REKLAMA

Jesteś kobietą i masz własny biznes? Świętuj z nami 8 marca

Katarzyna Jeznach2011-02-17 08:00
publikacja
2011-02-17 08:00
Kobiety chcą chwalić się swoimi osiągnięciami - dlatego też ósmego marca, poza składaniem życzeń wszystkim przedstawicielkom płci pięknej, Bankier.pl szczególne miejsce poświęci kobietom przedsiębiorczym - kobietom biznesu.

Kobiety w biznesie radzą sobie równie dobrze, jak mężczyźni. Dowiodły tego między innymi bohaterki artykułów z cyklu: "Kobiecy pomysł na biznes". Warsztat samochodowy, salon bielizny, projektowanie mebli - to tylko niektóre z pomysłów, które pomagają spełniać się zawodowo i realizować pasje.

Kobiece pomysły na biznes:
» Salon SPA
» Sklep z odzieżą ciążową
» Projektowanie wystawiennicze
» Portal edukacyjny
» Pracownia ślubna
» Sesje zdjęciowe dzieci
» Szkoła tańca orientalnego


"Święto Kobiet Biznesu" to inicjatywa, która ma na celu promować przedsiębiorczość i ją nagradzać - szczególnie wśród właścicielek małych firm. Znane panie prezes wielkich przedsiębiorstw stale pojawiają się w mediach, również w portalu Bankier.pl, ale przy okazji naszego Święta Kobiet Biznesu chcemy, by również właścicielki mikrofirm poczuły się jak celebrytki.

W ciągu najbliższych dni opublikujemy informacje dotyczące m.in. konkursu dla przedsiębiorczych kobiet - ale z okazji 8 marca atrakcje przewidziano nie tylko dla wybranych pań - każda właścicielka firmy znajdzie w tym dniu coś dla siebie. W programie m.in. darmowe porady prawne, dyżurować będą także specjaliści z kreowania wizerunku oraz doradcy do spraw funduszy UE, a także planowania finansowego.

Zapraszamy do śledzenia bieżących informacji na specjalnej stronie dedykowanej temu przedsięwzięciu oraz na Facebooku, oczywiście będą one publikowane również na stronach portalu Bankier.pl. Szczegóły dotyczące atrakcyjnych nagród w konkursie i darmowych konsultacji - już wkrótce!

Katarzyna Jeznach
Bankier.pl
k.jeznach@bankier.pl

Źródło:
Tematy
Sprawdź jak zyskać z Kontem Jakie Chcę

Sprawdź jak zyskać z Kontem Jakie Chcę

Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: Święto Kobiet Biznesu

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki