16,5000 zł
0,00% 0,0000 zł
BEST SA (BST)

Ludzie - BEST

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Borusowski Krzysztof Prezes Zarządu 2002-03-18 -
Kucner Marek Wiceprezes Zarządu 2002-05-13 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Pawłowicz Leszek Członek RN 2004-06-30 -
Filar Dariusz Członek RN 2014-06-18 IDEABANK - Członek RN
Gronicki, Mirosław Jerzy Członek RN 2016-05-18 -
Nitka Wacław Członek RN 2018-06-28 -
Matusiak Maciej Członek RN 2020-06-18 DROP - Członek RN
INTERLUB - Członek RN
MLPGR - Członek RN
BBI_DEV - Członek RN
ZPC_OTM - Członek RN
ATENDE - Członek RN
KRAKCHEM - Członek RN
LIBET - Członek RN
Janiszewski, Hubert Andrzej Członek RN 2020-06-18 ZLOMREX - Przewodniczący RN
COGNOR - Przewodniczący RN
POLMOS_L - Wiceprzewodniczący RN
MEDIACAP - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Zawadzki Jacek Członek Zarządu 2019-06-28 2019-12-30 -
Zawadzki Jacek Członek Zarządu 2019-06-28 -
Żbikowski Karol Członek RN 2017-05-22 2020-06-18 -
Klesyk Piotr Członek RN 2016-05-18 2020-06-18 -
Rudziks Barbara Członek Zarządu 2016-03-21 2018-10-01 -
Rudziks Barbara Członek Zarządu 2016-03-21 -
Borusowski Krzysztof Prezes Zarządu 2016-03-21 -
Kucner Marek Wiceprezes Zarządu 2016-03-21 -
Kaczmarczyk Krzysztof Członek RN 2016-01-05 -
Policastro Pasquale Członek RN 2014-06-18 -
Kucner Patrycja Członek RN 2011-12-30 2016-05-17 -
Kucner Patrycja Członek RN 2011-12-30 -
Borusowska Katarzyna Wiceprzewodniczący RN 2011-11-24 2016-05-09 -
Borusowska Katarzyna Wiceprzewodniczący RN 2011-11-24 -
Lachowski Sławomir Przewodniczący RN 2010-06-09 -
Lachowski Sławomir Członek RN 2010-04-30 2010-06-08 -
Winiecki Jan Wiceprzewodniczący RN 2004-06-30 2010-01-24 -
Winiecki Jan Wiceprzewodniczący RN 2004-06-30 -
Krużewski Bartosz Członek RN 2002-06-20 2014-06-18 -
Holzapfel Bernd Przewodniczący RN 2002-06-20 2010-06-08 -
Kazubowska Małgorzata Członek RN 2002-06-20 2004-06-30 -
Krużewski Bartosz Członek RN 2002-06-20 -
Kazubowska Małgorzata Członek RN 2002-06-20 -
Kucner Marek Członek Zarządu 2002-05-13 -
Borusowski Krzysztof Prezes Zarządu 2002-01-15 2002-03-01 -
Borusowski Krzysztof Prezes Zarządu 2002-01-15 -
Żurawik, Zenobiusz Wojciech Prezes Zarządu 1995-01-01 1997-12-31 -
Holzapfel Bernd Członek RN 1000-01-01 2014-06-18 -
Rytelewski Jerzy Członek Zarządu 1000-01-01 2003-12-30 -
Rytelewski Jerzy Członek Zarządu / Dyrektor Finansowy -
Holzapfel Bernd Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2018 488 -
2017 552 -
2016 496 -
2015 414 -
2014 365 -
2013 343 -
2011 339 -
2010 376 -
2009 415 -
2008 453 -
2007 435 -
2005 113 -
2004 48 -
2003 53 -
2002 76 2002-08-31
2001 469 -
2000 585 -
1999 376 -
1998 406 -
1997 334 -
1996 311 -
1995 210 -
1994 147 VI-XII
Grupa
2018 508 -
2017 569 -
2016 510 -
2015 425 -
2014 372 -
2013 349 -
2012 327 -
2011 344 -
2010 379 -
2009 417 -
2008 456 -
2007 435 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.