REKLAMA

Tani rosyjski dyskont Mere otwiera drugi sklep w Polsce

2020-11-26 09:25
publikacja
2020-11-26 09:25
fot. Grabowski Foto / Shutterstock

Powstanie kolejny dyskont rosyjskiej sieci Mere w Polsce. Drugi market z atrakcyjnymi cenami powstanie w Radomiu, ustalił portal dlahandlu.pl.

Po Częstochowie czas na Radom. Sieć sklepów Mere zdecydowała się na otwarcie kolejnego marketu w Polsce. Cechą charakterystyczną dla rosyjskich dyskontów jest minimalizm oraz niskie ceny żywności – tańsze nawet o 20 proc. w porównaniu do cen u konkurencyjnych marketów.

Spółka Torgservis PL (operator Mere) klika dni temu zamieściła ogłoszenia na w sieci z informacją o poszukiwaniu pracownika, który obejmie stanowisko kierownika w sklepie w Radomiu. Firma potwierdziła, że w najbliższym czasie zamierza otworzyć kolejny dyskont w Radomiu, nie podała jednak dokładnej lokalizacji sklepu, informuje portal dlahandlu.pl.

Sklepy rosyjskiej sieci Mere to tzw. twarde dyskonty, przypominające raczej magazyny z produktami niż eleganckie markety. Towary stoją na paletach, pomiędzy nimi są wąskie przejścia, a pomieszczenie jest proste przeważnie zlokalizowane w starszych budynkach bez zbędnych udogodnień, jak duży parking czy szafki na zakupy z innych sklepów. Oferta marketów jest ograniczona, m.in. nie ma w niej świeżych warzyw oraz owoców.

DF

Źródło:
Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (2)

dodaj komentarz
ajwaja
Re-play sukcesu braci Albrecht = AlDi

Kto chce kupic korzystnie, tam dobry adres
Kto chce kupic z ladnej pólki z muzyczka to samo, to se kupi w galerii-konkurencji 2x3 razy drozej
_xyz
Pewnie będzie działać w pobliżu tego nowego, wielkiego międzynarodowego portu lotniczego.

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki