4,59 zł
-0,86% -0,04 zł
BIOTON SA (BIO)

Ludzie - BIOTON

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Neymann Robert Prezes Zarządu 2017-05-15 -
Polonek Adam Członek Zarządu 2011-12-20 -
Dziki Marek Członek Zarządu 2016-02-24 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Jubo Liu Przewodniczący RN 2017-05-15 -
Viswanath Vaidyanathan Członek RN 2016-05-23 -
Chiang, Mark Ming-Tso Członek RN 2017-05-15 -
Qi Bo Członek RN 2017-09-29 -
Borowy, Paweł Jakub Członek RN 2017-09-29 -
He Gary Członek RN 2017-09-29 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Siembida Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2017-05-15 2017-06-28 -
Dukaczewski Marcin Wiceprzewodniczący RN 2016-08-30 2017-02-07 -
Dukaczewski Marcin Członek RN 2016-08-30 -
Blanco, Alejandro Gomez Członek RN 2016-06-28 2017-10-02 -
Ziegert Sławomir Członek RN 2016-06-28 2017-05-15 -
Comberbach, David Martin Wiceprzewodniczący RN 2016-06-28 2017-05-12 -
Trzeciak Dariusz Członek RN 2016-06-28 -
Trzeciak Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2016-06-28 -
Huang, Yu Liang Członek RN 2016-05-23 2017-05-15 -
Lin Hang Członek RN 2016-02-23 2016-05-23 -
Typiński Maciej Członek RN 2016-02-23 2016-05-23 -
Wang Yanming Członek RN 2016-02-23 -
Typiński Maciej Członek RN 2016-02-23 -
Wang Yanming Członek RN 2016-02-23 -
Lin Hang Członek RN 2016-02-23 -
Gabor Artur Członek RN 2015-09-21 2016-02-23 -
Ślotała Jacek Członek RN 2015-09-21 2016-02-23 -
Mellors Keith Przewodniczący RN 2015-09-21 2016-02-23 -
Xiang Xue Członek RN 2015-09-21 2016-02-23 -
Gabor Artur Członek RN 2015-09-21 -
Ślotała Jacek Członek RN 2015-09-21 -
Hu Jin Członek RN 2015-09-21 -
Xiang Xue Członek RN 2015-09-21 -
Trzeciak Dariusz Członek RN 2015-09-21 -
Mellors Keith Przewodniczący RN 2015-09-21 -
Trzeciak Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2015-09-21 -
Hu Jin Wiceprzewodniczący RN 2015-09-21 -
Grzybowski Wojciech Członek RN 2014-06-30 2015-09-21 -
Grzybowski Wojciech Członek RN 2014-06-30 -
Grzybowski Wojciech Członek RN 2014-06-30 -
Trzeciak Dariusz Członek RN 2013-06-24 2015-09-20 -
Trzeciak Dariusz Członek RN 2013-06-24 -
Dąbrowski Waldemar Członek RN 2011-10-19 -
Dąbrowski Waldemar Członek RN 2011-10-19 -
Błaszczyk Piotr Członek Zarządu 2011-09-15 2015-12-02 -
Błaszczyk Piotr Członek Zarządu 2011-09-15 -
Dukaczewski Marcin Przewodniczący RN 2011-06-29 2015-09-21 -
Dukaczewski Marcin Przewodniczący RN 2011-06-29 -
Spark Andre Członek RN 2010-06-30 2013-06-04 -
Juszczak Rafał Członek RN 2010-06-30 2012-02-15 -
Bushara Leon Członek RN 2010-06-30 -
Bushara Leon Członek RN 2010-06-30 -
Juszczak Rafał Członek RN 2010-06-30 -
Spark Andre Członek RN 2010-06-30 -
Aleksandrowicz Adam Członek Zarządu 2010-01-13 2011-12-20 -
Aleksandrowicz Adam Członek Zarządu 2010-01-13 -
Ziegert Sławomir Prezes Zarządu 2009-11-09 2016-05-30 -
Ziegert Sławomir Prezes Zarządu 2009-11-09 2016-05-30 -
Raczkowski Robert Członek Zarządu 2009-09-22 2010-01-13 -
Raczkowski Robert Członek Zarządu 2009-09-22 -
Buzuk Tomasz Członek RN 2009-06-29 2015-09-21 -
Szymańska-Bulska Joanna Członek RN 2009-06-29 2012-10-12 -
Albrecht Claudio Członek RN 2009-06-29 2010-06-30 -
Szymańska-Bulska Joanna Członek RN 2009-06-29 -
Buzuk Tomasz Członek RN 2009-06-29 -
Albrecht Claudio Członek RN 2009-06-29 -
Solorz-Żak Zygmunt Wiceprzewodniczący RN 2009-04-06 -
Solorz-Żak Zygmunt Wiceprzewodniczący RN 2009-04-06 -
Wilczęga Adam Wiceprezes Zarządu 2009-01-15 2015-12-02 -
Guy, Janusz R. Prezes Zarządu 2009-01-15 2009-11-09 -
Wilczęga Adam Wiceprezes Zarządu 2009-01-15 -
Guy, Janusz R. Prezes Zarządu 2009-01-15 -
Górka Dariusz Członek RN 2008-04-10 2009-06-26 -
Górka Dariusz Członek RN 2008-04-10 -
Szymańska-Bulska Joanna Członek Zarządu 2008-03-06 2009-06-26 -
Szymańska-Bulska Joanna Członek Zarządu 2008-03-06 -
Grelowski Maciej Członek RN 2007-06-28 2015-09-21 -
Krauze Ryszard Przewodniczący RN 2007-06-28 2013-12-03 -
Krauze Ryszard Przewodniczący RN 2007-06-28 -
Grelowski Maciej Członek RN 2007-06-28 -
Walendziak Wiesław Członek RN 2005-10-25 2015-09-21 -
Gricuk Paweł Członek RN 2005-10-25 2010-06-30 -
Gricuk Paweł Członek RN 2005-10-25 -
Walendziak Wiesław Członek RN 2005-10-25 -
Wilski, Krzysztof Jan Członek RN 2005-06-20 2010-06-30 -
Raduchowski-Brochwicz Wojciech Członek RN 2005-06-20 2008-03-27 -
Petelicki Sławomir Członek RN 2005-06-20 2007-07-26 -
Wilski, Krzysztof Jan Członek RN 2005-06-20 -
Petelicki Sławomir Członek RN 2005-06-20 -
Raduchowski-Brochwicz Wojciech Członek RN 2005-06-20 -
Dąbrowski Henryk Członek Zarządu 2004-11-01 2008-03-06 -
Dąbrowski Henryk Członek Zarządu / ds. informacji poufnych 2004-11-01 -
Borowicz Piotr Członek RN 2004-09-21 -
Borowicz Piotr Członek RN 2004-09-21 -
Tevnell Waldemar Członek RN 2004-08-02 2007-06-28 -
Tevnell Waldemar Członek RN 2004-08-02 -
Al-Khafagi Mohammed Członek RN 2004-06-30 2005-06-20 -
Al-Khafagi Mohammed Członek RN 2004-06-30 -
Ratnicka-Kiczka, Barbara Halina Członek RN 2004-04-07 2015-09-21 -
Kornasiewicz Alicja Wiceprzewodniczący RN 2004-04-07 2005-10-07 -
Podgórski, Andrzej Tadeusz Członek RN 2004-04-07 2005-06-20 -
Podgórski, Andrzej Tadeusz Członek RN 2004-04-07 -
Ratnicka-Kiczka, Barbara Halina Członek RN 2004-04-07 -
Kornasiewicz Alicja Wiceprzewodniczący RN 2004-04-07 -
Stelmach, Beata Członek RN 2001-07-30 2005-06-20 -
Stelmach, Beata Członek RN 2001-07-30 -
Ciosek Wincenty Członek RN 1999-07-13 2005-06-20 -
Ciosek Wincenty Członek RN 1999-07-13 -
Krzewski Waldemar Członek Zarządu 1998-01-01 2010-06-30 -
Krzewski Waldemar Członek Zarządu / dyrektor ds. produkcji 1998-01-01 -
Wielesik Piotr Wiceprezes Zarządu 1997-01-01 2008-03-06 -
Wielesik Piotr Wiceprezes Zarządu 1997-01-01 -
Krauze Ryszard Przewodniczący RN 1996-03-28 2007-06-28 -
Krauze Ryszard Przewodniczący RN 1996-03-28 -

Zatrudnienie

Spółka
2015 458 -
2014 437 -
2013 493 -
2011 528 -
2010 511 -
2009 587 -
2008 626 -
2007 587 -
2004 434 -
2003 429 -
2002 400 -
2001 400 -
Grupa
2015 963 -
2014 902 -
2013 1 026 -
2012 980 -
2011 997 -
2010 987 -
2009 1 040 -
2008 1 069 -
2007 731 -
2005 510 -
2004 466 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl