1,5000 zł
0,00% 0,0000 zł
All In Games (ALG)

Ludzie - AIGAMES

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Kawa Marcin Prezes Zarządu 2022-03-30 -
Łaś Maciej Wiceprezes Zarządu 2020-06-19 -
Górski Łukasz Wiceprezes Zarządu 2020-06-19 TRINITY - Prezes Zarządu
UNIVERSE - Prezes Zarządu
SPARKVC - Prezes Zarządu
COSMA - Prezes Zarządu
ADVERTIG - Prezes Zarządu
EASYCALL - Prezes Zarządu
FOOTHILL - Prezes Zarządu
MAXIMUS - Prezes Zarządu
ONEMORE - Wiceprezes Zarządu
ICECODE - Wiceprezes Zarządu
EKIPA - Wiceprezes Zarządu
MEDCAMP - Członek RN
GAMEDUST - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Tworzydło Roman Sekretarz RN 2020-08-31 SPARKVC - Członek RN
NEXITY - Członek RN
UNIVERSE - Członek RN
Krupnik Zbigniew Członek RN 2020-08-31 -
Krupa Piotr Członek RN 2020-08-31 SYNERGA - Członek RN
UNIVERSE - Członek RN
EKIPA - Członek RN
ARENAPL - Członek RN
MAXIMUS - Członek RN
FOOTHILL - Członek RN
Czynszak Michał Członek RN 2022-06-30 -
Janisiów Piotr Członek RN 2022-06-30 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Cygan-Opyt Iwona Członek RN 2020-08-31 2022-06-30 -
Żygadło Piotr Prezes Zarządu 2020-06-19 2022-02-25 -
Ciszewski January Prezes Zarządu 2019-02-01 2020-06-19 -
Kóska Edward Członek RN 2018-11-06 2020-08-31 -
Górski Artur Członek RN 2018-11-06 2020-08-31 -
Fersztorowski Maciej Członek RN 2018-11-06 2020-08-31 -
Leńko Leszek Członek RN 2018-11-06 2020-08-31 -
Jarosz Sławomir Członek RN 2018-11-06 2020-08-31 -
Górska Natalia Członek RN 2018-11-06 2019-01-15 -
Górska Natalia Członek RN 2018-11-06 -
Leńko Leszek Prezes Zarządu 2018-11-06 -
Górski Łukasz Prezes Zarządu 2018-07-09 2019-01-31 TRINITY - Prezes Zarządu
UNIVERSE - Prezes Zarządu
SPARKVC - Prezes Zarządu
COSMA - Prezes Zarządu
ADVERTIG - Prezes Zarządu
EASYCALL - Prezes Zarządu
FOOTHILL - Prezes Zarządu
MAXIMUS - Prezes Zarządu
ONEMORE - Wiceprezes Zarządu
ICECODE - Wiceprezes Zarządu
EKIPA - Wiceprezes Zarządu
MEDCAMP - Członek RN
GAMEDUST - Członek RN
Górski Łukasz Prezes Zarządu 2018-07-09 TRINITY - Prezes Zarządu
UNIVERSE - Prezes Zarządu
SPARKVC - Prezes Zarządu
COSMA - Prezes Zarządu
ADVERTIG - Prezes Zarządu
EASYCALL - Prezes Zarządu
FOOTHILL - Prezes Zarządu
MAXIMUS - Prezes Zarządu
ONEMORE - Wiceprezes Zarządu
ICECODE - Wiceprezes Zarządu
EKIPA - Wiceprezes Zarządu
MEDCAMP - Członek RN
GAMEDUST - Członek RN
Borowik Marcin Prezes Zarządu 2018-06-01 2018-07-09 -
Borowik Marcin Prezes Zarządu 2018-06-01 -
Głos Ewa Członek RN 2018-05-25 2018-11-06 -
Okoń Andrzej Członek RN 2018-05-25 2018-11-06 -
Kowalik Adrian Członek RN 2018-05-25 2018-11-06 -
Okoń Andrzej Członek RN 2018-05-25 -
Kowalik Adrian Członek RN 2018-05-25 -
Głos Ewa Członek RN 2018-05-25 -
Dec Damian Członek RN 2016-06-20 2018-07-09 -
Nowosad, Cezary Przemysław Przewodniczący RN 2016-06-20 2018-04-18 -
Dec Damian Członek RN 2016-06-20 -
Nowosad, Cezary Przemysław Członek RN 2016-06-20 -
Slaby-Bolińska Agatha Przewodniczący RN 2014-06-30 2016-06-20 -
Slaby-Bolińska Agatha Przewodniczący RN 2014-06-30 -
Gębala Anna Członek RN 2014-04-07 2018-11-06 -
Boliński Piotr Członek Zarządu 2014-04-07 2018-05-31 -
Szwedziński Konrad Członek Zarządu 2014-04-07 2018-05-31 -
Sieniawska Monika Członek RN 2014-04-07 2018-05-25 -
Kowalik Adrian Członek RN 2014-04-07 2016-06-20 -
Boliński Piotr Członek Zarządu 2014-04-07 -
Szwedziński Konrad Członek Zarządu 2014-04-07 -
Gębala Anna Członek RN 2014-04-07 -
Kowalik Adrian Członek RN 2014-04-07 -
Sieniawska Monika Członek RN 2014-04-07 -
Duszak Jakub Członek RN 2013-06-25 2014-04-07 -
Duszak Jakub Członek RN 2013-06-25 2014-04-07 -
Duszak Jakub Członek RN 2013-06-25 -
Hauszyld Michał Członek RN 2012-06-28 2020-08-31 -
Hauszyld Michał Członek RN 2012-06-28 -
Rudnik Piotr Członek RN 2011-10-12 2014-04-07 -
Rudnik Piotr Członek RN 2011-10-12 -
Wills, James Martin Członek RN 2011-04-05 2018-05-25 -
Wills, James Martin Członek RN 2011-04-05 -
McGuire Conall Prezes Zarządu 2010-12-08 2018-05-31 -
Szwedziński Konrad Członek RN 2010-12-08 2014-04-06 -
Boliński Piotr Członek RN 2010-12-08 2014-04-06 -
McGuire Conall Prezes Zarządu 2010-12-08 -
Szwedziński Konrad Członek RN 2010-12-08 -
Boliński Piotr Członek RN 2010-12-08 -

Zatrudnienie

Spółka
2021 65 -
2020 47 -
2019 0 -
2017 0 -
2014 0 -
2011 0 nie zatrudniano
Grupa
2013 9 -
2011 7 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.