REKLAMA
KONFLIKT ROSJA-UKRAINA

Getin Noble Bank podnosi stawkę na koncie oszczędnościowym do 3 proc. rocznie

Monika Dekrewicz2021-12-01 11:56analityk Bankier.pl
publikacja
2021-12-01 11:56
Getin Noble Bank podnosi stawkę na koncie oszczędnościowym do 3 proc. rocznie
Getin Noble Bank podnosi stawkę na koncie oszczędnościowym do 3 proc. rocznie
fot. Łukasz Dejnarowicz / / FORUM

Nowi klienci banku mogą skorzystać z nowej, podwyższonej stawki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w ramach promocji „Bonus za aktywność”. Od 1 grudnia 2021 r. wynosi ona 3 proc. w skali roku.

To pierwszy raz od momentu podwyższenia stóp procentowych NBP w tym roku, kiedy Getin Noble Bank podnosi stawkę na swoim najwyżej oprocentowanym produkcie z oferty – Elastycznym Koncie Oszczędnościowym w promocji „Bonus za aktywność”. Do tej pory rachunek oferował 2 proc. w stosunku rocznym, co pozwoliło mu na zajmowanie pozycji lidera w rankingu kont oszczędnościowych.

Warunki dodatkowe nowej edycji promocji pozostają niezmienne. Zainteresowani ofertą muszą być nowymi klientami banku, czyli osobami, które między 1 września 2019 r. a 30 listopada 2021 r. nie posiadały konta osobistego w Getin Noble Banku. Kolejne kryteria również wiążą się z ROR-em – uczestnik promocji musi go założyć i zapewnić na niego wpływ miesięczny wynagrodzenia w wysokości min. 2000 zł. Wymagane jest wyrażenie zgód marketingowych. Lepsze oprocentowanie obowiązuje przez 12 miesięcy (pod warunkiem zapewniania wpływów) i dotyczy środków do 10 tys. zł. Oferta obowiązuje do 28 lutego 2022 r.

Getin Noble Bank podnosił do tej pory stawkę na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym objętym inną promocją – „Nowe Środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym”. Przed październikową podwyżką oprocentowanie wynosiło 0,50 proc. w skali roku do 400 tys. zł. Obecnie jest to 1,70 proc. do 200 tys. zł i 1,10 proc. dla nadwyżki do 400 tys. zł.

Banki podnoszą stawki na kontach oszczędnościowych. Wczoraj do Alior Banku, Banku Millennium, BOŚ Banku i Getin Noble Banku dołączył Aion Bank, który podniósł stawkę na koncie w ramach Planu All-Inclusive do 2,00 proc. w skali roku. Stawka w Planie Smart wzrosła natomiast do 1,50 proc. rocznie.

Tutaj założysz konto oszczędnościowe w Getin Noble Banku

Źródło:
Monika Dekrewicz
Monika Dekrewicz
analityk Bankier.pl

Autorka rankingów Bankier.pl, w szczególności z rynku lokat i kont oszczędnościowych. Prześwietla bankowe produkty, tłumacząc czytelnikom ich szczegółowe warunki i porównuje promocje, zawsze ostrzegając przed haczykami w regulaminach. Przygotowuje autorski "Bankowy rozkład jazdy", w którym co miesiąc zapowiada najważniejsze zmiany dla klientów sektora. Absolwentka Uniwersytetu Ekonomicznego we Wrocławiu.

Tematy
Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Inspirujące pomysły na urządzenie pomieszczeń dla firm

Komentarze (3)

dodaj komentarz
adam12oo
Otworzyłem tam kiedyś konto, wpłaciłem nowe środki i dostałem nawet 5 zł odsetek. W dwóch miesiącach w tym roku natomiast zapomniałem zapłacić blikiem i poratowałem ten upadający bank 11 zł. Swoje zrobiłem.
salad77
Oszczędzaj!!! Wystarczy kupić ubezpieczenie na życie, wpłacać na konto co najmniej 5000 miesięcznie, korzystać aktywnie z karty kredytowej, przyprowadzić trzech nowych klientów, wziąć kredyt gotówkowy i hipoteczny i już można cieszyć się lokatą na 1% minus podatek belki dla kwoty do 5000 złotych na trzy miesiące!!!
forfun
no osad do 10 tys zł robi wrażenie
będą walić drzwiami i oknami

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki