REKLAMA

Zgłoś się do konkursu - Zostań Kobietą Biznesu 2010

Barbara Sielicka2011-03-09 11:25
publikacja
2011-03-09 11:25

8 marca ruszył konkurs na Kobietę Biznesu 2010. Udział w nim mogą wziąć Panie, które prowadzą mikro i małe przedsiębiorstwa. W ten sposób Bankier.pl chce nagrodzić zaradność i przedsiębiorczość Pań, które miały odwagę założyć własną firmę.

Zdobywczyni tytułu Kobieta Biznesu 2010 otrzyma pełen atrakcji weekendowy pobyt dla dwóch osób w hotelu Amax w Mikołajkach. Do wyboru: Pakiet romantyczny dla dwojga lub Pakiet dla przyjaciółek. Wśród atrakcji m.in.: relaksująca kąpiel w oślim mleku połączona z hydromasażem i aromaterapią, relaksacyjny masaż, indywidualna konsultacja kosmetyczna, oceaniczna kąpiel, przejazd bryczką po malowniczej okolicy i wiele innych.

Nagrodą za drugie miejsce jest jednodniowa profesjonalna sesja zdjęciowa, którą poprowadzi wielokrotnie nagradzany fotograf Radosław Kaźmierczak.

Pani, która zajmie trzecie miejsce, będzie miała możliwość spotkania się z zawodową stylistką z Akademii Wizerunku Osa. Usługa polegać będzie na spotkaniu, konsultacji i doradztwie oraz zakupach w sklepach odzieżowych ze stylistką.

Dodatkowo każda laureatka otrzyma (każda po trzy) sesje coachingowe ufundowane przez Akademię Coachingu i Inspiracji oraz bukiet kwiatów od Poczty Kwiatowej.

W Konkursie mogą startować także wspólniczki (maksymalnie 2 osoby). Do Konkursu można zgłaszać własną kandydaturę, możliwe jest także zgłoszenie przedsiębiorczej kobiety przez osoby trzecie. Warunkiem wzięcia udziału w Konkursie Kobieta Biznesu 2010 jest wysłanie zgłoszenia na adres kobietabiznesu@bankier.pl  wraz z poniższymi informacjami:

- imię i nazwisko kobiety nominowanej do nagrody
- dokładny adres firmy plus NIP/REGON
- zdjęcie nominowanej kobiety
- historia założenia firmy plus opis firmy (maksymalnie 1,5 tys. znaków)
- uzasadnienie, dlaczego to właśnie ta Pani powinna zostać Kobietą Biznesu 2010 (maksymalnie 2 tys. znaków)
- telefon kontaktowy i e-mail do nominowanej kobiety
- telefon, e-mail i podstawowe dane adresowe osoby, która zgłasza kandydaturę, jeżeli nie jest nią sama kandydująca.

Na zgłoszenia czekamy do 22 marca 2011 roku.

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie!

Wszystkie szczegóły związane z konkursem na Kobietę Biznesu 2010 można znaleźć w regulaminie. Zapraszamy także do odwiedzenia strony Święta Kobiet Biznesu.

 
Źródło:

Do pobrania

PAKIETDLAPRZYJACIEKdocPAKIETDLAPRZYJACIEKdocPAKIETDLAPRZYJACIEKdoc
Tematy

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1600 zł premii!

Komentarze (2)

dodaj komentarz
~kierowca
Czy Panie stojące przy drogach tez mogą startować w konkursie?
~czytelnik
BŁAGAM!!!!!!!!!!!! DOŚĆ TEJ CHOREJ AKCJI Z KOBIETAMI NA TYM PORTALU!!!!!!!!! CZY WY NA GLOWY POUPADALISCIE! CODZIENNIE 'KOBIETA W BIZNESIE' KOBIECY BIZNES, BIZNESOWE KOBIETY, ILE MOZNA?!!!!!!!!!

Powiązane: Święto Kobiet Biznesu

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki