REKLAMA
HIPOTEKI

III Runda Samochodowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy w Dębicy

2007-09-28 17:45
publikacja
2007-09-28 17:45
Prolog i pokaz sportowych samochodów z lat 70-tych i 80-tych, w tym z rajdu Paryż -Dakar, rozpoczęły III Rundę Samochodowych Mistrzostw Polski Dziennikarzy. Tak jak w poprzednich latach współorganizatorem jest dębicki Automobil-klub .

W Dębicy ściga się już ponad 40 załóg z kraju i zagranicy. Jutro wyjadą poza miasto. Jedną z atrakcji rajdu będzie wyścig najlepszych dziennikarzy rajdowców na rowerach. Odbędzie się on koło południa w malowniczej, poddębickiej Głobikowej, na terenie tamtejszej stanicy turystycznej.

W Mistrzostwach startuje czołówka naszych dziennikarzy motoryzacyjnych. Polskie Radio reprezentuje między innymi Aleksander Żyzny. Ponadto ścigają się zagraniczni dziennikarze i goście specjalni. Koniec rajdu jutro po południu w Dębicy. Wcześniej zawodnicy będą pokonywać trasy między okolicznymi miejscowościami: Gorzejowa, Połomia, Gębiczyna, Laskowa i Łupiny.
Źródło:IAR
Tematy
Internet Firmowy nawet 12 x 0 zł wraz z usługami bezpiecznego internetu
Internet Firmowy nawet 12 x 0 zł wraz z usługami bezpiecznego internetu
Advertisement

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane:

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki