5,6800 zł
1,79% 0,1000 zł
Atende SA (ATD)

Ludzie - ATENDE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Petrykowski Marcin Prezes Zarządu 2021-06-23 -
Bakuła Iwona Wiceprezes Zarządu 2012-06-11 -
Stępczak Szymon Wiceprezes Zarządu 2013-05-27 -
Forysiak Jacek Wiceprezes Zarządu 2016-04-04 -
Szczepański Jacek Wiceprezes Zarządu 2018-05-24 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Szwed Roman Przewodniczący RN 2021-06-23 -
Madey Jan Członek RN 2013-06-25 BIZTECH - Przewodniczący RN
Matusiak Maciej Członek RN 2017-10-23 BBI_DEV - Sekretarz RN
DROP - Członek RN
MLPGR - Członek RN
BEST - Członek RN
KRAKCHEM - Członek RN
Małyska Paweł Członek RN 2020-01-10 AMICA - Wiceprzewodniczący RN
DEVELIA - Członek RN
ALUMETAL - Członek RN
CORMAY - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Woźniak Paweł Członek RN 2021-03-30 2021-06-21 -
Markowski Michał Członek RN 2016-04-04 2019-12-31 -
Markowski Michał Członek RN 2016-04-04 -
Buchowicz Patrycja Przewodniczący RN 2013-06-25 2021-06-23 -
Mizielińska-Chmielewska Monika Członek RN 2013-06-25 2021-03-19 -
Dietl Marek Członek RN 2013-06-25 2017-11-30 -
Dietl Marek Członek RN 2013-06-25 2017-11-30 -
Dziubiński Tomasz Wiceprezes Zarządu 2013-05-27 2013-09-30 -
Dziubiński Tomasz Wiceprezes Zarządu 2013-05-27 -
Słodczyk Andrzej Wiceprezes Zarządu 2012-06-11 2016-04-04 -
Słodczyk Andrzej Wiceprezes Zarządu 2012-06-11 -
Panek Mirosław Wiceprzewodniczący RN 2011-12-27 2016-03-06 -
Panek Mirosław Wiceprzewodniczący RN 2011-12-27 2016-03-06 -
Kamiński Sławomir Członek RN 2011-12-27 2013-04-09 -
Domagała Grzegorz Członek RN 2011-12-27 2013-04-09 -
Kamiński Sławomir Członek RN 2011-12-27 -
Domagała Grzegorz Członek RN 2011-12-27 -
Szwed Roman Prezes Zarządu 2011-08-09 2021-06-22 -
Puteczny Piotr Wiceprzewodniczący RN 2011-08-09 2014-01-14 -
Puteczny Piotr Wiceprzewodniczący RN 2011-08-09 -
Dziubiński Tomasz Wiceprezes Zarządu 2010-12-28 2013-09-30 -
Dziubiński Tomasz Wiceprezes Zarządu 2010-12-28 2013-09-30 -
Bakuła Iwona Członek Zarządu 2010-12-28 2012-06-10 -
Czichon Tadeusz Przewodniczący RN 2009-12-19 2013-01-09 -
Czichon Tadeusz Przewodniczący RN 2009-12-19 -

Zatrudnienie

Spółka
2019 211 -
2018 207 -
2017 200 -
2016 191 -
2015 195 -
2014 189 -
2013 175 -
2012 186 -
Grupa
2019 397 -
2018 400 -
2017 368 -
2016 344 -
2015 195 -
2014 287 -
2013 248 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.