REKLAMA

"Tour de spółki": wybierzcie firmę produkcyjną, której mamy się przyjrzeć [Ankieta]

2020-10-20 06:00
publikacja
2020-10-20 06:00
Bankier.pl

"Tour de spółki" to projekt, w ramach którego redakcja Bankier.pl przybliża działalność spółek wytypowanych przez czytelników. Partnerem strategicznym przedsięwzięcia jest Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie. Poznaj z nami najciekawsze polskie spółki giełdowe od kuchni!

W ramach nowego projektu "Tour de spółki" redakcja Bankier.pl "odwiedza" i przybliża działalność sześciu spółek notowanych na warszawskiej giełdzie. Każda z nich zostaje wybrana w osobnym głosowaniu i właśnie do jednego z takich głosowań chcemy dziś Państwa zaprosić.

Niezależnie od tego, czym dana spółka się zajmuje, poznanie sposobu, w jaki funkcjonuje, stanowi cenną informację dla każdego inwestora (i nie tylko). Takie przekonanie dzielimy z Giełdą Papierów Wartościowych w Warszawie, która jest partnerem strategicznym cyklu.

W ramach każdego z 6 odcinków dzień po publikacji obszernego materiału na temat spółki i fundamentów jej biznesu zorganizujemy webinar z jej przedstawicielami - otwarty dla wszystkich zainteresowanych. W jego trakcie posłuchać będzie można wypowiedzi przedstawicieli spółki oraz zadać im pytania.

Za nami dwa odcinki. W pierwszym wystąpił wybrany w głosowaniu internautów PKN Orlen. W ramach "Tour de spółki" sprawdziliśmy, jak PKN Orlen produkuje paliwo oraz przeprowadziliśmy webinar z przedstawicielami spółki. W drugim jako przedstawiciel sektora deweloperskiego wybrane zostało Echo Investment. Pod koniec ubiegłego tygodnia sprawdziliśmy, jak buduje się mieszkania, a w miniony poniedziałek rozmawialiśmy z wiceprezesem spółki w webinarze. Podobne atrakcje czekają na spółkę, która wygra dzisiejsze głosowanie!

Odcinek 3. Zagłosuj już teraz!

W pierwszym odcinku wybieraliśmy spośród dużych, państwowych spółek produkcyjnych z WIG20, w drugim w szranki stanęli deweloperzy. Teraz do walki o udział w odcinku nr 3 stają największe notowane na GPW firmy produkcyjne spoza portfela Skarbu Państwa: Amica, CCC, Ciech, Grupa Kęty, Mercator, VRG.

Jeżeli nie widzisz formularza do głosowania poniżej, kliknij w ten link

Głosowanie potrwa do środy 21 października do godziny 12:00. Kolejny odcinek „Tour de spółki” opublikujemy na przełomie października i listopada.

W kolejnych odcinkach zajmować będziemy się innymi grupami spółek: producentami gier czy spółkami innowacyjnymi. O każdym głosowaniu informować będziemy na stronie głównej Bankier.pl oraz w mediach społecznościowych.

Dodatkowo jeden z odcinków poświęcimy samej Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, która 10 lat temu sama zadebiutowała na własnym parkiecie. W trakcie "Tour de spółki" przyglądać będziemy się również drodze poszczególnych spółek na warszawską giełdę - wierzymy, że dobre przykłady zachęcą kolejne firmy do debiutu.

Źródło:
Tematy
Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Jak otrzymać nawet 1500 zł od Alior Banku + 300 zł od Bankier.pl SPRAWDŹ!

Komentarze (3)

dodaj komentarz
lakiluuk
Wy i te Wasze śmieszne analizy...
zeglarz
ELEKTRIM prześwietlcie bo tam szwindel na szwindlu, wyprowadzone na Cypr 5/7 mld ze spółki przez filantropa Zygmunta S.-Ż.
zeglarz
Z ukradzionego to i ja mogę być filantropem

Powiązane: Tour de spółki

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki