Rynki

Twoje finanse

Biznes

Forum

DECORA: Zawarcie umowy o limit kredytu wielocelowego

Spis treści:

1. RAPORT BIEŻĄCY

reklama

2. MESSAGE (ENGLISH VERSION)

3. INFORMACJE O PODMIOCIE

4. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO
Raport bieżący nr 20 / 2022
Data sporządzenia: 2022-06-13
Skrócona nazwa emitenta
DECORA
Temat
Zawarcie umowy o limit kredytu wielocelowego
Podstawa prawna
Art. 17 ust. 1 MAR - informacje poufne.
Treść raportu:
Zarząd Decora S.A. z siedzibą w Środzie Wielkopolskiej („Emitent”, „Spółka”), na podstawie Części 2, Rozdział I pkt. 3 Indywidualnych Standardów Raportowania opublikowanych raportem bieżącym numer 39/2016 w dniu 1 lipca 2016 r. informuje, że w dniu 13 czerwca 2022 r. Spółka zawarła z Powszechną Kasą Oszczędności Bank Polski Spółką Akcyjną z siedzibą w Warszawie („Bank”) umowę limitu kredytu wielocelowego („Umowa”).

Na mocy Umowy Bank udzielił limit wykorzystania kredytu w rachunku bieżącym do kwoty 5.000.000,00 PLN, w ramach których Bank będzie dokonywał na rzecz Emitenta czynności bankowych wskazanych w Umowie, w tym w postaci kredytu w rachunku bieżącym. Limit udzielony jest do 30.06.2025 r.

Oprocentowanie Umowy ustalane jest w stosunku rocznym, według zmiennej stopy procentowej równej wysokości stawki referencyjnej, powiększonej o marżę Banku, z zastrzeżeniem, że stopa procentowa nie może być niższa niż marża Banku, jak również nie może być niższa niż zero.

Na zabezpieczenie roszczeń Banku z Umowy, Spółka zobowiązana jest złożyć oświadczenie o poddaniu się egzekucji w trybie art. 777 § 1 pkt 5 Kodeksu postępowania cywilnego o treści uzgodnionej z Bankiem, na podstawie którego Spółka podda się egzekucji do kwoty odpowiadającej 150% kwoty udzielonego limitu, to jest do kwoty 7.500.000,00 PLN.

Pozostałe warunki Umowy nie odbiegają od warunków powszechnie stosowanych w tego typu umowach.



przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE    >>>

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
DECORA SA
(pełna nazwa emitenta)
DECORA Materiałów budowlanych (mbu)
(skrócona nazwa emitenta) (sektor wg. klasyfikacji GPW w W-wie)
63-000 Środa Wielkopolska
(kod pocztowy) (miejscowość)
ul. Ignacego Prądzyńskiego 24A
(ulica) (numer)
+48 61 28 64 200 +48 61 28 54 975
(telefon) (fax)
ir@decora.pl www.decora.pl
(e-mail) (www)
7861000577 630247715
(NIP) (REGON)

przewiń, aby zobaczyć całą tabelę
PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ
Data Imię i Nazwisko Stanowisko/Funkcja Podpis
2022-06-13 Artur Hibner Członek Zarządu- Dyrektor Finansowy
Źródło: Komunikaty spółek (ESPI)
powiązane
polecane
najnowsze
popularne
najnowsze
bankier na skróty