0,4900 zł
-5,77% -0,0300 zł
Starhedge S.A. (SHG)

Ludzie - STARHEDGE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Bujak Tomasz Członek Zarządu 2016-09-03 GENERGY - Wiceprezes Zarządu
EFEKT - Członek Zarządu
DREWEX - Członek RN
KREZUS - Członek RN
WORKSERV - Członek RN
ONICO - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Korwin-Kochanowska, Anna Członek RN 2017-05-15 -
Witkowska, Agnieszka Katarzyna Członek RN 2017-05-15 -
Kaczmarek Mateusz Członek RN 2017-05-15 -
Rumowicz Marcin Członek RN 2017-05-15 -
Żbikowski Paweł Członek RN 2018-06-28 CFIHOL - Członek RN

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Reczek Rafał Członek RN 2017-05-15 2018-06-28 -
Danziger Eliezer Członek RN 2016-08-01 2017-05-15 -
Janiszewski Jacek Członek RN 2016-01-12 2017-05-15 -
Dobień Tomasz Członek RN 2015-07-30 2016-07-31 -
Dobień Tomasz Członek RN 2015-07-30 -
Litwinowicz, Marian Bolesław Członek RN 2015-06-30 2017-05-15 -
Izert-Borek Agata Członek Zarządu 2015-02-27 2015-06-22 -
Izert-Borek Agata Członek Zarządu 2015-02-27 -
Hołody Patryk Wiceprezes Zarządu 2014-11-01 2014-12-01 -
Hołody Patryk Wiceprezes Zarządu 2014-11-01 -
Zdybicki Artur Członek RN 2014-07-21 2015-06-01 -
Majkowski Krzysztof Członek RN 2014-07-21 2015-03-06 -
Figurski Grzegorz Prezes Zarządu 2014-07-21 2014-11-17 -
Zdybicki Artur Członek RN 2014-07-21 -
Majkowski Krzysztof Członek RN 2014-07-21 -
Maliszewski Jacek Prezes Zarządu 2014-05-01 -
Maliszewski Jacek Prezes Zarządu 2014-05-01 -
Wojdyga Dariusz Członek RN 2014-04-25 2016-01-12 -
Wojdyga Dariusz Członek RN 2014-04-25 -
Silverstein Jacob Członek RN 2014-04-10 2017-05-15 -
Melchet Ron Członek RN 2014-04-10 2017-05-15 -
Carlin Mike Członek RN 2014-04-10 2015-07-30 -
Carlin Mike Członek RN 2014-04-10 -
Kumarasinghe Pataka Członek RN 2014-04-07 2015-03-06 -
Majer Grażyna Członek RN 2014-04-07 2014-04-10 -
Majer Grażyna Członek RN 2014-04-07 2014-04-10 -
Kułakowski Bogusław Członek RN 2014-04-07 -
Majer Grażyna Członek RN 2014-04-07 -
Kułakowski Bogusław Członek RN 2014-04-07 -
Kumarasinghe Pataka Członek RN 2014-04-07 -
Hayman Moshe Wiceprezes Zarządu 2014-04-01 2016-09-03 -
Hayman Moshe Wiceprezes Zarządu 2014-04-01 -
Bogusz Romuald Członek RN 2013-06-26 2017-05-15 -
Thomas David Członek RN 2013-06-26 2014-04-25 -
Batusiewicz Wojciech Członek RN 2013-06-26 2014-04-10 -
Waluszewski Jan Członek RN 2013-06-26 2014-02-17 -
Batusiewicz Wojciech Członek RN 2013-06-26 -
Thomas David Członek RN 2013-06-26 -
Waluszewski Jan Członek RN 2013-06-26 -
Jasiński Andrzej Przewodniczący RN 2013-02-20 2017-05-15 -
Zahariev Mario Wiceprzewodniczący RN 2013-02-20 2014-04-25 -
Azmanov Victor Członek RN 2013-02-20 2014-04-10 -
Azmanov Victor Członek RN 2013-02-20 2014-04-10 -
Romaniszyn Wojciech Członek RN 2013-02-20 2013-06-26 -
Korniluk Bartłomiej Sekretarz RN 2013-02-20 2013-06-26 -
Zahariev Mario Wiceprzewodniczący RN 2013-02-20 -
Azmanov Victor Członek RN 2013-02-20 -
Romaniszyn Wojciech Członek RN 2013-02-20 -
Korniluk Bartłomiej Sekretarz RN 2013-02-20 -
Staykov Artur Prezes Zarządu 2013-01-22 2014-04-30 -
Zientara Maciej Członek Zarządu 2013-01-22 2013-01-31 -
Staykov Artur Prezes Zarządu 2013-01-22 -
Zientara Maciej Członek Zarządu 2013-01-22 -
Olszewski Cezary Sekretarz RN 2012-09-26 2013-02-20 -
Zientara Andrzej Przewodniczący RN 2012-09-26 2013-02-20 -
Gaworczuk Agnieszka Wiceprzewodniczący RN 2012-09-26 2013-01-09 -
Olszewski Cezary Sekretarz RN 2012-09-26 -
Zientara Andrzej Przewodniczący RN 2012-09-26 -
Gaworczuk Agnieszka Wiceprzewodniczący RN 2012-09-26 -
Rogaliński Adam Członek RN 2012-08-06 2013-02-20 -
Zientara Marcin Członek RN 2012-08-06 2013-02-20 -
Matlak Marek Członek RN 2012-08-06 2013-01-21 -
Rogaliński Adam Członek RN 2012-08-06 -
Zientara Marcin Członek RN 2012-08-06 -
Matlak Marek Członek RN 2012-08-06 -
Krawczyńska Inez Członek Zarządu 2012-05-29 2012-11-28 -
Krawczyńska Inez Członek Zarządu 2012-05-29 -
Więzik Daniel Członek RN 2012-05-21 2013-02-20 -
Jesionowski, Witold Jerzy Członek RN 2012-05-21 2012-08-06 -
Więzik Daniel Członek RN 2012-05-21 -
Więzik Daniel Członek RN 2012-05-21 -
Jesionowski, Witold Jerzy Członek RN 2012-05-21 -
Zientara Maciej Prezes Zarządu 2012-04-20 -
Grzybowski Wojciech Przewodniczący RN 2011-11-21 2012-08-06 -
Sikorski Paweł Członek RN 2011-11-21 2012-05-21 -
Sikorski Paweł Członek RN 2011-11-21 2012-05-21 -
Sikorski Paweł Członek RN 2011-11-21 -
Grzybowski Wojciech Przewodniczący RN 2011-11-21 -
Jesionowski, Witold Jerzy Prezes Zarządu 2011-11-01 2012-03-31 -
Jesionowski, Witold Jerzy Prezes Zarządu 2011-11-01 -
Motyka, Waldemar Marek Wiceprezes Zarządu 2011-11-01 -
Motyka, Waldemar Marek Wiceprezes Zarządu 2011-11-01 -
Ciechanowicz Sebastian Członek Zarządu 2011-06-21 -
Ciechanowicz Sebastian Członek Zarządu 2011-06-21 -
Nowiński Krzysztof Członek RN 2011-05-25 2011-11-21 -
Sędzikowski Krzysztof Członek RN 2011-05-25 2011-11-20 -
Nowiński Krzysztof Członek RN 2011-05-25 -
Sędzikowski Krzysztof Członek RN 2011-05-25 -
Motyka, Waldemar Marek Prezes Zarządu 2011-04-27 2011-10-31 -
Motyka, Waldemar Marek Prezes Zarządu 2011-04-27 -
Abratański Rafał Wiceprzewodniczący RN 2010-08-16 2012-08-06 -
Derlatka Piotr Członek RN 2010-08-16 2012-05-21 -
Trębacz, Roman Marian Przewodniczący RN 2010-08-16 2011-11-21 -
Trębacz, Roman Marian Przewodniczący RN 2010-08-16 -
Derlatka Piotr Członek RN 2010-08-16 -
Abratański Rafał Wiceprzewodniczący RN 2010-08-16 -
Maciejewska Agnieszka Członek Zarządu 2009-11-09 -
Maciejewska Agnieszka Członek Zarządu 2009-11-09 -
Śluzek Kinga Członek RN 2008-06-24 2012-05-21 -
Beśkiewicz Andrzej Sekretarz RN 2008-06-24 2011-05-25 -
Beśkiewicz Andrzej Sekretarz RN 2008-06-24 -
Śluzek Kinga Członek RN 2008-06-24 -
Zych Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2006-12-12 2011-05-25 -
Sukacz Dawid Przewodniczący RN 2006-12-12 2010-08-16 -
Sukacz Dawid Przewodniczący RN 2006-12-12 2010-08-16 -
Zych Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2006-12-12 -
Karmelita Piotr Wiceprzewodniczący RN 2006-06-24 2010-08-16 -
Karmelita Piotr Wiceprzewodniczący RN 2006-06-24 2010-08-16 -
Juszczyk, Anna Wiesława Członek Zarządu 2006-04-20 2009-11-08 -
Juszczyk, Anna Wiesława Członek Zarządu 2006-04-20 2009-11-08 -
Skotnicki Bartłomiej Członek RN 2002-04-19 2008-06-24 -
Skotnicki Bartłomiej Członek RN 2002-04-19 -
Kaczmarek, Ireneusz Stanisław Prezes Zarządu 1992-04-21 2011-04-26 -
Kaczmarek, Ireneusz Stanisław Prezes Zarządu 1992-04-21 2011-04-26 -

Zatrudnienie

Spółka
2018 34 -
2017 28 -
2016 3 -
2015 3 -
2014 1 -
2013 2 -
2011 428 -
2010 426 -
2007 428 2007-12-31
2006 425 2006-12-31
2005 429 -
2004 414 -
Grupa
2018 56 -
2017 65 -
2016 3 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.