Forum giełdowe spółki CI GAMES

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
#156 in top wishlists ~steamspy 2 2026-06-26 08:16
A nie mówiłem ~Ciambo 12 2026-06-26 08:06
Czy na Walnym 29 czerwca? ~Marian 3 2026-06-25 22:25
Dopiero ruszy w przyszłym roku ~JJ 3 2026-06-25 19:47
Brak chętnych na wydmuhe ~Ulala 1 2026-06-25 19:47
Ucieczka ~Normalny 1 2026-06-25 16:37
Ale Mareczek zeszmacił spółeczke ~Putamadre 1 2026-06-25 16:36
emisja ~alex 18 2026-06-25 16:34
Prawda o CIG, szok ~Atom 9 2026-06-25 16:33
Który z was to naganiaczJarek Gadomsk?!i ~Gamedevinvestor 1 2026-06-25 16:17
Chłopaki na tych poziomach... ~Kostuch 9 2026-06-25 16:14
Tyminski-X ~Krakus 8 2026-06-25 16:14
RED BLOCK S GAMES ~Putamadre 1 2026-06-25 16:10
Robi się co raz bardziej nieciekawie ~JM 15 2026-06-25 15:40
powiem wam o co biega ~masaj 5 2026-06-25 13:06
Ubrali ponownie ~cypis 2 2026-06-25 12:06
Beta ~Twiter 7 2026-06-25 09:54
Czekałem na 1 zł teraz kupię po 38 groszy. siusiak 11 2026-06-25 08:21
Przecież to i tak odbije zaraz i będzie rosło przed premiera ~Xxx 5 2026-06-24 22:11
Trzeba usredniac! ~Marian 12 2026-06-24 22:08
Trolle mają teraz... ~Kostuch 2 2026-06-24 21:27
Zostawili Lukę ~Marian 1 2026-06-24 20:29
Naobiecywał złote góry pod emisję a potem sruuu przełożonko ~Prezesiątko 1 2026-06-24 17:47
Ja to bym przesunął premiere na q4 2027 ~Topole_Wypełnione 4 2026-06-24 17:02
Knock-out cigames ~Piołun 1 2026-06-24 16:57
Anielski orszak niech twą duszę przyjmie ~JohanKrojf 1 2026-06-24 16:49
Tu już nawet podbitka nie pomoże ~Re 1 2026-06-24 16:46
Od tej czerwieni już oczy bolą ~ZdzislawNajmrodzki 2 2026-06-24 16:34
Super ~Zeklem 6 2026-06-24 16:25
Już skubią batona na 2,40 ~Marian 4 2026-06-24 15:37
[x]
CIGAMES -1,97% 2,25 2026-06-25 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.