1,1450 zł
-2,14% -0,0250 zł
Wasko SA (WAS)

Ludzie - WASKO

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wajda Wojciech Prezes Zarządu 2018-06-07 -
Rymuza Andrzej Wiceprezes Zarządu 2018-06-07 NTT - Członek RN
Kuch Paweł Wiceprezes Zarządu 2020-06-30 -
Macalik Tomasz Członek Zarządu 2016-02-01 -
Mental Michał Członek Zarządu 2016-09-15 -
Sosnowski Włodzimierz Członek Zarządu 2018-01-23 -
Mietła Łukasz Członek Zarządu 2020-10-05 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Łukaszczyk Zygmunt Przewodniczący RN 2018-06-07 -
Gawlik Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2020-06-30 -
Gdula Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2017-06-06 -
Matusak Michał Członek RN 2014-01-10 -
Rokicki Marek Członek RN 2018-01-04 -
Węglarczyk Jacek Członek RN 2020-06-30 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Stefanowski Rafał Członek Zarządu 2018-01-23 2020-06-30 -
Zagórowski Jarosław Prezes Zarządu 2017-06-27 -
Wajda Wojciech Przewodniczący RN 2017-06-06 2018-06-06 -
Zyzak Zdzisław Członek RN 2017-06-06 2017-12-31 -
Wajda Wojciech Przewodniczący RN 2017-06-06 -
Zyzak Zdzisław Członek RN 2017-06-06 -
Ekiert Katarzyna Członek Zarządu 2016-09-15 2018-01-23 -
Maksymowicz Katarzyna Członek Zarządu 2016-09-15 2018-01-23 -
Ekiert Katarzyna Członek Zarządu 2016-09-15 -
Macalik Tomasz Członek Zarządu 2016-09-15 -
Maksymowicz Katarzyna Członek Zarządu 2016-09-15 -
Mietła Łukasz Członek Zarządu 2016-09-15 -
Ligenza Przemysław Wiceprezes Zarządu 2016-02-01 2016-04-11 -
Ligenza Przemysław Wiceprezes Zarządu 2016-02-01 -
Gdula Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2014-06-30 -
Sapierzyński Andrzej Członek RN 2014-01-10 2017-10-20 -
Sapierzyński Andrzej Członek RN 2014-01-10 -
Matusak Michał Członek RN 2014-01-10 -
Macalik Tomasz Członek Zarządu 2013-02-18 2016-01-31 -
Świtoński Eugeniusz Członek RN 2011-06-15 2016-12-31 -
Gawlik Krzysztof Członek RN 2009-09-30 2020-06-29 -
Gdula Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2009-09-30 2014-06-29 -
Gdula Andrzej Członek RN 2009-06-30 -
Nawrat Aleksander Członek Zarządu 2008-09-01 2013-02-08 -
Nawrat Aleksander Członek Zarządu 2008-09-01 -
Rozłucki Wiesław Przewodniczący RN 2007-02-08 2013-06-30 -
Rozłucki Wiesław Przewodniczący RN 2007-02-08 2013-06-30 -
Gawlik Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2007-02-08 2009-09-29 -
Rozłucki Wiesław Członek RN 2007-02-06 2007-02-07 -
Rozłucki Wiesław Członek RN 2007-02-06 -
Rymuza Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2006-11-27 2018-06-07 NTT - Członek RN
Kuch Paweł Wiceprezes Zarządu 2006-11-27 2016-09-15 -
Rymuza Andrzej Wiceprezes Zarządu 2006-11-27 2016-09-15 NTT - Członek RN
Wajda Wojciech Prezes Zarządu 2006-11-27 2016-05-17 -
Kosobucki Tomasz Członek Zarządu 2006-11-27 2012-12-31 -
Kosobucki Tomasz Członek Zarządu 2006-11-27 2012-12-31 -
Zerhau Piotr Członek Zarządu 2006-11-27 2011-04-04 -
Zerhau Piotr Członek Zarządu 2006-11-27 -
Kuch Paweł Wiceprezes Zarządu 2006-11-27 -
Rymuza Andrzej Wiceprezes Zarządu 2006-11-27 NTT - Członek RN
Rymuza Andrzej Wiceprzewodniczący RN 2006-11-27 NTT - Członek RN
Wajda Wojciech Prezes Zarządu 2006-11-27 -
Dudek Piotr Członek RN 2006-10-27 2016-12-31 -
Dudek Piotr Sekretarz RN 2006-10-27 2013-12-31 -
Dudek Piotr Sekretarz RN 2006-10-27 2013-12-31 -
Urbańczyk Marian Członek RN 2006-10-27 2011-06-07 -
Gawlik Krzysztof Przewodniczący RN 2006-10-27 2007-02-07 -
Gdula Andrzej Członek RN 2006-10-27 2006-11-30 -
Gawlik Krzysztof Przewodniczący RN 2006-10-27 -
Dudek Piotr Członek RN 2006-10-27 -
Gdula Andrzej Członek RN 2006-10-27 -
Urbańczyk Marian Członek RN 2006-10-27 -
Wawiernia Arkadiusz Członek RN 2006-06-30 2016-12-31 -
Wawiernia Arkadiusz Członek RN 2006-06-30 -
Burzec Tadeusz Wiceprzewodniczący RN 2006-06-30 -
Guja Jan Prezes Zarządu 2005-04-28 2006-11-27 -
Kosobucki Tomasz Członek RN 2005-04-28 2006-06-27 -
Kosobucki Tomasz Członek RN 2005-04-28 -
Guja Jan Prezes Zarządu 2005-04-28 -
Fulczyk Rafał Wiceprezes Zarządu 2004-06-14 2006-11-27 -
Fulczyk Rafał Wiceprezes Zarządu 2004-06-14 -
Stefanowski Rafał Wiceprezes Zarządu 2003-02-25 2006-11-27 -
Majka Bogusław Członek Zarządu 2003-02-25 2006-11-27 -
Stefanowski Rafał Wiceprezes Zarządu 2003-02-25 -
Majka Bogusław Członek Zarządu 2003-02-25 -
Guja Jan Członek RN 2002-09-30 2005-04-27 -
Guja Jan Członek RN 2002-09-30 -
Juzoń Marcin Członek RN 2002-01-23 2009-06-30 -
Kuch Paweł Członek RN 2002-01-23 2006-06-27 -
Kukurba Piotr Przewodniczący RN 2002-01-23 2002-07-02 -
Juzoń Marcin Członek RN 2002-01-23 -
Kuch Paweł Członek RN 2002-01-23 -
Kukurba Piotr Przewodniczący RN 2002-01-23 -
Kosobucki Tomasz Prezes Zarządu 2001-06-21 2005-04-27 -
Kosobucki Tomasz Prezes Zarządu 2001-06-21 -
Szymczak-Błahut Marzenna Członek RN 1000-01-01 2003-06-24 -
Pustelnik Damian Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2003-01-22 -
Kukurba Jan Przewodniczący RN 1000-01-01 2002-07-02 -
Szymczak-Błahut Marzenna Członek RN -
Pustelnik Damian Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2018 410 -
2017 452 -
2016 472 -
2015 518 -
2014 548 -
2013 574 -
2011 655 -
2010 630 -
2009 681 -
2008 661 -
2007 537 2007-12-31
2006 443 2006-12-31
2005 45 -
2004 44 -
2003 33 -
2002 40 -
2001 68 -
Grupa
2018 1 312 -
2017 1 114 -
2016 997 -
2015 1 042 -
2014 1 092 -
2013 1 081 -
2012 1 126 -
2011 709 -
2010 709 -
2009 735 -
2008 719 -
2007 537 2007-12-31
2003 46 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.