1,09 zł
0,00% 0,00 zł
CI Games S.A. (CIG)

Ludzie - CIGAMES

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Tymiński Marek Prezes Zarządu 2017-03-01 -
Rumianek Monika Członek Zarządu 2015-06-24 PREMFOOD - Członek RN
Nowotny Maciej Członek Zarządu 2017-07-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Bartkowiak Ryszard Przewodniczący RN 2017-09-14 IMAGIS - Członek RN
Tymiński, Lech Zygmunt Członek RN 2007-05-16 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2009-08-12 IDM - Prezes Zarządu
ELECTUS - Przewodniczący RN
MODERNCO - Członek RN
Litwiniuk Tomasz Członek RN 2010-11-08 PREMFOOD - Członek Zarządu
MOTORICU - Członek RN
Biedrzycki Norbert Członek RN 2015-09-07 -
Sawoniewski Mariusz Członek RN 2015-09-07 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Gadomska Dasza Przewodniczący RN 2015-09-07 2017-09-14 -
Misiurski Łukasz Członek Zarządu 2015-06-24 2016-03-23 -
Misiurski Łukasz Członek Zarządu 2015-06-24 -
Pieniacki Adam Członek Zarządu 2014-06-16 2017-05-16 -
Jaeger Andreas Członek Zarządu 2012-03-14 2013-03-13 -
Jaeger Andreas Członek Zarządu 2012-03-14 -
Sokolski Michał Członek Zarządu 2011-08-22 2012-03-14 -
Sokolski Michał Członek Zarządu 2011-08-22 -
Kutak Wojciech Członek Zarządu 2011-03-10 2011-05-17 -
Kutak Wojciech Członek Zarządu / dyrektor finansowy 2011-03-10 -
Winiarski Artur Członek Zarządu 2009-07-28 2011-03-10 -
Winiarski Artur Członek Zarządu / dyrektor finansowy 2009-07-28 -
Duzinkiewicz Bartosz Członek Zarządu 2009-03-02 2009-07-28 -
Duzinkiewicz Bartosz Członek Zarządu 2009-03-02 -
Bujak Krzysztof Członek Zarządu 2008-01-10 2009-03-02 -
Bujak Krzysztof Członek Zarządu 2008-01-10 -
Tymiński Marek Prezes Zarządu 2007-06-01 2015-06-24 -
Sokolski Michał Członek Zarządu 2007-06-01 2008-01-10 -
Tymiński Marek Prezes Zarządu 2007-06-01 -
Tymiński Marek Prezes Zarządu 2007-06-01 -
Sokolski Michał Członek Zarządu 2007-06-01 -
Dworak Marek Członek RN 2007-05-16 2015-08-07 -
Kistryn Tadeusz Członek RN 2007-05-16 2010-11-08 -
Kistryn Tadeusz Członek RN 2007-05-16 2010-11-08 -
Kistryn Tadeusz Członek RN 2007-05-16 2010-11-08 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2007-05-16 2009-08-12 -
Sroczyński Krzysztof Przewodniczący RN 2007-05-16 -
Sroczyński Krzysztof Przewodniczący RN 2007-05-16 -
Wierzbowski Marek Członek RN 2007-05-16 -
Dworak Marek Członek RN 2007-05-16 -

Zatrudnienie

Spółka
2015 98 -
2014 107 -
2013 169 -
2011 165 -
2010 133 -
2009 80 -
2008 95 -
2007 73 -
2006 66 -
2005 36 -
2004 16 -
Grupa
2015 98 -
2014 111 -
2013 180 -
2012 181 -
2011 204 -
2010 137 -
2009 90 -
2008 103 -
2007 73 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl