Bajart – Artystyczne Malowanie Wnętrz to firma, która powstała z pasji do malarstwa i chęci bycia niezależną. Jej usługi to tworzenie nowoczesnych, oryginalnych i ręcznie malowanych obrazów bezpośrednio na ścianach. Firma zajmuje się malowaniem zarówno domów prywatnych, głównie pokoi dziecięcych, jak również różnego rodzaju lokali, biur. Jest jedną z pierwszych tego typu firm w Polsce i – na dzień dzisiejszy – numerem jeden w kraju.
Firma powstała we wrześniu 2009 roku. Mając już doświadczenie w prowadzeniu biznesu, sprzedaży usług i marketingu, Karolina postanowiła rozwinąć działalność na cały kraj. Zaczęła więc budowę sieci franczyzowej. Sama stworzyła i opracowała cały system franczyzowy. Obecnie firma oprócz centrali w Szczecinie liczy sobie 9 oddziałów w całej Polsce i ciągle się rozwija. Najbliższe plany to podbój rynku międzynarodowego.

Karolina to młoda, przedsiębiorcza kobieta, która prowadzi swój biznes z dużym powodzeniem. Przed rozpoczęciem działalności nie powstrzymał jej brak funduszy. Farby oraz drabinę kupiła z zaliczki od klienta (pierwszego klienta, którego zdobyła, drukując w domu czarno białe ulotki). Nigdy nie uważała, że ma gorszą pozycję jako kobieta w biznesie oraz artystka, sama po prostu stworzyła pomysł na siebie i zaczęła działać.
- Moim celem było prowadzenie biznesu, bycie swoim własnym szefem połączone z robieniem tego, co lubię, i udało się, przede wszystkim może dlatego, że nigdy nie zakładałam niepowodzenia. Dziś uczę innych, jak prowadzić biznes – mówi Karolina Mrowiec.
Oczywiście nie poprzestaje na tym, co już osiągnęła i ciągle stawia przed sobą nowe wyzwania. Do końca tego roku zamierza otworzyć 20 nowych placówek, a później sprzedawać masterfranczyzę na inne kraje Europy.
II miejsce: Karolina Siudyła-Koc

Karolina, oprócz wykonywania obowiązków wynikających z pełnionego stanowiska, angażuje się również w projekty realizowane przez agencję – w 2010 roku stworzyła koncepcję projektu "Adam – mężczyźni kontra rak piersi", uznanego za najbardziej nowatorski projekt 2010 roku. Od niedawna pochłania ją jeszcze jeden projekt: praca nad portalem www.cudinvitro.pl.
III miejsce: Sylwia Konik

Z dnia na dzień ze specjalisty ds. rekrutacji Sylwia stała się kierownikiem projektu o wartości 1 mln zł! W ciągu ostatniego roku nauczyła się organizacji przetargów, skutecznego negocjowania umów i kierowania sporą grupą podwykonawców. Pozyskała olbrzymią wiedzę i doświadczenie.
Wszystkim laureatkom serdecznie gratulujemy!
Polki każdego dnia udowadniają, że są przedsiębiorcze i potrafią z sukcesem prowadzić własne firmy. Konkurs na Kobietę Biznesu 2010 jest tego kolejnym dowodem. Wszystkim Paniom, nie tylko tym, które brały udział w konkursie, życzymy dalszych sukcesów w życiu zawodowym.
Barbara Sielicka
Bankier.pl
b.sielicka@bankier.pl
Zobacz też:
» Kobiece pomysły na biznes
» Kobieta - prawdziwy demon biznesu
» Historia sukcesu dr Ireny Eris
» Kobiece pomysły na biznes
» Kobieta - prawdziwy demon biznesu
» Historia sukcesu dr Ireny Eris
