51,5500 zł
-0,48% -0,2500 zł
Lubelski Węgiel SA (LWB)

Ludzie - BOGDANKA

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wasil Artur Prezes Zarządu 2018-03-21 -
Wasilewski Artur Wiceprezes Zarządu 2018-10-08 -
Dumkiewicz Dariusz Wiceprezes Zarządu 2018-10-15 -
Wyligała Kasjan Wiceprezes Zarządu 2022-03-14 -
Partyka Adam Wiceprezes Zarządu 2022-07-06 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Jankowski Szymon Członek RN 2016-02-23 -
Gigol Krzysztof Członek RN 2020-08-27 -
Jakubaszek, Marcin Tomasz Członek RN 2020-08-27 -
Knipfelberg Bożena Członek RN 2021-06-01 -
Rak Zbigniew Członek RN 2021-06-01 -
Wróbel Grzegorz Członek RN 2020-10-01 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Gołden Iwona Członek RN 2020-10-27 2021-06-01 -
Antczak-Bogajczyk Izabela Przewodniczący RN 2019-07-24 2020-10-25 -
Nowaczyk Ewa Członek RN 2017-12-29 2020-07-29 -
Spoz Anna Członek RN 2017-12-20 2020-07-29 -
Patyra Kamil Członek RN 2017-03-07 2020-07-29 -
Romańczuk Mariusz Członek RN 2017-03-07 2020-07-29 -
Kapkowski Marcin Wiceprezes Zarządu 2016-05-23 2019-01-31 -
Karlikowski Sławomir Wiceprezes Zarządu 2016-05-23 2016-05-22 -
Kapkowski Marcin Wiceprezes Zarządu 2016-05-23 -
Karlikowski Sławomir Wiceprezes Zarządu 2016-05-23 -
Partyka Adam Wiceprezes Zarządu 2016-04-01 2022-06-20 -
Misterek Stanisław Wiceprezes Zarządu 2016-04-01 2018-09-19 -
Szlaga Krzysztof Prezes Zarządu 2016-04-01 2018-02-16 -
Misterek Stanisław Wiceprezes Zarządu 2016-04-01 -
Szlaga Krzysztof Prezes Zarządu 2016-04-01 -
Kowalik Mirosław Członek RN 2016-02-23 2020-07-29 -
Krasadomski Przemysław Członek RN 2016-02-23 2019-07-24 -
Piosik Wiesław Członek RN 2016-02-23 2017-08-25 -
Krasadomski Przemysław Członek RN 2016-02-23 -
Piosik Wiesław Członek RN 2016-02-23 -
Janicki Piotr Wiceprezes Zarządu 2015-11-23 2016-03-31 -
Stęchły Jakub Wiceprezes Zarządu 2015-11-23 2016-03-31 -
Stęchły Jakub Wiceprezes Zarządu 2015-11-23 -
Janicki Piotr Wiceprezes Zarządu 2015-11-23 -
Kaczmarek Magdalena Członek RN 2015-11-16 2017-12-29 -
Krysta Bartosz Członek RN 2015-11-16 2016-02-23 -
Matan Krzysztof Członek RN 2015-11-16 2016-02-23 -
Gepfert Dalida Członek RN 2015-11-16 2016-01-14 -
Orlof Paweł Członek RN 2015-11-16 2015-12-08 -
Gepfert Dalida Członek RN 2015-11-16 -
Kaczmarek Magdalena Członek RN 2015-11-16 -
Krysta Bartosz Członek RN 2015-11-16 -
Matan Krzysztof Członek RN 2015-11-16 -
Orlof Paweł Członek RN 2015-11-16 -
Stopyra Michał Członek RN 2013-11-22 2021-06-01 -
Szlaga Krzysztof Członek Zarządu 2013-03-11 2015-11-23 -
Szlaga Krzysztof Członek Zarządu 2013-03-11 -
de Bazelaire de Boucheporn, Yves Marie Gerard Roger Wiceprezes Zarządu 2013-03-04 2015-11-23 -
de Bazelaire de Boucheporn, Yves Marie Gerard Roger Wiceprezes Zarządu 2013-03-04 -
Stopa Zbigniew Prezes Zarządu 2012-11-23 2016-03-31 -
Stopa Zbigniew Prezes Zarządu 2012-11-23 -
Bednarski Robert Członek RN 2012-04-27 2015-11-16 -
Formela Dariusz Członek RN 2012-04-27 2015-11-16 -
Daniłowicz Witold Przewodniczący RN 2012-04-27 2015-11-16 -
Karski Eryk Członek RN 2012-04-27 2015-11-16 -
Mosiek Tomasz Członek RN 2012-04-27 2015-11-16 -
Eggink Raimondo Sekretarz RN 2012-04-27 2015-10-28 -
Eggink Raimondo Sekretarz RN 2012-04-27 2015-06-18 -
Karski Eryk Członek RN 2012-04-27 -
Daniłowicz Witold Przewodniczący RN 2012-04-27 -
Formela Dariusz Członek RN 2012-04-27 -
Mosiek Tomasz Członek RN 2012-04-27 -
Bednarski Robert Członek RN 2012-04-27 -
Tor Lech Członek Zarządu 2011-03-03 2013-06-28 -
Tor Lech Członek Zarządu 2011-03-03 -
Kalinowska Jadwiga Członek RN 2010-07-06 2017-12-31 -
Kawalec Stefan Wiceprzewodniczący RN 2010-07-06 2015-11-16 -
Kawalec Stefan Wiceprzewodniczący RN 2010-07-06 -
Kalinowska Jadwiga Członek RN 2010-07-06 -
Pawluczuk Ewa Członek RN 2010-06-10 2017-12-31 -
Lulek Andrzej Członek RN 2010-06-10 2017-12-31 -
Karski Eryk Członek RN 2010-06-10 2010-07-05 -
Lulek Andrzej Członek RN 2010-06-10 -
Pawluczuk Ewa Członek RN 2010-06-10 -
Czapla Henryk Członek RN 2009-06-30 2010-06-10 -
Czapla Henryk Członek RN 2009-06-30 -
Różycki Wiesław Członek RN 2009-01-15 2010-06-10 -
Różycki Wiesław Członek RN 2009-01-15 -
Borkowska Krystyna Wiceprezes Zarządu 2008-04-26 2013-06-28 -
Borkowska Krystyna Wiceprezes Zarządu 2008-04-26 -
Taras Mirosław Prezes Zarządu 2008-02-16 2012-09-27 -
Taras Mirosław Prezes Zarządu 2008-02-16 -
Dec Grażyna Wiceprzewodniczący RN 2007-12-03 2010-06-10 -
Dec Grażyna Wiceprzewodniczący RN 2007-12-03 -
Maślankowski Krzysztof Przewodniczący RN 2007-10-05 2010-06-10 -
Maślankowski Krzysztof Przewodniczący RN 2007-10-05 -
Bernaciak Waldemar Wiceprezes Zarządu 2007-08-27 2016-03-31 -
Bernaciak Waldemar Wiceprezes Zarządu 2007-08-27 -
Chmielewski Janusz Członek Zarządu 2007-06-30 2010-06-10 -
Chmielewski Janusz Członek Zarządu 2007-06-30 -
Stopa Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2007-05-31 -
Partyka Adam Członek RN 2006-06-29 2016-03-31 -
Kalinowska Jadwiga Członek RN 2006-06-29 2010-07-05 -
Kalinowska Jadwiga Członek RN 2006-06-29 -
Partyka Adam Członek RN 2006-06-29 -
Kowal Bogdan Członek RN 1000-01-01 2010-06-01 -
Kowal Bogdan Członek RN 2010-06-01 -

Zatrudnienie

Spółka
2020 4 922 -
2019 4 916 -
2018 4 749 -
2017 4 471 -
2016 4 462 -
2015 4 555 -
2014 4 930 -
2013 4 768 -
2012 4 587 -
2011 4 184 -
2010 4 303 -
2009 3 885 -
2008 3 667 -
2002 3 293 -
2001 3 367 -
Grupa
2020 5 709 -
2019 5 654 -
2018 5 385 -
2017 5 233 -
2016 5 092 -
2015 5 230 -
2014 5 795 -
2013 5 377 -
2012 4 705 -
2011 3 968 -
2010 4 087 -
2009 4 016 -
2008 3 792 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.