0,6700 zł
-1,47% -0,0100 zł
Skyline Investment SA (SKL)

Ludzie - SKYLINE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Srebro Maciej Prezes Zarządu 2018-09-18 -
Plewa Jarosław Wiceprezes Zarządu 2018-09-18 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Witkowski Witold Sekretarz RN 2007-05-30 -
Szczygieł Krzysztof Członek RN 2010-06-22 -
Halaba Sławomir Członek RN 2016-12-02 -
Kwiatkowski Paweł Członek RN 2016-12-02 -
Rey Maciej Członek RN 2016-12-02 -
Zubrzycki Jarosław Członek RN 2017-05-10 -
Karaś Tomasz Członek RN 2017-05-10 -
Niedziela Janusz Członek RN 2019-01-08 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Tarnowski Marek Wiceprezes Zarządu 2018-08-13 2018-09-18 -
Kuźma Jan Prezes Zarządu 2018-08-13 2018-09-18 -
Jenkinks Adam Prezes Zarządu 2018-03-01 2018-07-05 -
Hanusewicz Paweł Wiceprezes Zarządu 2017-05-10 2018-08-13 -
Skarżyński Waldemar Wiceprezes Zarządu 2017-05-10 2018-08-13 -
Rodak Jacek Członek RN 2016-06-23 2016-12-02 -
Wierzbowski Marek Wiceprzewodniczący RN 2016-06-09 2016-09-15 -
Wierzbowski Marek Wiceprezes Zarządu 2016-06-09 -
Gadomski, Przemysław Janusz Wiceprezes Zarządu 2016-06-08 -
Gadomski, Przemysław Janusz Członek RN 2016-06-08 -
Gadomski, Przemysław Janusz Członek Zarządu 2016-03-15 2016-06-15 -
Smolska Aneta Członek Zarządu 2014-07-01 2015-06-30 -
Smolska Aneta Członek Zarządu 2014-07-01 -
Maj Paweł Członek Zarządu 2009-04-01 2016-03-15 -
Maj Paweł Członek Zarządu 2009-04-01 -
Tomczyk Jarosław Członek Zarządu 2007-06-06 2009-03-31 -
Tomczyk Jarosław Członek Zarządu 2007-06-06 -
Wojnar Piotr Członek RN 2007-05-30 2016-12-02 -
Wierzbowski Marek Wiceprzewodniczący RN 2007-05-30 2016-06-08 -
Rodak Jacek Przewodniczący RN 2007-05-30 2013-09-30 -
Rodak Jacek Przewodniczący RN 2007-05-30 2013-09-30 -
Lasocki Przemysław Członek RN 2007-05-30 2010-06-22 -
Lasocki Przemysław Członek RN 2007-05-30 -
Rey Jerzy Wiceprezes Zarządu 1997-01-01 2017-11-30 -
Szczygieł Krzysztof Wiceprezes Zarządu -
Szczygieł Krzysztof Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2018 10 -
2017 9 -
2016 8 -
2015 8 -
2014 8 -
2013 8 -
2011 8 -
2010 8 -
2009 10 -
2008 11 -
2007 9 2007-12-31
2006 17 2006-12-31
2005 16 -
2004 16 -
Grupa
2018 10 -
2017 23 -
2016 23 -
2015 8 -
2014 32 -
2013 8 -
2012 8 -
2011 18 -
2010 10 -
2009 10 -
2008 11 -
2007 9 2007-12-31
2006 17 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.