REKLAMA

"Tour de spółki": Webinar z PKN Orlen

Michał Żuławiński2020-09-24 10:25, akt.2020-09-24 13:42analityk Bankier.pl
publikacja
2020-09-24 10:25
aktualizacja
2020-09-24 13:42
"Tour de spółki": Webinar z PKN Orlen
"Tour de spółki": Webinar z PKN Orlen
/ FORUM

Pierwszy odcinek "Tour de spółki" wieńczy webinar poświęcony PKN Orlen. To idealna okazja do tego, aby jeszcze lepiej poznać spółkę i zadać pytania jej przedstawicielom.

„Tour de spółki” to nie tylko możliwość dokładniejszego poznania spółek z GPW, lecz także możliwość wzięcia udziału w webinarach im poświęconych.

Paliwowy (i nie tylko) potentat to spółka, którą czytelnicy Bankier.pl wybrali w głosowaniu na bohatera pierwszego odcinka nowego cyklu, w ramach którego przybliżamy funkcjonowanie firm notowanych na GPW. Sama Giełda Papierów Wartościowych w Warszawie jest partnerem przedsięwzięcia.

Pierwszym elementem inauguracyjnego odcinka "Tour de spółki? był wczorajszy artykuł "Jak się produkuje paliwo? "Tour de spółki" - PKN Orlen".

W dzisiejszym webinarze udział wezmą Marek Garniewski i Konrad Włodarczyk z Relacji Inwestorskich PKN Orlen. W trakcie webinaru opowiedzą o spółce oraz będą odpowiadać na pytania uczestników.

Źródło:
Michał Żuławiński
Michał Żuławiński
analityk Bankier.pl

Redaktor prowadzący działu Rynki Bankier.pl. Wraz z zespołem śledzi bieżące wydarzenia na polskiej giełdzie i globalnych rynkach finansowych, analizuje dane gospodarcze z kraju i ze świata, monitoruje politykę banków centralnych itp. Miłośnik nowych technologii, zarówno w obszarze mediów, jak i szeroko pojętego inwestowania. Laureat nagrody specjalnej w konkursie dla dziennikarzy ekonomicznych Narodowego Banku Polskiego im. Władysława Grabskiego. Tel: 604 678 518

Tematy
Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Kredyt dla firm do 350 tys. na dowolny cel z decyzją online nawet w 10 minut

Advertisement

Komentarze (1)

dodaj komentarz
szczecinianin
Podsumowując polityka w tej spółce nie jest nastawiona na interes akcjonariusza,tylko na interes polityków i służy i do napychania swoich kieszeni.
Szkoda,że nie ma prawa nakazującego wypłatę 75% zysków w postaci dywidendy co roku.
To Orlen byłby po 140 zł a nie po 40 kilka.
Powiązane: Tour de spółki

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki