REKLAMA

"Tour de spółki": webinar z Echo Investment

Adam Torchała2020-10-19 09:06redaktor Bankier.pl
publikacja
2020-10-19 09:06
"Tour de spółki": webinar z Echo Investment
"Tour de spółki": webinar z Echo Investment
/ Bankier.pl

Drugi odcinek "Tour de spółki" wieńczy webinar poświęcony Echo Investment. To idealna okazja do tego, aby jeszcze lepiej poznać spółkę i zadać pytania jej przedstawicielom.

„Tour de spółki” to nie tylko możliwość dokładniejszego poznania spółek z GPW, lecz także możliwość wzięcia udziału w webinarach im poświęconych.

Kielecki deweloper to spółka, którą czytelnicy Bankier.pl wybrali w głosowaniu na bohatera drugiego odcinka nowego cyklu, w ramach którego przybliżamy funkcjonowanie firm notowanych na GPW. Sama Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest partnerem przedsięwzięcia.

Pierwszym elementem drugiego odcinka "Tour de spółki" był piątkowy artykuł "Jak się buduje mieszkania? "Tour de spółki" - Echo Investment". W poniedziałkowym webinarze udział wziął Maciej Drozd, wiceprezes ds. finansowych Echo Investment. Poniżej prezentujemy zapis z webinaru:

Źródło:
Adam Torchała
Adam Torchała
redaktor Bankier.pl

Redaktor zajmujący się rynkami kapitałowymi. Zdobywca tytułu Herosa Rynku Kapitałowego 2018 przyznanego przez Stowarzyszenie Inwestorów Indywidualnych. Swoją uwagę skupia głównie na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, gdzie trzyma rękę na pulsie nie tylko całego rynku, ale także poszczególnych spółek. Z uwagą śledzi również ogólnogospodarcze wydarzenia w kraju i poza jego granicami.

Tematy
Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Konto Przekorzystne z premią do 300 zł

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
blankfield
Jak deweloperzy robią webinary to wiedz że coś z rynkiem nieruchomości się dzieje.

Powiązane: Tour de spółki

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki