Money Expert otworzył nowe placówki

W trzecim kwartale 2010 roku Money Expert reformował i rozwinął sieć oddziałów. Łącznie powstały cztery nowe placówki, a dwie zmieniły swoje siedziby na bardziej atrakcyjne lokalizacje. 


W okresie od sierpnia do listopada Money Expert otworzył nowe oddziały w Białymstoku, Koszalinie, Zielonej Górze i Lesznie. Obecnie mieszkańcy stolicy Podlasia mogą skorzystać z usług doradców Money Expert w lokalu znajdującym się w ścisłym centrum przy ulicy Warszawskiej 9. Z kolei nowy oddział w Koszalinie mieści się przy ulicy Grunwaldzkiej 6, w Zielonej Górze przy Podgórnej 2D. Czwarty nowy w ostatnim kwartale oddział Money Expert został otwarty w Lesznie przy Narutowicza 29c/3.

­– Rozwój sieci stacjonarnej oddziałów Money Expert jest jednym z kluczowych elementów przy dalszym rozwoju firmy. Chcemy, aby usługi doradców Money Expert były dostępne w miastach, w których dotąd nie funkcjonowaliśmy. Ich wybór jest nieprzypadkowy – uważamy, że to atrakcyjne i perspektywiczne rynki, na których istnieje i będzie wzrastać zapotrzebowanie na usługi doradców finansowych. – komentuje Robert Barański, Wiceprezes Zarządu Money Expert SA.

Oprócz otwarć nowych lokali Zarząd Money Expert skupił się również na wzmocnieniu pozycji firmy w miastach, w których spółka już oferuje swoje usługi. – W przypadku oddziałów w Łodzi oraz w Poznaniu stwierdziliśmy, że zmiana lokalizacji istniejących już w tych miastach placówek sprawi, że usługi Money Expert będą miały szansę dotrzeć do szerszego grona klientów. Gdy nadarzyły się odpowiednie okazje, zdecydowaliśmy się na zmiany adresów. – tłumaczy Robert Barański. Oddział w Łodzi obecnie mieści się przy ulicy Zachodniej 101, a poznańska placówka przenisoła się do biurowca „Delta” przy Towarowej 35. / Money Expert
Źródło: Informacja prasowa

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Jeszcze nikt nie skomentował tego artykułu - Twój komentarz może być pierwszy.

Nowy komentarz

Anuluj
Polecane
Najnowsze
Popularne