7,0000 zł
-2,78% -0,2000 zł
Relpol SA (RLP)

Ludzie - RELPOL

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Bialik Sławomir Prezes Zarządu 2017-06-01 -
Pałgan Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2018-01-01 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Osiński Piotr Członek RN 2013-06-14 -
Derdziuk Zbigniew Członek RN 2016-06-24 -
Trompka Agnieszka Członek RN 2016-06-24 -
Ambroziak Adam Członek RN 2018-01-01 -
Młynarczyk Paweł Członek RN 2019-06-14 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Gdański Jacek Członek RN 2019-04-04 2019-06-14 -
Daniluk Dariusz Członek RN 2017-10-12 2019-03-11 -
Matejczyk Mariusz Członek Zarządu 2017-06-01 2017-10-31 -
Ambroziak Adam Członek Zarządu 2017-03-01 2017-05-31 -
Mania Rafał Członek RN 2012-10-26 2017-10-12 -
Wójcikowski, Marek Sylwester Członek RN 2012-10-26 -
Wójcikowski, Marek Sylwester Członek RN 2012-10-26 -
Boćkowska Joanna Wiceprzewodniczący RN 2010-11-24 -
Boćkowska Joanna Członek RN 2010-11-24 -
Grzybowski Wojciech Członek RN 2010-10-20 2012-10-26 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2010-10-20 2012-10-26 -
Leszczyński Henryk Członek RN 2010-10-20 2012-10-26 -
Jagiełło Łukasz Członek RN 2010-10-20 2010-11-24 -
Leszczyński Henryk Członek RN 2010-10-20 -
Jagiełło Łukasz Członek RN 2010-10-20 -
Leszczyński Grzegorz Członek RN 2010-10-20 -
Grzybowski Wojciech Członek RN 2010-10-20 -
Grabczan Tomasz Wiceprezes Zarządu 2010-09-02 2016-12-01 -
Grabczan Tomasz Wiceprezes Zarządu 2010-09-02 2016-12-01 -
Łopuszko Artur Członek RN 2010-06-17 2010-10-20 -
Gitis, Ryszard Antoni Członek RN 2010-06-17 2010-10-20 -
Łopuszko Artur Członek RN 2010-06-17 -
Gitis, Ryszard Antoni Członek RN 2010-06-17 -
Gulka Rafał Prezes Zarządu 2010-05-05 2017-12-31 -
Kalińska Agata Wiceprezes Zarządu 2010-05-05 2010-11-30 -
Kalińska Agata Wiceprezes Zarządu 2010-05-05 2010-11-30 -
Zakrzewska Monika Członek RN 2009-04-23 2013-06-14 -
Owoc Alfred Członek RN 2009-04-23 2010-10-20 -
Rawski Artur Przewodniczący RN 2009-04-23 2010-10-20 -
Hajdarowicz Dorota Członek RN 2009-04-23 2010-06-17 -
Leśniak Dariusz Przewodniczący RN 2009-04-23 2010-06-17 -
Owoc Alfred Członek RN 2009-04-23 -
Zakrzewska Monika Członek RN 2009-04-23 -
Leśniak Dariusz Przewodniczący RN 2009-04-23 -
Rawski Artur Przewodniczący RN 2009-04-23 -
Hajdarowicz Dorota Członek RN 2009-04-23 -
Suchowski Wojciech Członek Zarządu 2009-02-12 2010-05-05 -
Suchowski Wojciech Członek Zarządu 2009-02-12 -
Gitis, Ryszard Antoni Prezes Zarządu 2008-11-17 2010-05-05 -
Szczepańska Iwona Członek Zarządu 2008-11-17 2009-01-29 -
Szczepańska Iwona Członek Zarządu 2008-11-17 -
Gitis, Ryszard Antoni Prezes Zarządu 2008-11-17 -
Roguski Mirosław Członek RN 2008-08-19 2009-04-23 -
Roguski Mirosław Członek RN 2008-08-19 -
Łoboda Waldemar Wiceprezes Zarządu 2008-06-21 2010-04-27 -
Łoboda Waldemar Wiceprezes Zarządu 2008-06-21 -
Szwedo Renata Wiceprzewodniczący RN 2008-04-18 2010-11-24 -
Sukacz Dawid Wiceprzewodniczący RN 2008-04-18 2009-04-23 -
Rabenda Andrzej Członek RN 2008-04-18 2009-04-23 -
Gregorczuk Cezary Członek RN 2008-04-18 2008-08-19 -
Kalicki Mirosław Członek RN 2008-04-18 2008-06-05 -
Gębicki Rafał Członek RN 2008-04-18 2008-06-05 -
Sukacz Dawid Wiceprzewodniczący RN 2008-04-18 -
Gębicki Rafał Członek RN 2008-04-18 -
Gregorczuk Cezary Członek RN 2008-04-18 -
Szwedo Renata Wiceprzewodniczący RN 2008-04-18 -
Kalicki Mirosław Członek RN 2008-04-18 -
Rabenda Andrzej Członek RN 2008-04-18 -
Regulski Filip Prezes Zarządu 2008-01-07 2008-11-17 -
Oślak Robert Członek Zarządu 2008-01-07 2008-09-25 -
Oślak Robert Członek Zarządu 2008-01-07 -
Oślak Robert Członek Zarządu 2008-01-07 -
Regulski Filip Prezes Zarządu 2008-01-07 -
Durczak Krzysztof Członek RN 2007-09-13 2008-04-18 -
Durczak Krzysztof Członek RN 2007-09-13 -
Gross, Jarosław Maciej Członek RN 2007-06-28 2008-04-18 -
Strzelecki Jacek Członek RN 2007-06-28 2007-09-13 -
Strzelecki Jacek Członek RN 2007-06-28 -
Gross, Jarosław Maciej Członek RN 2007-06-28 -
Książkiewicz Jacek Członek RN 2007-02-27 2008-04-18 -
Szwedo Leszek Wiceprzewodniczący RN 2007-02-27 2008-04-18 -
Kula Lesław Przewodniczący RN 2007-02-27 2008-04-18 -
Wojnicz Kajetan Członek RN 2007-02-27 2007-06-28 -
Piontek Krzysztof Członek RN 2007-02-27 2007-06-28 -
Kula Lesław Przewodniczący RN 2007-02-27 -
Wojnicz Kajetan Członek RN 2007-02-27 -
Książkiewicz Jacek Członek RN 2007-02-27 -
Piontek Krzysztof Członek RN 2007-02-27 -
Piontek Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2006-06-09 2007-02-27 -
Mizerka Maciej Członek RN 2006-06-09 2007-02-27 -
Wojnicz Kajetan Przewodniczący RN 2006-06-09 2007-02-27 -
Konat Wojciech Członek RN 2006-06-09 2007-02-27 -
Konat Wojciech Członek RN 2006-06-09 -
Mizerka Maciej Członek RN 2006-06-09 -
Wojnicz Kajetan Przewodniczący RN 2006-06-09 -
Piontek Krzysztof Wiceprzewodniczący RN 2006-06-09 -
Tęcza Robert Wiceprezes Zarządu 2005-06-28 2008-06-21 -
Tęcza Robert Wiceprezes Zarządu 2005-06-28 -
Kowalski, Wojciech Szymon Członek RN 2003-05-30 2007-02-27 -
Budziński Zbigniew Członek RN 2003-05-30 2006-06-09 -
Montgomery Kurt Przewodniczący RN 2003-05-30 2004-11-30 -
Budziński Zbigniew Członek RN 2003-05-30 -
Montgomery Kurt Przewodniczący RN 2003-05-30 -
Kowalski, Wojciech Szymon Członek RN 2003-05-30 -
Wróbel Mariusz Prezes Zarządu 2001-06-12 2008-01-07 -
Wróbel Mariusz Prezes Zarządu 2001-06-12 -
Prucnal, Krzysztof Zbigniew Prezes Zarządu 1999-01-01 2001-12-31 -
Szwedo Leszek Członek RN 2009-04-23 -
Łoboda Waldemar Wiceprezes Zarządu 2005-05-29 -
Jurkowska-Maślak, Róża Jolanta Przewodniczący RN 2003-05-30 -
Kowalewski Edward Członek RN 2003-05-30 -
Tomaszewski Artur Członek RN 2003-05-30 -
Mizerka Maciej Wiceprzewodniczący RN 2003-05-30 -
Jurkowska-Maślak, Róża Jolanta Przewodniczący RN -
Tomaszewski Artur Członek RN -
Kowalewski Edward Członek RN -
Biernat Jerzy Członek RN -
Piotrowski Zbigniew Członek RN -
Szwedo Leszek Członek RN -
Mizerka Maciej Wiceprzewodniczący RN -
Biernat Jerzy Członek RN -
Piotrowski Zbigniew Członek RN -
Łoboda Waldemar Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2017 475 -
2016 464 -
2015 450 -
2014 439 -
2013 418 -
2012 424 -
2011 434 -
2010 413 -
2009 441 -
2008 453 -
2007 570 2007-12-31
2006 607 za rok 2006/2007
2004 604 -
2003 646 -
2002 598 -
2001 640 -
2000 768 -
1999 717 -
1998 794 -
1997 1 048 -
1996 874 -
1995 986 -
1994 831 -
Grupa
2017 801 -
2016 798 -
2015 741 -
2014 728 -
2013 763 -
2012 798 -
2011 729 -
2010 740 -
2009 761 -
2008 876 -
2007 882 2007-12-31
2006 1 080 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.