| #156 in top wishlists | ~steamspy | 2 | 2026-06-26 08:16 |
| A nie mówiłem | ~Ciambo | 12 | 2026-06-26 08:06 |
| Czy na Walnym 29 czerwca? | ~Marian | 3 | 2026-06-25 22:25 |
| Dopiero ruszy w przyszłym roku | ~JJ | 3 | 2026-06-25 19:47 |
| Brak chętnych na wydmuhe | ~Ulala | 1 | 2026-06-25 19:47 |
| Ucieczka | ~Normalny | 1 | 2026-06-25 16:37 |
| Ale Mareczek zeszmacił spółeczke | ~Putamadre | 1 | 2026-06-25 16:36 |
| emisja | ~alex | 18 | 2026-06-25 16:34 |
| Prawda o CIG, szok | ~Atom | 9 | 2026-06-25 16:33 |
| Który z was to naganiaczJarek Gadomsk?!i | ~Gamedevinvestor | 1 | 2026-06-25 16:17 |
| Chłopaki na tych poziomach... | ~Kostuch | 9 | 2026-06-25 16:14 |
| Tyminski-X | ~Krakus | 8 | 2026-06-25 16:14 |
| RED BLOCK S GAMES | ~Putamadre | 1 | 2026-06-25 16:10 |
| Robi się co raz bardziej nieciekawie | ~JM | 15 | 2026-06-25 15:40 |
| powiem wam o co biega | ~masaj | 5 | 2026-06-25 13:06 |
| Ubrali ponownie | ~cypis | 2 | 2026-06-25 12:06 |
| Beta | ~Twiter | 7 | 2026-06-25 09:54 |
| Czekałem na 1 zł teraz kupię po 38 groszy. | siusiak | 11 | 2026-06-25 08:21 |
| Przecież to i tak odbije zaraz i będzie rosło przed premiera | ~Xxx | 5 | 2026-06-24 22:11 |
| Trzeba usredniac! | ~Marian | 12 | 2026-06-24 22:08 |
| Trolle mają teraz... | ~Kostuch | 2 | 2026-06-24 21:27 |
| Zostawili Lukę | ~Marian | 1 | 2026-06-24 20:29 |
| Naobiecywał złote góry pod emisję a potem sruuu przełożonko | ~Prezesiątko | 1 | 2026-06-24 17:47 |
| Ja to bym przesunął premiere na q4 2027 | ~Topole_Wypełnione | 4 | 2026-06-24 17:02 |
| Knock-out cigames | ~Piołun | 1 | 2026-06-24 16:57 |
| Anielski orszak niech twą duszę przyjmie | ~JohanKrojf | 1 | 2026-06-24 16:49 |
| Tu już nawet podbitka nie pomoże | ~Re | 1 | 2026-06-24 16:46 |
| Od tej czerwieni już oczy bolą | ~ZdzislawNajmrodzki | 2 | 2026-06-24 16:34 |
| Super | ~Zeklem | 6 | 2026-06-24 16:25 |
| Już skubią batona na 2,40 | ~Marian | 4 | 2026-06-24 15:37 |