6,8600 zł
-0,58% -0,0400 zł
Torpol S.A. (TOR)

Ludzie - TORPOL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Grabowski Grzegorz Prezes Zarządu 2016-03-23 -
Miler Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2004-05-01 -
Krupiński Tomasz Wiceprezes Zarządu 2016-01-14 -
Zachariasz Marcin Wiceprezes Zarządu 2018-10-15 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Kozaczyński Tadeusz Członek RN 2014-09-30 -
Domańska Monika Członek RN 2015-12-01 -
Dyktus Jadwiga Członek RN 2016-03-09 -
Hapunowicz Tomasz Członek RN 2016-11-29 PGE - Członek RN
Orzełowski Konrad Członek RN 2017-12-29 PFH - Członek RN
Adamczyk Szymon Członek RN 2019-07-09 ALUMETAL - Członek RN
FEERUM - Członek RN
Pawlik Adam Członek RN 2019-07-09 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Pawlik Adam Członek RN 2016-06-17 2017-12-29 -
Srokowski Jacek Członek RN 2016-03-09 2017-12-29 -
Klimczak Jacek Członek RN 2016-03-09 2016-10-18 -
Tuliński, Konrad Andrzej Członek RN 2016-03-09 2016-04-21 -
Klimczak Jacek Członek RN 2016-03-09 -
Tuliński, Konrad Andrzej Członek RN 2016-03-09 -
Suchnicki Jerzy Członek RN 2015-12-01 2019-07-09 -
Wadowski Marek Członek RN 2015-12-01 2016-02-01 -
Jaczewski Wojciech Członek RN 2015-12-01 2015-12-01 -
Jaczewski Wojciech Członek RN 2015-12-01 -
Wadowski Marek Członek RN 2015-12-01 -
Lipiec Maciej Członek RN 2014-09-30 2016-03-09 -
Kobus Michał Członek RN 2014-09-30 2016-03-09 -
Jędrzejewski, Artur Piotr Członek RN 2014-09-30 2016-03-09 -
Kamiński Paweł Członek RN 2014-09-30 2015-12-01 -
Siwek, Adam Sebastian Przewodniczący RN 2014-09-30 2015-11-30 -
Jędrzejewski, Artur Piotr Członek RN 2014-09-30 -
Kobus Michał Członek RN 2014-09-30 -
Kamiński Paweł Członek RN 2014-09-30 -
Lipiec Maciej Członek RN 2014-09-30 -
Kołodziejczyk Krzysztof Członek RN 2014-08-04 2014-09-30 -
Kołodziejczyk Krzysztof Członek RN 2014-08-04 -
Łyko Marian Członek RN 2014-05-20 2014-09-30 -
Łyko Marian Członek RN 2014-05-20 -
Stańczuk Maciej Członek RN 2014-04-08 2014-09-30 -
Stańczuk Maciej Członek RN 2014-04-08 -
Makowiecka-Gaca Joanna Członek RN 2013-06-27 2014-09-30 -
Podlipski Andrzej Członek RN 2013-06-27 2014-09-30 -
Makowiecka-Gaca Joanna Członek RN 2013-06-27 -
Podlipski Andrzej Członek RN 2013-06-27 -
Ulatowski Michał Wiceprezes Zarządu 2007-12-04 2018-07-30 -
Sweklej Tomasz Prezes Zarządu 1999-11-30 2016-02-29 -
Sweklej Tomasz Prezes Zarządu 1999-11-30 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 593 -
2017 485 -
2016 487 -
2015 488 -
2014 434 -
2013 419 -
Grupa
2018 632 -
2017 577 -
2016 630 -
2015 614 -
2014 437 -
2013 421 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.