REKLAMA

Carbon Studio chce uruchomić program motywacyjny dla kluczowych pracowników

2020-10-26 13:00
publikacja
2020-10-26 13:00
Carbon Studio chce uruchomić program motywacyjny dla kluczowych pracowników
Carbon Studio chce uruchomić program motywacyjny dla kluczowych pracowników
/ Carbon Studio

Zarząd Carbon Studio, notowanego na NewConnect developera gier i technologii VR, podjął uchwałę zmierzającą do wdrożenia w spółce trzyletniego programu motywacyjnego skierowanego do kluczowych pracowników - podała spółka w komunikacie.

Wybrani pracownicy otrzymają możliwość objęcia warrantów subskrypcyjnych serii B spółki, uprawniających do objęcia akcji serii E Carbon Studio. Wcześniej, spółka dokona podwyższenia kapitału warunkowego o kwotę 7 tys. zł, umożliwiając objęcie maksymalnie 70 tys. akcji w wykonaniu praw z warrantów.

Liczbę warrantów, jaka zostanie zaoferowana poszczególnym członkom kluczowego personelu ustali rada nadzorcza po zapoznaniu się z rekomendacją zarządu. Jak podano, celem programu jest zapewnienie stabilizacji składu osobowego spółki oraz wzrostu jej wartości.

"Warranty będą emitowane i wydawane w trzech transzach, po spełnieniu określonych wymogów. Pierwsza transza zostanie uruchomiona po osiągnięciu przez kurs akcji spółki ceny zamknięcia w obrocie zorganizowanym w wysokości 100 zł i utrzymania go przez pięć sesji. Druga i trzecia transza zostaną przeprowadzone na takich samych zasadach, po osiągnięciu kursu na poziomie kolejno – 200 zł i 300 zł" - powiedział, cytowany w komunikacie prasowym, Błażej Szaflik, prezes Carbon Studio.

Program rozpocznie się po podjęciu przez NWZ uchwały w tej sprawie oraz po podwyższeniu kapitału warunkowego w spółce.

pel/ gor/

Źródło:PAP Biznes
Tematy

Otwórz Konto Firmowe Godne Polecenia i zyskaj nawet 1600 zł premii!

Komentarze (2)

dodaj komentarz
dariuszpiasecki
Naprawdę to jest temat na stronę główną??? Mamy w Polsce setki tysięcy firm, które też mają swoją politykę motywacyjną, będziecie teraz pisać o każdym pierdnięciu w polityce kadrowej czy to po prostu ukryty artykuł sponsorowany? Lepiej dobierajcie te artykuły, bo macie informacyjny burdel na głownej.
xiven
no ale to jest gejming, czołowe odkrycie naszej cywilizacji, dawne pokolenia tworzyły koło, pismo, druk, statki kosmiczne, a my mamy gejming, każde piednięcie w tej pionierskiej dziedzinie jest odnotowywane jako dziedzictwo kulturowe dla naszych następców

Powiązane: Gry komputerowe

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki