Zbudują nowy gmach Sejmu

W przyszłym roku ruszy budowa nowego budynku Sejmu. To początek rozbudowy całego kompleksu - dowiedziała się Rzeczpospolita.

Sejm gmach
Poprzedni okazał się za mały?
Źródło: Thinkstock

Budynek przy ul. Muszyńskiego będzie miał cztery kondygnacje naziemne, dwie podziemne i 1,1 tys. m kw. powierzchni użytkowej. Jego budowa znalazła się w przyszłorocznym budżecie Kancelarii Sejmu. Ma kosztować kilkanaście milionów złotych.

Kilka lat później ma ruszyć, kosztem ponad 50 mln zł, budowa nowego sejmowego biurowca przy ul. Wiejskiej.

Więcej na http://www.rp.pl (PAP)


sto/

Źródło: PAP
Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
0 0 ~jadzia

a może warszawskie ZOO ma jakieś wolne pomieszczenia

! Odpowiedz
0 0 ~PO to grandziarze

Nie mieści się to w głowie przyzwoitego człowieka. Cały czas nas prowokują. I doigrają się. Niech ich trafi wreszcie szlak.

! Odpowiedz
0 0 ~podaj dalej

KRYZYS SIĘ PÓKI CO JESZCZE NAWET NIE ZACZĄŁ. ON DOPIERO PRZYJDZIE BO JAK NARAZIE NIE WIDAĆ OBJAWÓW OBNIŻANIA CEN, WYKUPU ZA UŁAMEK WARTOŚCI MIESZKAŃ ITP. PÓKI CO TO JESTEŚMY W PACIE KTÓRY TRWA JUŻ ŁADNYCH PARĘ LAT BO JEST WSPOMAGANY UNIJNYMI PIENIĘDZMI PRZEZNACZONYMI NA DOBRE CELE = WALKĘ Z BEZROBOCIEM I WYKLUCZENIEM WYRÓWNANIE SZANS GOSPODARCZYCH SŁABYCH REGIONÓW. TO WSZYSTKO JEST POKI CO ROZKRADANE SUKCESYWNIE PRZEZ SWOICH I PRZEŻERANE WYEKSPORTOWYWANE DO RAJÓW PODATKOWYCH. Z TEGO MAŁO SIĘ POPRAWIA SYTUACJĘ LUDZI I RYNKU. JAK SIĘ SKOŃCZY KROPLÓWKA WTEDY ZACZNĄ SIĘ PRAWDZIWE PROBLEMY - Z CZEGO WYŻYWIĆ DARMOZJADÓW ZŁODZIEJSKICH U KORYTA? :/ I ZACZNIE SIĘ PŁACZ LAMENT JAWNE ZŁODZIEJSTWO I OKRADANIE BIEDNYCH. WTEDY CENY PÓJDĄ W DÓŁ. I ZACZNIE SIĘ FAKTYCZNY KRYZYS Z UJEMNĄ STOPĄ WZROSTU I DEFLACJĄ. :/ NIESTETY JESZCZE NAWET DO DOŁKA NIE WSKOCZYLIŚMY - I POMYŚLCIE SOBIE ILE TO LAT MINĘŁO OD POCZĄTKU CZYLI 2007 ROKU? BO WTEDY FAKTYCZNIE ZACZĘŁO SIĘ POGORSZENIE - PROBLEMY Z PŁYNNOŚCIĄ FIRM - ZATRUDNIENIEM, ITP. I POMYŚLCIE SOBIE ŻE DWA RAZY LUB TRZY RAZY DŁUŻEJ BĘDZIE TRWAŁA DROGA DO DOŁKA. POTEM DŁUUUUGA BIEDA I STAGNACJA UBIJAJĄCA TEN DOŁEK MOŻE MIĘDZY CZASIE BĘDZIE WOJNA JEDNA DRUGA MOŻE USA ROSJA MOŻE NATO I BRICKS .. KTO WIE :/ MOŻE WOJNA DOMOWA W CAŁEJ EUROPIE BIDY ZE ZŁODZIEJSTWEM NA STOŁKACH I OPŁACANYMI ZABÓJCAMI W POSTACI WOJSKA NAJEMNEGO I POLICJI... KTO WIE .. ALE BĘDZIE TO TRWAĆ DŁUUUGIE LATA AŻ ZACZNIE SIĘ POPRAWA BO KTÓRAŚ STRONA WRESZCIE WYGRA I JAK TO ZWYKLE BYWA - NASTANIE LEPSZY ŁAT LEPSZE CZASY NIŻ TE KTÓRE MIELIŚMY WCZEŚNIEJ PRZED ZAPAŚCIĄ. HISTORIA ZAWSZE PISZE JEDEN SCENARIUSZ. TO CZY KTOŚ W TO UWIERZY CZY GO PRZYJMIE ZALEŻY TYLKO OD NIEGO I JEGO INTELIGENCJI. TRUDNO UWIERZYĆ W COŚ CO PRZECZY "mądrości" MEDIALNEJ NAGONKI . BO JAK ZAUFAĆ NIEZNANEMU POSTOWI OD OSOBY KTÓREJ NA OCZY NIE WIDZIELIŚMY KTÓRA PISZE JAKIEŚ DZIWACZNE SF RZECZY SKORO WSZYSTKIE MEDIA POLITYCY MÓWIĄ INACZEJ. :/ BIEDA DOPIERO NADEJDZIE A TO , JAK DŁUGO POTRWA ZALEŻY OD MĄDROŚCI SPOŁECZEŃSTWA =-KTÓRE I TAK PRĘDZEJ CZY PÓŹNIEJ WEŹMIE SIĘ W GARŚĆ DO KUPY I RAZEM PRZEJMIE WŁADZĘ Z RĄK OKUPANTA.


ps, jak widać dbają o swój folwark i powiększają go by zmieścić jeszcze więcej swoich :/ a wy dumni jesteście z tego póki nie stracicie pracy !!! jak wam głód w oczy zajrzy wtedy się ockniecie

Pokaż cały komentarz ! Odpowiedz
0 0 barany

Przy następnych wyborach trzeba całkowicie przewietrzyć polityków. Ci co są w sejmie totalnie się z kompromitowali. To niedorajdy, które wpędzają nas w coraz większe długi.

! Odpowiedz
0 0 ~Obywatel

A co będzie przypominał nowy budynek? Obecny przypomina cyrk... Ciekawe czyja firma budowlana wygra przetarg ;) I ciekawe jakich weźmie podwykonawców ;) Ech...

! Odpowiedz
0 0 ~heh

Chcą zmylić Brunona K. czy tak im d.py POrosły że się tam nie mieszczą?

! Odpowiedz
0 0 ~Realista1970

I PrOPOnuję zwiększyć liczbę (P)Osłów do tysiąca i wynagrodzenie min 50tyś netto, kto za??

! Odpowiedz
0 0 ~robertb

JA MAM INNĄ PROPOZYCJĘ http://www.youtube.com/watch?v=-jvDHT-0lZs

a z drugiej beczki pewno przyciągną samolot z rosji i będą go komisje badaci.

WSZYSTKICH 442 POSŁÓW POD TRYBUNAŁ STANUJAK DOJDZIE DO TEJ BUDOWY.

! Odpowiedz
0 0 ~ZNAWCA TEMATU

O TO CEL KTORY NAROD POPRZE W 2015 REDUKCJA SEJMU I SENATU O 50 %! ICH PENSJE I PRZYWILEJE TEZ OBCIAC O POLOWE !!!!!!!!!!!!! JAK CHCA SLUZYC NARODOWI TO NIECH SLUZA A NIE GO DOJA!!!!!!!!!!!!!

! Odpowiedz
0 0 ~fa

Brunona K. na glownego konsultanta zabezpieczen!

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne

Wskaźniki makroekonomiczne

Inflacja rdr 2,8% VIII 2019
PKB rdr 4,4% II kw. 2019
Stopa bezrobocia 5,2% VII 2019
Przeciętne wynagrodzenie 5 125,26 zł VIII 2019
Produkcja przemysłowa rdr -1,3% VIII 2019

Znajdź profil