REKLAMA

Nowa sieć tanich dyskontów pojawi się w Polsce. Znamy datę otwarcia i lokalizację pierwszego marketu

2021-02-22 09:00
publikacja
2021-02-22 09:00
fot. Mihai_Andritoiu / Shutterstock

Nowa sieć sklepów spożywczych z tanimi produktami pojawi się w Polsce. Już w lutym otwarty zostanie pierwszy dyskont marki Vollmart. Jak zapowiada, ceny będą do 20 proc. niższe niż u konkurencji.

W Polsce powstała nowa sieć sklepów spożywczych, pierwszy sklep zostanie otwarty w lutym 2021 r. Markety Vollmart należą do grupy tzw. twardych dyskontów. Podobnie jak w rosyjskiej sieci sklepów Mere, także tutaj klienci kupią towary prosto z palet.

Ceny produktów w marketach Vollmart mają być do 20 proc. niższe niż w innych sklepach. Polska sieć dyskontów rezygnuje z produkcji gazetek, spotów reklamowych oraz drogiego wyposażenia sklepów. Dzięki temu towary będą mogły być tańsze niż u konkurencji. Celem jest "zapewnienie mieszkańcom prawa do zakupu dobrej jakości towarów w najkorzystniejszych cenach" podkreśla Vollmart.

W ofercie nowej sieci dyskontów dostępne będą m.in. artykuły spożywcze, chemia gospodarcza, kosmetyki oraz artykuły przemysłowe. Firma podkreśla, że na paletach znajdą się produkty pochodzenia polskiego oraz od regionalnych i lokalnych dostawców. Klienci będą mogli wybierać z ok. 1,2 tys. towarów.

Pierwszy market Vollmart będzie otwarty 24 lutego w Siedlcach. "Kolejne sklepy powstaną w miastach liczących minimum 50 000 mieszkańców" – mówi Wiktor Sawosz, właściciel Vollmartu. Oprócz formatu stacjonarnego nowa sieć dyskontów będzie posiadać także sklep online. Właściciel nie ujawnia na kiedy planowany jest start e-sklepu.

DF

Źródło:
Tematy
Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Boom na hipoteki oswoil spoleczenstwo z ubezpieczeniami

Komentarze (14)

dodaj komentarz
demeryt_69
Vollmart to sp. z o.o. http://vollmart.eu/kontakt/
zenonn
20% taniej ? Na czym? Te same produkty co biedronce? Czy większy szajs?
demeryt_69
Sieć tanich dyskontów w odróżnieniu od drogich - lovely :)
bankster-kreator
Nowa sieć sklepów spożywczych z tanimi produktami pojawi się w Polsce - zapomnieliście dodać, że jedzenie tam będzie z papieru toaletowego bogate w składniki z całej tablicy Mendelejewa. Wolałbym aby powstał Polski lokalny supermarket z lokalną zdrową żywnością. Nie potrzebuję jakiegoś tropikalnego pomelo czy chia Nowa sieć sklepów spożywczych z tanimi produktami pojawi się w Polsce - zapomnieliście dodać, że jedzenie tam będzie z papieru toaletowego bogate w składniki z całej tablicy Mendelejewa. Wolałbym aby powstał Polski lokalny supermarket z lokalną zdrową żywnością. Nie potrzebuję jakiegoś tropikalnego pomelo czy chia chia. Wolę lokalną żywność bio. Jednak na niej to już inflacja sięga zenitu także do taniej to ona nie należy. No ale zdrowie ważniejsze od pieniędzy. Niektóre produkty w marketach to aż świecą w nocy od tej chemii.
bankster-kreator
Inflację zabija się coraz gorszej jakości produktem o coraz niższej gramaturze.
demeryt_69
Gaweł & Szaweł już 'zdrowo' żywili Polaków. Teraz zostało Społem :)
demeryt_69 odpowiada bankster-kreator
O niższej gramaturze czy masie, bo to spora różnica :)
stachsgh
Ciekawe jakie będą rzeczywiście te ceny??
Czy będzie taniej niż w Lidlu? Bo tam cukier...
https://www.youtube.com/watch?v=oVrdIXQ2g30
prs
Nazwa "dyskont spozywczy" jest odrazajaca, ponizajaca.

Do tego jeszcze "tani", "tani dyskont spozywczy"..

WTF?!..

zenonn
https://pl.wikipedia.org/wiki/Dyskont

"Dyskonty często sprzedają towar bez wykładania go na półki, prosto z opakowań zbiorczych umieszczonych na paletach transportowych."

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki