Wedel szuka testerów czekolady

Jeść czekoladę i dostawać za to pieniądze – brzmi jak marzenie niejednego łasucha. Jego spełnienie nie jest jednak takie niemożliwe. Wedel rozgląda się za testerem swoich produktów. Jakie są wymagania?

Wedel chce zatrudnić testera czekolady
Wedel chce zatrudnić testera czekolady (fot. Jerzy Dudek / FORUM)

Nie dość, że praca będzie polegała na jedzeniu słodyczy, to jeszcze nie trzeba składać CV ani żadnych innych dokumentów. Rekrutacja odbywa się telefonicznie – chętny na stanowisko testera czekolady musi wykonać w dniach 22-24 października telefon na numer 22 349 14 14 i uzasadnić, dlaczego to właśnie on będzie najlepszą osobą w tej pracy.

Tester czekolady będzie musiał stawiać się do pracy od wtorku do czwartku w godzinach od 12:00 do 16:30. Najlepiej, gdyby kandydat mieszkał w Warszawie lub okolicach, ewentualnie był na tyle dyspozycyjny, by dojeżdżać. Miejscem pracy jest bowiem legendarna fabryka Wedla na Pradze.

Wbrew pozorom nie każdy amator łakoci może zostać testerem czekolady. Ważnym warunkiem stawianym przez pracodawcę jest to, aby kandydat był osobą niepalącą. - Przy opracowywaniu receptur naszych produktów najważniejsze są dla nas dwie rzeczy: najwyższa jakość i satysfakcja konsumentów. Na barkach degustatorów spoczywa więc duża odpowiedzialność za uciechę podniebień wszystkich amatorów słodyczy w kraju – uzasadnia Magdalena Kołodziejska, kierownik komunikacji marketingowej LOTTE Wedel.

Do obowiązków nowego pracownika Wedla należeć będzie degustowanie takich produktów jak m.in. Torcik Wedlowski, Ptasie Mleczko, batony Pawełki, czekolady i inne słodycze oraz dzielenie się opinią na ich temat.

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
5 28 areoplan89

halo halo, przepraszam bardzo ale w artykule tkwi błąd bo to co produkuje wedel nie nazwałbym już czekoladą.Od czasu gdy na składzie widnieje E476, ta brązowa substancja nie rozpuszcza się w ustach tak jak czekolada np. marki calebaut

! Odpowiedz

Do rozliczenia PIT 2018 zostało:

WCZYTAJ TWÓJ E-PIT

Kalkulator płacowy

Oblicz wysokość pensji netto, należne składki oraz podatek.