Lidl, Biedronka i Aldi z przerwami technicznymi

Rośnie liczba zakażonych koronawirusem w Polsce. Sklepy reagują na dynamicznie zmieniającą się sytuację. W Biedronce, Lidlu i Aldim będą przerwy techniczne. Sprawdzamy, w jakich godzinach klienci nie zrobią zakupów.

Lidl, Biedronka i Aldi z przerwami technicznymi
Lidl, Biedronka i Aldi z przerwami technicznymi (Bankier.pl )

Biedronka i Aldi zamkną drzwi

- Pracownicy sklepów naszej sieci standardowo pracują w systemie zmianowym. W związku z aktualną sytuacją wprowadziliśmy dodatkową przerwę techniczną, która pozwala na sprawne i bezpieczne dokonanie takiej zmiany. W jej czasie sklep jest niedostępny dla klientów - przeczytamy w komentarzu otrzymanym przez redakcje Bankier.pl od biura prasowego Biedronka.

W związku z epidemią koronawirusa sklepy spożywcze wprowadzają zmiany w funkcjonowaniu placówek. Jedną z nich są przerwy techniczne, podczas których klienci nie będą mogli wejść do marketów. Ograniczenia obowiązują do odwołania. Na zamknięcie placówek w ciągu dnia zdecydowały się dwie sieci:

  • Biedronka od 13:30 do 14:30,
  • Aldi między 14:00 a 14:30.

- Klientów wchodzących do sklepu bezpośrednio przed godz. 14:00 prosimy o sprawne dokonywanie zakupów i kierowanie się do kas – przeczytamy w oświadczeniu wydanym przez Aldi.

Lidl nie zamyka

Lidl wprowadza przerwę pomiędzy zmianami pracowniczymi - sklepy pozostaną jednak otwarte. Klienci będą mogli robić zakupy przez cały czas podczas godzin otwarcia marketów. W Lidlu obowiązują nowe zasady robienia zakupów, wprowadzone zostały strefy „X” oraz pleksi zabezpieczenia. 

- Zespoły pracowników są dzielone na mniejsze grupy tak, aby kontakt między nimi był jak najmniejszy. Rozwijany jest także system krótkich przerw pomiędzy zmianą poranną i popołudniową tak, aby sklepy były nieprzerwanie otwarte, a punkty styku były maksymalnie ograniczone – przeczytamy na stronie lidl.pl.

DF

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
1 4 anja36

Jest to nieprawdą, od czwartku nie będzie żadnych przerw technicznych , nie ma żadnego podziału na grupy sklep biedronka będzie czynny do 21, mimo zagrożenia niestety wyżej sytuowani kierownicy znieśli całe bezpieczeństwo.

! Odpowiedz
2 0 katzpodola

prima Aprilis to nie jest dobry dzień na szerzenie głupot. Lemingi łykają wszystko więc mogą popełniac samobójstwa

! Odpowiedz
2 6 czerwony_wiewior

Nie będą, ale już są, i to co najmniej od zeszłego tygodnia

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne