4,4800 zł
0,45% 0,0200 zł
Boryszew SA (BRS)

Ludzie - BORYSZEW

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Lisiecki, Piotr Bolesław Prezes Zarządu 2018-11-07 IMPEXMET - Członek RN
ALCHEMIA - Członek RN
Budzanowski Mikołaj Członek Zarządu 2013-07-26 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kutnik Mirosław Sekretarz RN 2012-03-31 ALCHEMIA - Sekretarz RN
Krężel Arkadiusz Członek RN 2012-05-28 IMPEXMET - Przewodniczący RN
ALCHEMIA - Członek RN
Waldowska Małgorzata Członek RN 2017-05-18 SKOTAN - Członek RN
Antosik Jarosław Członek RN 2017-10-03 ALCHEMIA - Członek RN
Wiśniewski Janusz Członek RN 2019-01-17 IMPEXMET - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Szeliga Piotr Prezes Zarządu 2018-01-19 2018-11-07 -
Wieczorek Roman Członek RN 2017-05-18 2017-06-27 -
Baryś Aleksander Członek Zarządu 2016-10-01 2019-07-31 -
Michniuk Jarosław Prezes Zarządu 2016-10-01 2018-01-19 -
Lisiecki, Piotr Bolesław Członek RN 2016-06-15 2018-11-07 IMPEXMET - Członek RN
ALCHEMIA - Członek RN
Krauze Małgorzata Członek RN 2015-04-28 -
Pyszkowski Cezary Członek Zarządu 2015-01-01 2019-04-29 -
Siemieniec Janusz Przewodniczący RN 2014-02-17 2019-03-31 -
Bogolubow Jan Członek RN 2014-02-17 2016-06-14 -
Bogolubow Jan Członek RN 2014-02-17 -
Siemieniec Janusz Przewodniczący RN 2014-02-17 -
Surówka Paweł Członek Zarządu 2013-01-14 2014-12-22 -
Surówka Paweł Członek Zarządu 2013-01-14 -
Wiśniewski Miłosz Wiceprezes Zarządu 2012-05-28 2015-01-31 -
Wiśniewski Miłosz Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Finansowy 2012-05-28 -
Bogusławski Sebastian Przewodniczący RN 2012-05-28 -
Bogusławski Sebastian Przewodniczący RN 2012-05-28 -
Urbaniak Zygmunt Wiceprzewodniczący RN 2012-03-31 2015-04-28 -
Urbaniak Zygmunt Wiceprzewodniczący RN 2012-03-31 -
Dobies Kamil Wiceprezes Zarządu 2011-03-31 2012-05-28 -
Miller Paweł Członek Zarządu 2011-03-31 -
Miller Paweł Członek Zarządu 2011-03-31 -
Miller Paweł Członek Zarządu 2011-03-31 -
Dobies Kamil Wiceprezes Zarządu 2011-03-31 -
Jarosz Dariusz Członek RN 2010-08-17 -
Jarosz Dariusz Członek RN 2010-08-17 -
Bednarski Robert Wiceprezes Zarządu 2010-07-19 2012-05-28 -
Bednarski Robert Wiceprezes Zarządu 2010-07-19 -
Piętka Tadeusz Członek RN 2009-06-26 2015-04-28 -
Miller Paweł Członek RN 2009-06-26 -
Piętka Tadeusz Członek RN 2009-06-26 -
Iwanejko Małgorzata Prezes Zarządu 2007-07-01 2012-05-28 -
Iwanejko Małgorzata Prezes Zarządu 2007-07-01 -
Sierka Wojciech Członek RN 2007-06-29 2009-06-26 -
Sierka Wojciech Członek RN 2007-06-29 -
Dobies Kamil Członek RN 2007-04-17 2007-06-28 -
Dobies Kamil Członek RN 2007-04-17 -
Chełchowski Adam Prezes Zarządu 2006-07-25 2007-06-30 -
Chełchowski Adam Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny 2006-07-25 -
Adamski Krzysztof Członek Zarządu 2006-07-24 2006-12-28 -
Adamski Krzysztof Członek Zarządu / Dyrektor Finansowy 2006-07-24 -
Czyżycka Cweti Członek RN 2006-06-06 2006-11-29 -
Chełchowski Adam Członek RN 2006-06-06 -
Czyżycka Cweti Członek RN 2006-06-06 -
Łagowski Piotr Członek Zarządu 2005-09-09 2006-06-30 -
Łagowski Piotr Członek Zarządu / Dyrektor ds. Rozowju 2005-09-09 -
Sędzikowski Krzysztof Prezes Zarządu 2005-07-11 2006-06-30 -
Sędzikowski Krzysztof Prezes Zarządu 2005-07-11 -
Sobolewski, Krzysztof Robert Członek RN 2005-04-11 2006-06-02 -
Sobolewski, Krzysztof Robert Członek RN 2005-04-11 2006-06-02 -
Sobolewski, Krzysztof Robert Członek RN 2005-04-11 -
Cich Adam Członek RN 2004-06-29 2009-06-26 -
Urbaniak Zygmunt Członek RN 2004-06-29 2005-04-25 -
Cich Adam Członek RN 2004-06-29 -
Urbaniak Zygmunt Członek RN 2004-06-29 -
Szwarc Krzysztof Członek RN 2003-12-08 2007-03-08 -
Szwarc Krzysztof Członek RN 2003-12-08 -
Masiuk Sławomir Prezes Zarządu 2000-04-01 2005-07-11 -
Masiuk Sławomir Prezes Zarządu 2000-04-01 -
Karkosik, Roman Krzysztof Członek RN 2010-08-17 -
Zwierz Waldemar Członek Zarządu 2005-11-07 -
Mańka Stanisław Członek RN 2005-04-04 -
Urbaniak Zygmunt Członek RN 2003-12-08 -
Urbaniak Zygmunt Przewodniczący RN 2003-10-23 -
Zwierz Waldemar Członek Zarządu -
Karkosik, Roman Krzysztof Członek RN -
Mańka Stanisław Członek RN -
Urbaniak Zygmunt Przewodniczący RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 10 135 -
2017 3 291 -
2016 3 183 -
2015 2 726 -
2014 2 635 -
2013 2 545 -
2011 1 918 -
2010 1 930 -
2009 366 -
2008 1 119 -
2007 2 322 -
2005 654 -
2003 612 -
2002 613 -
2001 626 -
2000 716 -
1999 640 -
1998 599 -
1997 682 -
1996 682 -
1995 701 -
1994 708 -
Grupa
2018 9 520 -
2017 10 135 -
2016 9 138 -
2015 8 170 -
2014 8 285 -
2013 8 012 -
2012 8 278 -
2011 7 822 -
2010 5 657 -
2009 3 820 -
2008 5 693 -
2007 7 005 -
2005 3 914 -
2003 3 764 -
2002 756 -
2001 773 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.