REKLAMA

Frima Trol Intermedia przeniosła się do Wronek

2007-10-09 08:05
publikacja
2007-10-09 08:05
Firma Trol Intermedia otworzyła nową siedzibę we Wronkach. W biurowcu, który stanął na miejscu przedwojennej kamienicy znajdzie pracę 40 pracowników. Wartość inwestycji wyniosła około milion złotych.

Istniejąca od 13 lat spółka Trol Intermedia działa na rynku nowych technologii. Głównymi jej klientami są małe i średnie przedsiębiorstwa oraz administracja samorządowa. Produkty adresowane do biznesu to przede wszystkim oprogramowania do prowadzenia sklepów internetowych. Z kolei dla samorządu firma przygotowuje biuletyny informacji publicznej. Do tej pory z tej usługi skorzystało ponad 250 gmin.

– Samorządy są pewnym klientem i nie zwlekają z płatnościami – mówi Przemysław Turowski, założyciel firmy. – Prawdziwy boom na biuletyny informacji publicznej miał miejsce 4 lata temu. W ciągu zaledwie miesiąca dostaliśmy zlecenie na ponad 150 portali e-urząd – wspomina Turowski.

W związku ze wzrostem zapotrzebowania na usługi informatyczne wielkopolska firma otworzy wkrótce oddział w Bydgoszczy. W dalszych planach przedsiębiorstwo chce mieć swoje placówki także we Wrocławiu oraz w Warszawie. Trol Intermedia świadczy również usługi consultingowe z zakresu pozyskiwania środków z funduszy pomocowych przeznaczonych dla MŚP oraz instytucji publicznych.

Głos Wielkopolski
MPŁ
Źródło:POLSKA Głos Wielkopolski
Tematy
Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Wybierz konto firmowe, które zarabia na Ciebie i zyskaj premię do 1250 zł.

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki