REKLAMA

Sam zdecyduj o losie podatku

2011-02-09 14:30
publikacja
2011-02-09 14:30
Niezależnie od stosunku do dobroczynności, warto zastanowić się, komu w ramach rozliczenia rocznego PIT podarować 1% naszego podatku. Dla wielu podatników to jedyny moment, w którym mają jakikolwiek wpływ na to, co się dzieje z daninami płaconymi fiskusowi.

Aby ułatwić wybór instytucji uprawnionej do otrzymania darowizny na cele organizacji pożytku publicznego (OPP), Bankier.pl przygotował specjalny serwis "1 procent" z praktyczną wyszukiwarką OPP. Wyszukiwania można dokonywać ze względu na miejscowość, nazwę organizacji, region i numer KRS. Strona gromadzi niezbędne informacje dotyczące przekazywania podatku na szczytne cele, ulg i odliczeń oraz wyboru deklaracji podatkowych. Można również dowiedzieć się z niej, które fundacje otrzymały rekomendację Grupy Allegro.

To także jedno z wielu miejsc, skąd można pobrać darmowy program do rozliczania podatku rocznego e-pity 2010 dedykowany czytelnikom Bankier.pl. Rozwiązań dostarcza firma e-file sp. z o. o.. Program e-pity 2010 otrzymał rekomendację Stowarzyszenia Księgowych w Polsce, najstarszej i największej organizacji skupiającej księgowych, oraz potwierdzenie bezpieczeństwa od firmy avast!, producenta oprogramowania antywirusowego.

Zachęcamy do korzystania z dedykowanej aplikacji e-pity 2010 i dzielenia się 1% podatku!

pw

Źródło:
Tematy
Zyskaj 360 zł i oszczędzaj na 6% w Banku Millennium

Zyskaj 360 zł i oszczędzaj na 6% w Banku Millennium

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Rozliczenia podatkowe - PIT 2010

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki