0,3860 zł
-1,03% -0,0040 zł
Soho Development SA (SHD)

Ludzie - SOHODEV

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wandzel Maciej Prezes Zarządu 2012-11-23 SCANMED - Przewodniczący RN
Omieciński Mariusz Członek Zarządu 2011-08-29 SCANMED - Członek RN

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Szwarc, Katarzyna Weronika Przewodniczący RN 2015-03-31 CDPROJEK - Przewodniczący RN
NEWAG - Przewodniczący RN
Szumielewicz Jakub Wiceprzewodniczący RN 2020-03-31 -
Hałupczak Monika Członek RN 2012-10-01 QUMAK - Członek RN
Napiórkowski Wojciech Członek RN 2014-09-05 ADIUVO - Członek RN
QUMAK - Członek RN
FERRO - Członek RN
BOOMBIT - Członek RN
BBI_DEV - Członek RN
Dmowski Seweryn Członek RN 2017-03-24 -
Zientara Marcin Członek RN 2021-05-27 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Szumielewicz Jakub Członek RN 2019-10-25 2020-03-30 -
Zientara Andrzej Członek RN 2016-03-04 -
Kaczmarek Mariusz Członek RN 2015-03-31 2019-09-18 -
Manzelov Petre Członek RN 2015-03-31 2018-08-08 -
Kaczmarek Mariusz Członek RN 2015-03-31 -
Manzelov Petre Członek RN 2015-03-31 -
Szwarc, Katarzyna Weronika Członek RN 2015-03-31 CDPROJEK - Przewodniczący RN
NEWAG - Przewodniczący RN
Kwapiński Bernard Członek RN 2014-09-05 2017-12-31 -
Kwapiński Bernard Członek RN 2014-09-05 -
Zientara Maciej Wiceprzewodniczący RN 2013-01-03 2015-04-16 -
Knabe Jakub Członek RN 2013-01-03 2013-08-02 -
Knabe Jakub Członek RN 2013-01-03 -
Zientara Maciej Wiceprzewodniczący RN 2013-01-03 -
Bauer Rafał Wiceprezes Zarządu 2013-01-01 2013-02-12 -
Bauer Rafał Wiceprezes Zarządu 2013-01-01 -
Pawlak Mariusz Członek RN 2011-02-01 2017-12-31 -
Kobus Michał Członek RN 2011-02-01 2017-12-31 -
Kobus Michał Członek RN 2011-02-01 -
Pawlak Mariusz Członek RN 2011-02-01 -
Janczewski Piotr Członek RN 2010-12-20 2017-12-31 -
Janczewski Piotr Członek RN 2010-12-20 -
Leśnodorski Bogusław Przewodniczący RN 2010-02-17 2017-03-24 -
Surmacki Piotr Członek RN 2010-02-17 2011-02-01 -
Kobus Michał Członek RN 2010-02-17 2010-12-20 -
Kobus Michał Członek RN 2010-02-17 2010-12-20 -
Surmacki Piotr Członek RN 2010-02-17 -
Leśnodorski Bogusław Przewodniczący RN 2010-02-17 -
Kobus Michał Członek RN 2010-02-17 -
Hałupczak Monika Członek Zarządu 2009-09-01 2011-08-29 QUMAK - Członek RN
Hałupczak Monika Członek Zarządu 2009-09-01 QUMAK - Członek RN
Pietras Maciej Członek RN 2009-05-26 2010-02-17 -
Rzońca Andrzej Członek RN 2009-05-26 2010-01-04 -
Rzońca Andrzej Członek RN 2009-05-26 -
Bauer Rafał Prezes Zarządu 2009-05-26 -
Pietras Maciej Członek RN 2009-05-26 -
Wandzel Maciej Przewodniczący RN 2008-09-26 2012-11-22 SCANMED - Przewodniczący RN
Zientara Maciej Wiceprzewodniczący RN 2008-09-26 2012-08-24 -
Słomińska Dominika Członek RN 2008-09-26 2010-02-17 -
Potocki Paweł Członek RN 2008-09-26 2009-11-30 -
Kotkowski Jerzy Członek RN 2008-09-26 2009-05-18 -
Bauer Rafał Członek RN 2008-09-26 2009-05-18 -
Wandzel Maciej Przewodniczący RN 2008-09-26 SCANMED - Przewodniczący RN
Słomińska Dominika Członek RN 2008-09-26 -
Bauer Rafał Członek RN 2008-09-26 -
Potocki Paweł Członek RN 2008-09-26 -
Kotkowski Jerzy Członek RN 2008-09-26 -
Zientara Maciej Wiceprzewodniczący RN 2008-09-26 -
Fijołek Robert Prezes Zarządu 2008-07-15 2009-05-26 -
Fijołek Robert Prezes Zarządu 2008-07-15 -
Cieśla Ewa Członek Zarządu 2008-07-01 2009-09-01 -
Cieśla Ewa Członek Zarządu 2008-07-01 2009-09-01 -
Cieśla Ewa Członek Zarządu 2008-07-01 2009-09-01 -
Cichecki Piotr Członek RN 2007-11-20 2008-09-26 -
Chełchowski Adam Członek RN 2007-11-20 2008-09-26 -
Esz Grzegorz Członek RN 2007-11-20 2008-09-26 -
Cąkała Artur Przewodniczący RN 2007-11-20 2008-09-26 -
Słomińska Dominika Członek RN 2007-11-20 2008-09-25 -
Słomińska Dominika Członek RN 2007-11-20 -
Cichecki Piotr Członek RN 2007-11-20 -
Chełchowski Adam Członek RN 2007-11-20 -
Cąkała Artur Przewodniczący RN 2007-11-20 -
Esz Grzegorz Członek RN 2007-11-20 -
Pawlak Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2005-10-14 2008-09-26 -
Golec Grzegorz Prezes Zarządu 2005-10-14 2008-07-15 -
Wieloch Dariusz Sekretarz RN 2005-10-14 2007-11-20 -
Kuraszkiewicz Robert Członek RN 2005-10-14 2007-11-20 -
Bratkowski Bogdan Członek RN 2005-10-14 2007-11-20 -
Grot Aleksander Przewodniczący RN 2005-10-14 2007-11-20 -
Bujalski Paweł Członek RN 2005-10-14 2006-09-11 -
Kuraszkiewicz Robert Członek RN 2005-10-14 -
Pawlak Wojciech Wiceprzewodniczący RN 2005-10-14 -
Golec Grzegorz Prezes Zarządu 2005-10-14 -
Bujalski Paweł Członek RN 2005-10-14 -
Bratkowski Bogdan Członek RN 2005-10-14 -
Grot Aleksander Przewodniczący RN 2005-10-14 -
Wieloch Dariusz Sekretarz RN 2005-10-14 -
Koźmiński, Andrzej K. Członek RN 2005-04-08 2005-10-14 -
Koźmiński, Andrzej K. Członek RN 2005-04-08 -
Hockuba Zbigniew Członek RN 2004-10-28 2005-10-14 -
Pałka Renata Członek RN 2004-10-28 2005-10-14 -
Krajewska Anna Członek RN 2004-10-28 2005-10-14 -
Węgrzyk Michał Członek RN 2004-10-28 2005-10-14 -
Wiśniewski, Wiesław Franciszek Członek RN 2004-10-28 2005-10-14 -
Wiśniewski, Wiesław Franciszek Członek RN 2004-10-28 2005-10-14 -
Jażdrzyk Katarzyna Prezes Zarządu 2004-10-28 2005-10-14 -
Motyl Jarosław Członek RN 2004-10-28 2005-07-31 -
Nowosad, Cezary Przemysław Członek RN 2004-10-28 2005-04-04 -
Hockuba Zbigniew Członek RN 2004-10-28 -
Krajewska Anna Członek RN 2004-10-28 -
Motyl Jarosław Członek RN 2004-10-28 -
Nowosad, Cezary Przemysław Członek RN 2004-10-28 -
Pałka Renata Członek RN 2004-10-28 -
Węgrzyk Michał Członek RN 2004-10-28 -
Węgrzyk Michał Członek RN 2004-10-28 -
Wiśniewski, Wiesław Franciszek Członek RN 2004-10-28 -
Czarkwiani Jerzy Członek RN 2003-10-30 2004-10-28 -
Szymański Witold Członek RN 2003-10-30 2004-10-28 -
Szymański, Kiejstut Roman Członek RN 2003-10-30 2004-10-28 -
Czarkwiani Jerzy Członek RN 2003-10-30 -
Szymański Witold Członek RN 2003-10-30 -
Szymański, Kiejstut Roman Członek RN 2003-10-30 -
Czarkwian Jerzy Członek RN 2003-03-04 2016-12-31 -
Kopeć Leszek Członek RN 2003-03-04 2004-10-28 -
Bernat Dariusz Członek RN 2003-03-04 2004-10-28 -
Bernat Dariusz Członek RN 2003-03-04 -
Czarkwian Jerzy Członek RN 2003-03-04 -
Kopeć Leszek Członek RN 2003-03-04 -
Moskwiak Leszek Przewodniczący RN 2002-05-09 2003-10-30 -
Moskwiak Leszek Przewodniczący RN 2002-05-09 -
Zalega Jerzy Członek RN 2002-03-28 2004-10-28 -
Żytniewski Marek Wiceprzewodniczący RN 2002-03-28 2004-10-28 -
Dera Tomasz Sekretarz RN 2002-03-28 2004-10-28 -
Umińska Elżbieta Członek RN 2002-03-28 2003-10-30 -
Wojtczak Dariusz Członek RN 2002-03-28 2003-03-04 -
Moskwiak Jerzy Przewodniczący RN 2002-03-28 2003-03-04 -
Długosz Stanisław Członek RN 2002-03-28 2003-03-04 -
Żytniewski Marek Wiceprzewodniczący RN 2002-03-28 -
Moskwiak Jerzy Przewodniczący RN 2002-03-28 -
Moskwiak Jerzy Przewodniczący RN 2002-03-28 -
Umińska Elżbieta Członek RN 2002-03-28 -
Zalega Jerzy Członek RN 2002-03-28 -
Długosz Stanisław Członek RN 2002-03-28 -
Wojtczak Dariusz Członek RN 2002-03-28 -
Dera Tomasz Sekretarz RN 2002-03-28 -
Bentke Jakub Członek RN 2001-08-06 2002-03-28 -
Jasik Jarosław Członek RN 2001-08-06 2002-03-28 -
Mirosz Edward Członek RN 2001-06-08 2002-03-28 -
Sadowińska Paulina Członek RN 2001-06-08 2002-03-28 -
Nowakowski Jerzy Członek RN 2001-06-08 2002-03-28 -
Kowalczewski Piotr Członek RN 2001-06-08 2002-03-28 -
Maksymowicz Tomasz Członek RN 2001-06-08 2002-03-28 -
Osiecki Piotr Prezes Zarządu 2001-04-11 2004-10-28 -
Osiecki Piotr Prezes Zarządu 2001-04-11 -
Glinicki Tomasz Członek RN 2001-01-11 2001-06-08 -
Głowski Piotr Członek RN 2001-01-11 2001-06-08 -
Borowski Piotr Członek RN 2001-01-11 2001-06-08 -
Karney Jerzy Członek RN 2001-01-11 2001-06-08 -
Kaczorek Joanna Członek Zarządu 1000-01-01 2005-08-29 -
Kowalczewski Piotr Wiceprzewodniczący RN 1000-01-01 2001-06-08 -
Handzel Ludomir Przewodniczący RN 1000-01-01 2001-06-08 -
Chyz Tomasz Członek RN 1000-01-01 2001-06-08 -
Bartosiewicz Jerzy Członek RN 1000-01-01 2001-06-08 -
Jasik Jarosław Członek RN 1000-01-01 2001-01-11 -
Poniewierka Dariusz Członek RN 1000-01-01 2001-01-11 -
Sosnowski Janusz Członek RN 1000-01-01 2001-01-11 -
Kaczorek Joanna Członek Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
Grupa
2008 80 -
Grupa
2020 7 -
2019 9 -
2018 34 -
2015 11 -
2014 12 -
2011 1 -
2010 573 -
2009 1 -
2008 1 -
2007 1 -
2006 2 2006-12-31
2004 5 -
2003 4 -
Grupa
2020 14 -
2019 11 -
2018 34 -
2015 37 -
2014 40 -
2009 755 -
2008 80 -
2007 47 2007-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.