REKLAMA

Historia sukcesu dr Ireny Eris

2011-03-08 14:00
publikacja
2011-03-08 14:00
Historia sukcesu dr Ireny Eris
Historia sukcesu dr Ireny Eris
/ Bankier.pl

Z właścicielki małego zakładu produkującej jeden krem i zatrudniającego jednego pracownika stała się szefową firmy z kilkuset pracownikami na pokładzie i ponad milionem kosmetyków schodzących co miesiąc z taśmy produkcyjnej. Uznana m.in. za Damę biznesu dziesięciolecia, Biznesmena Roku, Wybitnego Polskiego Eksportera i jedną z dwudziestu najbardziej wpływowych kobiet w dziejach Polski - Irena Eris.Kwestionariusz Bankier.pl:dr Irena Eris

Imię i nazwisko: Irena Eris
Firma/Instytucja: Laboratorium Kosmetyczne Dr Irena Eris
Zajmowane stanowisko: Dyrektor ds. Badań i Rozwoju, Członek Zarządu
Zamierzałam być: działającym na niewielką skalę producentem kosmetyków dla kobiet.
Studiowałam: farmację.
Pierwsza praca: Zakład Badawczo-Wdrożeniowy warszawskiej Polfy.
Pierwsza płaca: poczucie niezależności.
Pierwszy produkt finansowy: karta debetowa, 20 lat temu – zamierzchłe czasy…
Najtrafniejsza inwestycja: Hotele SPA Dr Irena Eris.
Nie oszczędzam na: innowacyjności i badaniach naukowych.
Dzień pracy rozpoczynam: od przejrzenia e-maili.
Na biurku zawsze mam: zaległe sprawy.
Praca w zespole: podstawą dobrze działającego przedsiębiorstwa.
Wydawanie poleceń: to codzienny element pracy.
Współpracownikom powtarzam: Marzenia się spełniają…
Najtrudniejsze zadanie zawodowe: decyzja o założeniu własnej firmy.
Nie mogłabym pracować: bez wyobraźni i intuicji.
Polityka: toczy się bez mojego udziału.
Podziwiam karierę: Steve’a Jobsa.
Stresuje mnie: chaos.
Po pracy: dom.
Emeryturę spędzę: nie myślę jeszcze o tym.


Opracowanie: Malwina Wrotniak, Bankier.pl

Źródło:
Tematy
0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym.  Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

0zł za prowadzenie i najważniejsze usługi w koncie firmowym. Zyskaj konto firmowe z gwarancją braku opłat przez 2 lata.

Komentarze (7)

dodaj komentarz
fruzinka
Podziwiam sukces dr Ireny Eris. niemniej jednak moje priorytety jeśli idzie o kosmetyki sięgają nieco wyżej. Uważam, że kosmetyki naturalne są dużo lepsze, a już w szczególności marka Polemika z którą zetknęłam się na stronie sklepu Kuferek Natury https://kufereknatury.pl/ . To marka, która stawia na najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo Podziwiam sukces dr Ireny Eris. niemniej jednak moje priorytety jeśli idzie o kosmetyki sięgają nieco wyżej. Uważam, że kosmetyki naturalne są dużo lepsze, a już w szczególności marka Polemika z którą zetknęłam się na stronie sklepu Kuferek Natury https://kufereknatury.pl/ . To marka, która stawia na najwyższą jakość oraz bezpieczeństwo skóry. Bardzo to u nich cenię.
wladekkk
Super - uwielbiam czytać takie kawałki :) Zgadzam się z dr. ireną, że bez wyobraźni i intuicji nie da się zajść daleko. Dobrze jest oberwować ludzi, którym sie udało i wdrażać to, o czym uczą jednocześnie pracując z głową - na wyobrażeniach o włanym sukcesie.

Z doświadczenia wiem, że warto to robić - przez ostatnie 2 lata
Super - uwielbiam czytać takie kawałki :) Zgadzam się z dr. ireną, że bez wyobraźni i intuicji nie da się zajść daleko. Dobrze jest oberwować ludzi, którym sie udało i wdrażać to, o czym uczą jednocześnie pracując z głową - na wyobrażeniach o włanym sukcesie.

Z doświadczenia wiem, że warto to robić - przez ostatnie 2 lata właśnie w ten sposób działam, wykorzystując metody marketingowe amerykańskich marketerów i w tym czasie zwiększyłem swoje zarobki 10krotnie. Więc da się :)
~Marty
Musze przyznac - robi wrazenie, ja bym chyba tak nie umiał, chociaz jak szukałem informacji w temacie, to natknąłem sie na forum pracowników na serwisie gowork.pl http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,823145 to i nie wszystko jest takie kolorowe.
~ma
No wreszcie coś ciekawego w tym cyklu
~Wioletta
Pani Marianno, czy zastanawiała się Pani jakie czynniki spowodowały sukces Pani Ireny, a jakie Pani porażkę? Z Pani komentarza bije gorycz porażki, ale nie może ona przysłaniać Pani wiary, że i Pani firmę stać na sukces. W obecnej chwili na rynku odzieżowym jest duża konkurencja, ale może jakaś nisza się znajdzie, może jakaś specjalizacja Pani Marianno, czy zastanawiała się Pani jakie czynniki spowodowały sukces Pani Ireny, a jakie Pani porażkę? Z Pani komentarza bije gorycz porażki, ale nie może ona przysłaniać Pani wiary, że i Pani firmę stać na sukces. W obecnej chwili na rynku odzieżowym jest duża konkurencja, ale może jakaś nisza się znajdzie, może jakaś specjalizacja czy odbiorca strategiczny albo sposób na redukcję kosztów? Z okazji dzisiejszego jeszcze Święta Kobiet życzę Pani wielu sukcesów i wiary w siebie, bo z każdej opresji jest wyjście:-))
~polwielki
Ja dopiero zaczynam. Obym miał tyle samo determinacji.
~Marianna
Gratuluję sukcesu Pani Eris,
mnie po 28 latach prowadzenia działalności ale w branży odzieżowej się nie udało, teraz nie jestem w stanie utrzymać swojej firmy.

Powiązane: Rozmowa Bankier.pl

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki