2,8000 zł
0,00% 0,0000 zł
Stalexport Autostrady SA (STX)

Ludzie - STALEXP

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wąsacz Emil Prezes Zarządu 2007-01-01 -
Serwa Mariusz Wiceprezes Zarządu 2013-01-01 HDBUD_SL - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Mengucci Roberto Przewodniczący RN 2009-07-24 -
Dobrowolski Tomasz Wiceprzewodniczący RN 2019-04-19 -
Rossi Stefano Sekretarz RN 2019-04-03 -
Bruno Nicola Członek RN 2019-04-03 -
Bonomolo Stefano Członek RN 2020-06-19 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Rogala, Krzysztof Władysław Członek RN 2020-06-19 2020-10-12 -
Pace Marco Członek RN 2019-04-03 2020-09-30 -
Ferrari Flavio Członek RN 2019-04-03 2020-03-15 -
Dobrowolski Tomasz Członek RN 2019-04-03 2019-04-18 -
Ferrari Flavio Członek RN 2019-04-03 -
Rossi Stefano Członek RN 2019-04-03 -
La Barbera, Pietro Członek RN 2013-04-03 2016-04-14 -
La Barbera, Pietro Członek RN 2013-04-03 -
Serwa Mariusz Wiceprezes Zarządu 2013-01-01 HDBUD_SL - Członek RN
Caffo Nicolo Członek RN 2012-04-04 2017-12-15 -
Caffo Nicolo Członek RN 2012-04-04 2017-12-15 -
Cusmai Stefano Członek RN 2012-04-04 2013-04-03 -
Cusmai Stefano Członek RN 2012-04-04 -
Melnyk Christopher Członek RN 2010-03-30 2012-04-02 -
Melnyk Christopher Członek RN 2010-03-30 -
Lapucci Massimo Członek RN 2009-07-24 2012-02-14 -
Mengucci Roberto Członek RN 2009-07-24 -
Lapucci Massimo Członek RN 2009-07-24 -
Gębicki Wojciech Wiceprezes Zarządu 2009-05-14 2011-02-10 -
Gębicki Wojciech Wiceprezes Zarządu 2009-05-14 -
Galos Aleksander Wiceprzewodniczący RN 2008-03-28 2020-03-26 -
Włudyka Tadeusz Członek RN 2008-03-28 2018-01-26 -
Ivoi Costantino Członek RN 2008-03-28 2016-04-14 -
Damasco Michelangelo Sekretarz RN 2008-03-28 2016-04-14 -
Ivoi Costantino Członek RN 2008-03-28 -
Włudyka Tadeusz Członek RN 2008-03-28 -
Damasco Michelangelo Sekretarz RN 2008-03-28 -
Wollen Mateusz Członek RN 2007-06-28 2008-03-28 -
Wollen Mateusz Członek RN 2007-06-28 -
Skołożyński Mieczysław Wiceprezes Zarządu 2007-02-28 2012-12-31 -
Skołożyński Mieczysław Wiceprezes Zarządu 2007-02-28 2012-12-31 -
Tchórzewski Konrad Członek RN 2007-02-14 2008-03-28 -
Tchórzewski Konrad Członek RN 2007-02-14 -
Nauber Alexander Członek RN 2006-12-27 2007-06-28 -
Grady Jeffery Członek RN 2006-12-27 2007-02-14 -
Nauber Alexander Członek RN 2006-12-27 -
Grady Jeffery Członek RN 2006-12-27 -
Skołożyński Mieczysław Prezes Zarządu / (p.o.) 2006-11-01 2006-12-31 -
Skołożyński Mieczysław Prezes Zarządu / (p.o.) 2006-11-01 -
Cipriani Dario Członek RN 2006-09-08 2010-10-06 -
Palma Giuseppe Przewodniczący RN 2006-09-08 2009-07-02 -
Leśnodorski Bogusław Wiceprzewodniczący RN 2006-09-08 2008-03-28 -
Sroka Jerzy Sekretarz RN 2006-09-08 2008-03-28 -
Galus Katarzyna Członek RN 2006-09-08 2008-03-27 -
Di Marco, Galliano Przewodniczący RN 2006-09-08 2007-09-28 -
Majka Przemysław Członek RN 2006-09-08 2006-12-27 -
Majka Przemysław Członek RN 2006-09-08 -
Sroka Jerzy Sekretarz RN 2006-09-08 -
Melnyk Christopher Członek RN 2006-09-08 -
Galus Katarzyna Członek RN 2006-09-08 -
Cipriani Dario Członek RN 2006-09-08 -
Di Marco, Galliano Przewodniczący RN 2006-09-08 -
Palma Giuseppe Przewodniczący RN 2006-09-08 -
Leśnodorski Bogusław Wiceprzewodniczący RN 2006-09-08 -
Sadowski Tadeusz Członek RN 2006-08-09 2006-12-27 -
Sadowski Tadeusz Członek RN 2006-08-09 -
Zieliński Jerzy Członek RN 2006-05-24 2006-09-08 -
Zieliński Jerzy Członek RN 2006-05-24 2006-09-08 -
Galus Katarzyna Członek RN 2006-05-24 -
Sadowski Tadeusz Członek RN 2006-05-24 -
Dzierżoń Urszula Członek Zarządu 2005-07-06 2007-09-29 -
Włudyka Tadeusz Przewodniczący RN 2005-07-06 2006-08-24 -
Legutko Jacek Członek RN 2005-07-06 2006-07-10 -
Wyżnikiewicz Bohdan Członek RN 2005-07-06 2006-05-24 -
Wyżnikiewicz Bohdan Członek RN 2005-07-06 -
Legutko Jacek Członek RN 2005-07-06 -
Dzierżoń Urszula Członek Zarządu 2005-07-06 -
Włudyka Tadeusz Przewodniczący RN 2005-07-06 -
Strzelecka Krystyna Członek RN 2004-01-15 2006-05-24 -
Berkiet Stanisław Członek RN 2004-01-15 2006-05-24 -
Bender Robert Członek RN 2004-01-15 2006-03-29 -
Szałajda Zbigniew Członek RN 2004-01-15 2005-06-06 -
Berkiet Stanisław Członek RN 2004-01-15 -
Bender Robert Członek RN 2004-01-15 -
Strzelecka Krystyna Członek RN 2004-01-15 -
Szałajda Zbigniew Członek RN 2004-01-15 -
Przełomski Kazimierz Członek Zarządu / Dyfektor Finansowy 2000-02-01 2001-09-30 -
Wąsacz Emil Prezes Zarządu 1000-01-01 2006-10-31 -
Belot Philippe Członek RN 1000-01-01 2004-06-29 -
Okolski Józef Członek RN 1000-01-01 2004-01-15 -
Forbes, Lindsay M. Członek RN 1000-01-01 2004-01-15 -
Magdoń Antoni Członek RN 1000-01-01 2004-01-15 -
Bębenek Stanisław Członek RN 1000-01-01 2004-01-15 -
Szlęk Edward Wiceprezes Zarządu 1000-01-01 2002-12-18 -
Bębenek Stanisław Członek RN -
Magdoń Antoni Członek RN -
Majka Przemysław Członek RN -
Okolski Józef Członek RN -
Belot Philippe Członek RN -
Forbes, Lindsay M. Członek RN -
Wąsacz Emil Prezes Zarządu -
Szlęk Edward Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2017 24 -
2016 24 -
2015 22 -
2014 23 -
2013 22 -
2012 23 -
2011 28 -
2010 27 -
2007 21 2007-12-31
2004 180 -
2003 154 2003-12-31
2002 293 -
2001 357 2001-12-31
2000 434 -
1999 505 -
1998 660 -
1997 651 -
1996 625 -
1995 591 -
1994 606 -
Grupa
2017 323 -
2016 315 -
2015 281 -
2014 279 -
2013 265 -
2011 283 -
2010 276 -
2008 24 -
2007 21 2007-12-31
2004 650 -
2002 1 423 -
2001 4 920 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.