REKLAMA

Były prokurator apelacyjny usłyszał zarzut oszustwa

2018-12-27 12:25
publikacja
2018-12-27 12:25
fot. Anatol Chomicz / FORUM

Zarzut oszustwa przedstawiła Prokuratura Regionalna w Lublinie byłemu prokuratorowi apelacyjnemu z Warszawy. Chodzi o wyłudzenie kredytu ze SKOK-u Wołomin.

Rzecznik prasowy Prokuratury Regionalnej w Lublinie prok. Piotr Marko powiedział w czwartek PAP, że lubelska prokuratura prowadzi śledztwo w sprawie jednego z wątków afery związanej z upadkiem SKOK-Wołomin. "Były prokurator apelacyjny z Warszawy usłyszał zarzut oszustwa" powiedział Marko.

Rzecznik nie chciał ujawniać innych szczegółów śledztwa. Zapowiedział, że więcej informacji na ten temat poda w późniejszym terminie.

Jak podało Radio Zet, które jako pierwsze poinformowało o sprawie, zarzuty przedstawiono na początku listopada byłemu szefowi Prokuratury Apelacyjnej w Warszawie Zygmuntowi K., znanemu ze śledztw dotyczących zabójstwa byłego komendanta głównego policji Marka Papały czy tzw. afery Rywina. Śledczy z Prokuratury Regionalnej w Lublinie zarzucili mu wyłudzenie kredytu ze SKOK Wołomin.

Według Radia Zet lubelskie śledztwo dotyczy wywierania wpływu na czynności urzędowe w sprawie dotyczącej SKOK Wołomin.(PAP)

autorka: Renata Chrzanowska

ren/ mark/

Źródło:PAP
Tematy
Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Zapytaj eksperta o kredyt hipoteczny

Komentarze (0)

dodaj komentarz

Powiązane: SKOK-i na cenzurowanym

Polecane

Najnowsze

Popularne

Ważne linki