Forum giełdowe spółki ICE CODE GAMES SA

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
Tu nawet nikt nie komentuje ~Ooo 3 2026-06-23 14:41
Jakie otwarcie w piątek? ~noland 2 2026-06-22 15:05
Witam wszystkich serdecznie individual 4 2026-06-19 20:23
Wielki dzień 26.06 ~soros 1 2026-06-18 14:07
Jak dopuszczą akcje to kierunek 10-11groszy ~Mejson 1 2026-06-17 12:41
Czy notowanie w czerwcu? ~horner 5 2026-06-16 17:24
Jaki kurs po wprowadzeniu akcji? ~nunez 11 2026-06-12 08:56
Kiedy w końcu wprowadzicie te akcje? ~roy 7 2026-06-09 13:28
Nowa emisja - wza ~Emisja 4 2026-06-08 16:40
Ktoś popuścił w majtki ~Darek 2 2026-06-05 18:12
No to lecimy z tematem ~Thehellstar 19 2026-06-03 06:50
Czy w raporcie napiszą o wprowadzeniu akcji do obrotu? ~horacy 2 2026-05-14 11:10
Grubo będzie ~Wilk 10 2026-04-30 22:35
Kiedy akcje będą notowane? ~bjorn 1 2026-04-28 23:46
Opuszczenie wczesnego dostępu: 3. kwartał 2026 - Nightmare Frontier ~hehehe 1 2026-04-23 07:14
Następny desperat... ~Krzyś 2 2026-04-21 08:55
Czy w końcu wprowadzą akcje do obrotu? ~denzel 2 2026-04-12 19:35
A ile Bitcoinow zakupili? ~Amaks 1 2026-04-08 22:55
Co z wnioskiem o wprowadzenie akcji? ~ferdynand 1 2026-03-31 12:50
Wprowadzenie akcji do obrotu ~holender 2 2026-03-16 18:44
Oni tam coś robia ~Mis 5 2026-03-04 14:38
Kiedy wprowadzą akcje do obrotu? ~fox 5 2026-02-23 09:37
Wywiad z Prezesem ~dan 1 2026-01-07 14:45
Kupię po 12, zarobię 100% i papa ~Znafca 1 2026-01-05 10:09
2026 ~Nowy 4 2025-12-30 21:57
Czy akcje z praw poboru będą notowane? ~padel 5 2025-12-24 21:32
Co to za ynwestory ~Ooo 2 2025-12-19 17:35
Tu nawent już nikt nie ma sily pisac ~Ooo 4 2025-12-19 15:57
Wracamy na notowania ciagle ~Qwer 5 2025-12-02 07:37
ESPI - jutro raport :) ~www3 9 2025-11-19 10:19
[x]
ICECODE -0,89% 0,11 2026-06-23 17:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.