Biedronka wprowadza przerwy techniczne i pierwszeństwo dla seniorów

Coraz więcej odnotowanych zachorowań na koronawirusa powoduje konieczność podjęcia dodatkowych działań. Biedronka wprowadza przerwy techniczne w większości sklepów. Sieć zadba również o bezpieczeństwo seniorów. 

Wiadomość przesłana do klientów
Wiadomość przesłana do klientów (Bankier.pl)

Zwiększająca się liczbą zachorowań na koronawirusa to konieczność wprowadzania zmian w funkcjonowaniu przedsiębiorstw, uwzględniając bezpieczeństwo pracowników oraz klientów, w szczególności osób znajdujących się w grupie podwyższonego ryzyka.

- Nowe godz. otwarcia Wrocław ul. Komandorska 147 to 8:00 - 20:00 z przerwą techniczną 13:30 - 14:30 w trosce o wspólne bezpieczeństwo - wiadomości SMS trafiły dzisiaj (24 marca br.) do klientów Biedronki. Sieć wprowadza godzinną przerwę w większości swoich sklepów. W pojedynczych przypadkach godziny pracy mogą być inne, klienci informowani są za pomocą komunikacji głosowej w sklepach a użytkownicy karty Moja Biedronka otrzymują SMSy. 

- Pracownicy sklepów naszej sieci standardowo pracują w systemie zmianowym. W związku z aktualną sytuacją wprowadziliśmy dodatkową przerwę techniczną, która pozwala na sprawne i bezpieczne dokonanie takiej zmiany. W jej czasie sklep jest niedostępny dla klientów - przeczytamy w komentarzu otrzymanym przez redakcje Bankier.pl od biura prasowego Biedronka. 

Pomoc dla seniora 

Dodatkowo od 24 marca seniorzy mają pierwszeństwo wejścia do sklepu w pierwszej godzinie otwarcia, czyli od 8:00 do 9:00 oraz pierwszeństwo w kolejceW ramach programu „Czas na pomaganie seniorom 65+” Biedronka umieściła w sklepach skrzynki i formularze. Zgłaszać mogą się seniorzy, którzy potrzebują pomocy w robieniu zakupów oraz osoby, które chcą pomóc. Oprócz formularza zainteresowane osoby mogą zadzwonić pod numer 22 205 33 00 i zgłosić się do programu.

Biedronka przystosowuje również swoje terminale do obsługi płatności bezdotykowych do 100 zł. W związku z epidemią wirusa z Wuhan sklepy zmieniają sposób funkcjonowania, wprowadzają nowe procedury w trosce o bezpieczeństwo klientów oraz pracowników - więcej na ten temat pisaliśmy tutaj.

(fot. Katarzyna Waś-Smarczewska / Bankier.pl)

DF

Źródło:

Newsletter Bankier.pl

Dodałeś komentarz Twój komentarz został zapisany i pojawi się na stronie za kilka minut.

Nowy komentarz

Anuluj
7 4 zenonn

Seniorzy 70+ zakupy robią rano przed 8:00
od 8:00 do 13:30 tylko 30 do 70 lat
Wieczorem młodzi 30- po 14:30

Tym sposobem latem średnia wieku w Polsce będzie jak w Nigerii

! Odpowiedz
4 13 karbinadel

Może wreszcie będzie czysto?

! Odpowiedz
Polecane
Najnowsze
Popularne