REKLAMA

Przerwy techniczne w ING, mBanku, Pekao, Aliorze, Getinie

Dominika Florek2020-12-04 09:42redaktor Bankier.pl
publikacja
2020-12-04 09:42
fot. lucadp / Shutterstock

W najbliższy weekend przerwy techniczne zapowiedział m.in. ING Bank Śląski, BNP Paribas, Getin Bank, Toyota Bank, mBanku oraz Banku Pekao. Klienci muszą liczyć się z problemami z zalogowaniem się do bankowości internetowej oraz mobilnej. Sporo niedostępności dotyczy również usług maklerskich w bankach.

Pierwsze przerwy techniczne rozpoczną się już w piątek w godzinach wieczornych. Jak co tydzień na Bankier.pl sprawdzamy, które instytucje zapowiedziały utrudnienia w korzystaniu z usług bankowych. 

Przerwa techniczna w ING Banku Śląskim

Podczas najbliższego weekendu w nocy z 5 na 6 grudnia pomiędzy godziną 1:00 a 3:00 klienci ING Banku Śląskiego muszą liczyć się z problemami podczas korzystania z funkcji kartowych w systemie bankowości internetowej oraz mobilnej. W trakcie przerwy technicznej niedostępna będzie aktywacja kart, zmiana limitów transakcyjnych, ubezpieczenie kart, nadawanie kodów PIN, zamawianie kart płatniczych, przypisywanie ich do telefonu z aplikacji mobilnej, dodawanie kart z poziomu portfeli zewnętrznych oraz wykonywanie operacji na rachunki karty kredytowej.

Klienci ING Banku Śląskiego podczas prac serwisowych nie złożą wniosku o pożyczkę, otwarcie rachunku osobistego, firmowego oraz oszczędnościowego.

Oprócz planowanej przerwy technicznej z soboty na niedzielę ING Bank Śląski będzie przeprowadzał prace serwisowe w nocy z niedzieli na poniedziałek (6 na 7 grudnia). W tym czasie od godziny 23:30 do 3:30 wystąpią chwilowe przerwy podczas wpłat w bankomatach sieci Planet Cash/ING.

Prace serwisowe w BNP Paribas

Już w piątek (4 grudnia) rozpoczną się prace serwisowe w BNP Paribas. Od godziny 20:00 w piątek  do godziny 13:00 w sobotę (5 grudnia) potrwa przerwa techniczna. W tym czasie klienci biznesowi nie zalogują się do bankowości internetowej oraz mobilnej.

Przerwa techniczna w Alior Banku

W piątek rozpocznie się również przerwa techniczna w Alior Banku. Od godziny 17:00 w piątek (4 grudnia) do poniedziałku (7 grudnia) do godziny 8:00 niedostępna będzie platforma wymiany walut Autodealing oraz eFX Trader. "Czas niedostępności może ulec wydłużeniu, o czym będziemy informować. Przepraszamy za utrudnienia" - informuje Alior Bank.

Prace serwisowe w Toyota Banku

Na niedzielę 6 grudnia w godzinach od 6:00 - 8:00 Toyota Bank zapowiedział planowane prace techniczne. W tym czasie klienci banku muszą liczyć się z utrudnieniami w dostępie do systemu bankowości elektronicznej, telefonicznej, usług tzw. szybkich płatności oraz autoryzacji płatności kartowych

Przerwa techniczna w Getin Banku

Kolejne prace techniczne zapowiedział Getin Bank. Klienci w nocy z 5 na 6 grudnia (soboty na niedzielę) pomiędzy godziną 23:50 a 6:00 nie skorzystają z usług systemu bankowości internetowej oraz aplikacji mobilnej.

Bank Pekao – przerwa w dostępie do usług maklerskich

Kolejnym bankiem, który zapowiedział przerwę techniczną jest Pekao. W najbliższy weekend pomiędzy godziną 6:00 a 22:00 w sobotę (5 grudnia) niedostępne będą usług maklerskie w Banku Pekao. Klienci mogą mieć problem ze złożeniem dyspozycji i zleceń w serwisie Pekao24Makler.

mBank – przerwa w działaniu eMakler

Podczas najbliższego weekendu planowane prace serwisowe odbędą się w mBanku. Instytucja zapowiedziała przerwę w działaniu usługi eMakler, która potrwa od godziny 1:00 w sobotę (5 grudnia) do godziny 22:00 w niedzielę (6 grudnia). W tym czasie klienci nie skorzystają z usług domu maklerskiego mBanku.

Źródło:
Dominika Florek
Dominika Florek
redaktor Bankier.pl

Redaktor Bankier.pl. Doktorantka na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Zajmuje się tematyką konsumencką, śledzi także nowości w sektorze MSP. Monitoruje ofertę produktów bankowych dla firm, przygotowując rankingi kont dla przedsiębiorców.

Tematy
Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Najlepsze z najtańszych kart kredytowych – styczeń 2021 [Ranking]

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Przerwa techniczna

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki