek RN 2005-12-09 -
Jasiński Jan Członek RN 2005-12-09 -
Jasiński Jan Członek RN 2005-12-09 -
Piasecki Grzegorz Członek RN 2005-12-09 -
Marciniak Andrzej Członek RN 2005-11-21 2006-01-01 -
Marciniak Andrzej Członek RN 2005-11-21 -
Górski Maciej Członek Zarządu 2005-03-22 2006-03-14 -
Górski Maciej Członek Zarządu 2005-03-22 -
Gral Rajmund Członek Zarządu 2004-04-06 2006-03-14 -
Gruszka Jerzy Prezes Zarządu 2004-04-06 2006-01-01 -
Szopa Mariola Członek Zarządu 2004-04-06 2006-01-01 -
Piosik Wiesław Członek Zarządu 2004-04-06 2006-01-01 -
Rączka Jan Członek Zarządu 2004-04-06 2005-01-20 -
Szopa Mariola Członek Zarządu 2004-04-06 -
Gral Rajmund Członek Zarządu 2004-04-06 -
Piosik Wiesław Członek Zarządu 2004-04-06 -
Gruszka Jerzy Prezes Zarządu 2004-04-06 -
Nowakowski Jacek Członek RN 2003-06-30 2006-01-03 -
Bocheński Andrzej Członek RN 2003-06-30 2005-12-09 -
Mazurek Agnieszka Członek RN 2003-06-30 2005-12-09 -
Smoliński Tadeusz Członek RN 2003-06-30 2005-10-21 -
Dachowski Tadeusz Członek RN 2003-06-30 -
Łopuszko Andrzej Członek RN 2003-06-30 -
Nowakowski Jacek Członek RN 2003-06-30 -
Barszcz Grzegorz Członek RN 2003-06-30 -
Pluciński Mieczysław Członek RN 2003-06-30 -
Dachowski Tadeusz Członek RN 2003-06-30 -
Statucki Krzysztof Członek RN 2003-06-30 -
Łopuszko Andrzej Członek RN 2003-06-30 -
Szymański Eugeniusz Członek RN 2003-06-30 -
Pluciński Mieczysław Członek RN 2003-06-30 -
Statucki Krzysztof Członek RN 2003-06-30 -
Szymański Eugeniusz Członek RN 2003-06-30 -
Smoliński Tadeusz Członek RN 2003-06-30 -
Barszcz Grzegorz Członek RN 2003-06-30 -
Bocheński Andrzej Członek RN 2003-06-30 -
Mazurek Agnieszka Członek RN 2003-06-30 -
Tasiemska Wanda Członek Zarządu 2001-06-06 2002-04-29 -
Szymankiewicz Marek Członek Zarządu 2001-06-06 2002-04-29 -
Ceranek Maciej Członek RN 2000-06-19 2002-04-29 -
Rowiński Jarosław Członek RN 2000-06-19 2002-04-29 -
Zięba Krzysztof Członek RN 2005-12-09 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 382 -
2017 352 -
2016 281 -
2015 271 -
2014 288 -
2013 411 -
2011 467 -
2010 519 -
2009 306 -
2008 270 -
Grupa
2018 16 185 -
2017 15 514 -
2016 15 032 -
2015 10 747 -
2014 10 063 -
2013 10 006 -
2012 10 126 -
2011 10 253 -
2010 10 233 -
2004 6 076 2004-12-31
2003 6 048 2003-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.