31,5400 zł
-2,44% -0,7900 zł
UniCredito Italiano SpA (UCG)

Ludzie - UNICREDIT

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Bisoni Cesare Prezes Zarządu 2019-09-20 -
Andreotti Lamberto Wiceprezes Zarządu 2018-12-04 -
Al Mehairi, Mohamed Hamad Ghanem Hamed Dyrektor 2015-10-16 -
Mustier, Jean Pierre Dyrektor / dyrektor generalny 2016-06-30 -
Carletti Elena Dyrektor 2019-02-06 -
Pierdicchi Maria Dyrektor 2018-12-04 -
Micossi Stefano Dyrektor 2018-12-04 -
De Wismes, Isabelle Dyrektor 2018-12-04 -
Cariello Vincenzo Dyrektor 2018-12-04 -
Tondi Francesca Dyrektor 2018-12-04 -
Wolfgring Alexander Dyrektor 2018-12-04 -
Zambon Elena Dyrektor 2018-12-04 -
Balbinot Sergio Dyrektor 2018-12-04 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Rigotti Marco Przewodniczący RN 2019-11-04 -
Gianpaolo Alessandro Sekretarz RN 2013-12-31 -
Bonissoni, Angelo Rocco Członek RN 2016-12-04 -
Navarra Benedetta Członek RN 2016-12-04 -
Paolucci Guido Członek RN 2017-04-12 -
Bientinesi Antonella Członek RN 2017-04-12 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Saccomanni Fabrizio Prezes Zarządu 2018-04-13 2019-08-08 -
Saccomanni Fabrizio Prezes Zarządu 2018-04-13 -
Bockenfeld, Marta Dagmar Członek Zarządu 2016-09-22 2019-09-18 -
Bockenfeld, Marta Dagmar Członek Zarządu 2016-09-22 -
Mustier, Jean Pierre Prezes Zarządu 2016-06-30 -
Balbinot Sergio Członek Zarządu 2016-06-09 2018-12-03 -
Quaglia Giovanni Członek Zarządu 2012-12-19 2015-05-13 -
Al Fahim, Mohamed Ali Członek Zarządu 2012-10-18 2015-05-13 -
Al Fahim, Mohamed Ali Członek Zarządu 2012-10-18 -
Decio, Alessandro Maria Członek RN 2012-06-26 2012-12-31 -
Bochniarz Henryka Członek Zarządu 2012-06-01 2018-12-04 -
Caltagirone Alessandro Członek Zarządu 2012-06-01 2018-12-04 -
Cordero di Montezemolo, Luca Członek Zarządu 2012-06-01 2018-12-04 -
Fois Candido Wiceprezes Zarządu 2012-06-01 2015-05-13 -
Sassoli de Bianchi, Lorenzo Członek Zarządu 2012-06-01 2015-05-13 -
Vita Giuseppe Prezes Zarządu 2012-05-11 2016-02-29 -
Qubaisi, Khadem Abdualla Al Wiceprezes Zarządu 2012-05-11 2012-10-03 -
Vita Giuseppe Prezes Zarządu 2012-05-11 -
Vita Giuseppe Prezes Zarządu 2012-05-11 -
Jung Helga Członek Zarządu 2012-01-31 2016-06-09 -
Jung Helga Członek Zarządu 2012-01-31 -
Lampiano Lorenzo Członek Zarządu / company secretary 2011-10-19 3000-01-01 -
Lampiano Lorenzo Sekretarz RN 2011-10-19 2013-12-31 -
Faruque Nadine Członek RN 2011-10-19 2012-12-31 -
Capellini Graziella Członek RN 2011-10-19 2012-12-31 -
Sorbo Tommaso Członek RN / secretary 2011-10-19 2012-12-31 -
Cornetta Paolo Członek RN 2011-10-19 2012-12-31 -
de Marchis, Raniieri Członek RN 2011-10-19 2012-12-31 -
Ghizzoni Federico Członek Zarządu 2011-10-05 2016-07-12 -
Ghizzoni Federico Członek Zarządu / Chief Executive Officer 2011-10-05 -
Reichlin Lucrezia Członek Zarządu 2009-09-29 2018-12-04 -
Wyand Anthony Członek Zarządu 2009-09-29 2018-12-04 -
Calandra Buonaura, Vincenzo Wiceprezes Zarządu 2009-09-29 2018-12-04 -
Li Calzi, Marianna Członek Zarządu 2009-09-29 2015-05-13 -
Palenzona Fabrizio Wiceprezes Zarządu 2008-01-03 2017-03-02 -
Bischoff Manfred Członek Zarządu 2008-01-03 2016-06-30 -
Giacomin Francesco Członek Zarządu 2008-01-03 2015-05-13 -
Maramotti Luigi Członek Zarządu 2008-01-03 2015-05-13 -
Kadrnoska Friedrich Członek Zarządu 2008-01-03 2013-05-11 -
Marocco, Antonio Maria Członek Zarządu 2008-01-03 2012-12-03 -
Bischoff Manfred Członek Zarządu 2008-01-03 -
Ferrari Massimo Członek RN 1000-01-01 3000-01-01 -
Lauri Maurizio Przewodniczący RN 1000-01-01 2016-12-04 -
Rutigliano Michele Członek RN 1000-01-01 2013-12-31 -
Ventoruzzo Marco Członek RN 1000-01-01 2013-12-31 -
Nicastro Vincenzo Członek RN 1000-01-01 2013-05-11 -
Fontanesi Donato Członek Zarządu 1000-01-01 2012-11-05 -
Waigel Theodor Członek Zarządu 1000-01-01 2012-05-11 -
Belluzzi Giovanni Członek Zarządu 1000-01-01 2012-05-11 -
Zwickl Franz Członek Zarządu 1000-01-01 2012-05-11 -
Schinzler, Hans Jürgen Członek Zarządu 1000-01-01 2012-05-11 -
Rampl Dieter Prezes Zarządu 1000-01-01 2012-05-11 -
Castelletti Luigi Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2012-05-07 -
Pesenti Carlo Członek Zarządu 1000-01-01 2012-01-31 -
Profumo Alessandro Członek Zarządu 1000-01-01 2011-12-31 -
Bengdara, Farhat Omar Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2011-12-31 -
Cucchiani, Enrico Tommaso Członek Zarządu 1000-01-01 2011-12-16 -
Gnudi Piero Członek Zarządu 1000-01-01 2011-11-16 -
Ligresti Salvatore Członek Zarządu 1000-01-01 2011-03-22 -
Milanese Aldo Członek RN 1000-01-01 2010-04-22 -
Mayr Siegfried Członek RN 1000-01-01 2010-04-22 -
Francardo, Gian Luigi Członek RN 1000-01-01 2010-04-22 -
Loli Giorgio Przewodniczący RN 1000-01-01 2010-04-22 -
Bomhard Nikolaus Członek Zarządu 1000-01-01 2009-04-29 -
Kley, Max Dietrich Członek Zarządu 1000-01-01 2009-04-29 -
Libonati Berardino Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2009-04-29 -
Bellei Franco Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2009-04-29 -
Gutty Gianfranco Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2009-04-29 -
Mancuso Salvatore Członek Zarządu 1000-01-01 2008-04-01 -
Nicastro Vincenzo Członek RN -
Pesenti Carlo Członek Zarządu -
Li Calzi, Marianna Członek RN -
Ferrari Massimo Członek RN -
Schinzler, Hans Jürgen Członek Zarządu -
Reichlin Lucrezia Członek RN -
Profumo Alessandro Członek Zarządu / Chief Executive Officer -
Bomhard Nikolaus Członek Zarządu -
Wyand Anthony Członek RN -
Gutty Gianfranco Wiceprezes Zarządu / Stand-in Chairman -
Profumo Alessandro Członek Zarządu / Chief Executive Officer -
Zwickl Franz Członek Zarządu -
Bellei Franco Wiceprezes Zarządu -
Libonati Berardino Wiceprezes Zarządu -
Cucchiani, Enrico Tommaso Członek Zarządu -
Wyand Anthony Wiceprezes Zarządu -
Fontanesi Donato Członek Zarządu -
Loli Giorgio Przewodniczący RN -
Bisoni Cesare Członek RN -
Wyand Anthony Wiceprezes Zarządu -
Calandra Buonaura, Vincenzo Członek Zarządu -
Rutigliano Michele Członek RN -
Lauri Maurizio Przewodniczący RN -
Ventoruzzo Marco Członek RN -
Gnudi Piero Członek Zarządu -
Waigel Theodor Członek Zarządu -
Bisoni Cesare Członek RN -
Lampiano Lorenzo Sekretarz RN -
Rampl Dieter Prezes Zarządu -
Bengdara, Farhat Omar Wiceprezes Zarządu -
Kley, Max Dietrich Członek Zarządu -
Belluzzi Giovanni Członek Zarządu -
Ligresti Salvatore Członek Zarządu -
Francardo, Gian Luigi Członek RN -
Castelletti Luigi Wiceprezes Zarządu -
Mancuso Salvatore Członek Zarządu -
Mayr Siegfried Członek RN -
Milanese Aldo Członek RN -

Zatrudnienie

Spółka
2014 43 405 -
2013 43 530 -
Grupa
2018 86 786 -
2017 96 730 -
2016 117 659 -
2015 144 000 -
2014 129 021 -
2013 147 864 -
2012 156 354 -
2011 160 360 -
2010 162 009 -
2007 35 093 2007-12-31
2006 34 834 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.