REKLAMA
SCAM CHECK

WASKO S.A.: Informacja o wyborze oferty jako najkorzystniejszej w przetargu

2026-09-03 19:41
publikacja
2026-09-03 19:41
Dodaj Bankier.pl w Google
Spis treści:
1. RAPORT BIEŻĄCY
2. METADANE ESAP
3. MESSAGE (ENGLISH VERSION)
4. INFORMACJE O PODMIOCIE
5. PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

KOMISJA NADZORU FINANSOWEGO

Raport bieżący nr

26

/

2026

Data sporządzenia:

2026-09-03

Skrócona nazwa emitenta

WASKO S.A.

Temat

Informacja o wyborze oferty jako najkorzystniejszej w przetargu

Podstawa prawna

Art. 17 ust. 1 Rozporządzenia MAR – informacje poufne

Treść raportu:

Zarząd WASKO S.A. (Emitent, Spółka) przekazuje do publicznej wiadomości informację o wyborze przez Naukowa i Akademicka Sieć Komputerowa – Państwowy Instytut Badawczy (Zamawiający) oferty konsorcjum (Wykonawca), w skład, którego wchodzi: WASKO S.A. – Lider Konsorcjum z siedzibą w Gliwicach oraz EVOILA POLAND Sp. z o.o. – Uczestnik Konsorcjum z siedzibą w Krakowie, jako najkorzystniejszej w postępowaniu o udzielenie zamówienia publicznego prowadzonym w trybie przetargu nieograniczonego pn: „Rozbudowa Infrastruktury – Linia CI/CD”, znak postępowania: ZZPiZ.2611.18.2026.225.PKO[EZD-FERC]

Zakres zamówienia podstawowego oraz opcjonalnego obejmuje dostawę zintegrowanego rozwiązania obejmującego infrastrukturę serwerową (22 serwery w ramach zamówienia podstawowego oraz 22 serwery w ramach zamówienia opcjonalnego) oraz elementy niezbędne do jego uruchomienia w tym oprogramowanie platformowe do budowy i użytkowania chmury prywatnej w modelu subskrypcyjnym oraz usługi wdrożeniowe wraz z migracją istniejących środowisk CI/CD.

Maksymalne łączne wynagrodzenie Wykonawcy za należyte wykonanie Przedmiotu Umowy, wynosi 26 512 375,71 zł (słownie złotych: dwadzieścia sześć milionów pięćset dwanaście tysięcy trzysta siedemdziesiąt pięć 71/100) brutto,

Termin realizacji zamówienia podstawowego wynosi do 32 dni od dnia zawarcia Umowy, natomiast termin wykonania zamówienia opcjonalnego do 32 dni od dnia wysłania przez Zamawiającego zawiadomienia.

Kryterium oceny ofert stanowią:

Kryterium Waga (pkt)

Cena oferty brutto (C) 80

Termin dostawy (T) 20

W odniesieniu do powyższych kryteriów oferta złożona przez WASKO S.A. – Lider Konsorcjum z siedzibą w Gliwicach oraz EVOILA POLAND Sp. z o.o.– Uczestnik Konsorcjum z siedzibą w Krakowie, została wybrana jako najkorzystniejsza.

W przypadku braku odwołania od czynności wyboru oferty złożonej przez Wykonawcę w terminie przewidzianym przepisami prawa, zostanie podpisana umowa z Zamawiającym. O fakcie podpisania umowy Spółka poinformuje w odrębnym raporcie bieżącym.

Ramy prawne

Rodzaj informacji przekazanych przez podmiot

TRANSD

Informacje poufne

RegulatoryData

Organ zbierający dane odpowiedzialny za zbieranie informacji

PLKNF

Unikalny identyfikator danych

Rodzaj przedkładanych informacji

nowe (do zastosowania w przypadku nowych informacji)

Dobrowolny lub obowiązkowy charakter przedłożonych informacji

Data lub początek okresu, której lub którego dotyczą informacje

2026-09-03

Data lub koniec okresu, której lub którego dotyczą informacje

2026-09-03

Znacznik danych osobowych

Macierzyste państwo członkowskie, w stosownych przypadkach

PL

DocumentReference

Język, w którym przekazano informacje

Oryginał (ORIG) czy tłumaczenie (TRAN)

Numer referencyjny pliku danych

PL

ORIG

SubmittingEntity

Identyfikator podmiotu prawnego (LEI) dotyczący podmiotu przekazującego informacje - wypełnij w przypadku osób prawnych

lub

Imię i nazwisko, osoby która przekazała informacje - wypełnij w przypadku osób fizycznych

RelatedEntity/LegalPerson

Identyfikator podmiotu prawnego (LEI) przypisany do osoby prawnej, której dotyczą informacje

Wielkość osoby prawnej, której dotyczą informacje

Sektor(y) przemysłu, w których osoba fizyczna lub prawna, której te informacje dotyczą, prowadzi działalność gospodarczą

259400U8S99S98YU9771

Duża jednostka

(wg NACE): J

MESSAGE (ENGLISH VERSION)

INFORMACJE O PODMIOCIE>>>

PODPISY OSÓB REPREZENTUJĄCYCH SPÓŁKĘ

Data

Imię i Nazwisko

Stanowisko/Funkcja

Podpis

2026-09-03

Tomasz Macalik

Członek Zarządu

2026-09-03

Katarzyna Maksymowicz

Członek Zarządu

Źródło:Komunikaty spółek (ESPI)
Tematy
Ranking najtańszych kont firmowych dla JDG z premią – sierpień 2026 r.
Ranking najtańszych kont firmowych dla JDG z premią – sierpień 2026 r.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki