0,9520 zł
0,63% 0,0060 zł
RAFAKO SA (RFK)

Ludzie - RAFAKO

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Jarczewski, Paweł Prezes Zarządu 2019-11-27 -
Wasilewska-Semail Agnieszka Wiceprezes Zarządu 2018-10-30 -
Ciechanowski Jerzy Wiceprezes Zarządu 2019-09-02 HYDROWLO - Prezes Zarządu
Karney Jerzy Członek Zarządu / p.o. 2019-11-27 PBG - Prezes Zarządu

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Wiśniewska Małgorzata Wiceprzewodniczący RN 2011-11-21 HYDROWLO - Przewodniczący RN
PBG - Wiceprzewodniczący RN
NEUCA - Członek RN
Schmidt Przemysław Sekretarz RN 2013-06-21 WORKSERV - Przewodniczący RN
GETBACK - Wiceprzewodniczący RN
PAGED - Członek RN
Szyszka Adam Członek RN 2014-06-25 -
Gerula Krzysztof Członek RN 2015-12-22 NAFTOBUD - Członek RN
POLAQUA - Członek RN
GTC - Członek RN
ORBIS - Członek RN
Sikorski Michał Członek RN 2018-12-18 -
Maćkowiak Michał Członek RN 2019-11-25 PBG - Członek Zarządu

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Fic Helena Członek RN 2019-09-02 2019-11-25 -
Wiśniewski Jerzy Prezes Zarządu 2018-10-30 2019-08-20 -
Sawicki Karol Wiceprezes Zarządu 2018-02-20 2018-10-30 -
Szymański Dariusz Członek RN 2015-06-18 2019-11-25 -
Wasilewska-Semail Agnieszka Prezes Zarządu 2014-09-08 2018-10-30 -
Sarnowski Dariusz Wiceprzewodniczący RN 2014-06-30 2017-11-08 -
Tomczak Tomasz Członek Zarządu 2014-05-06 2018-10-30 -
Kasprzak Edward Członek Zarządu 2013-03-19 2018-10-30 -
Modrowski Maciej Członek Zarządu 2013-03-19 -
Modrowski Maciej Członek Zarządu 2013-03-19 -
Kaczorowski Maciej Wiceprezes Zarządu 2012-10-29 2012-11-02 -
Kaczorowski Maciej Wiceprezes Zarządu 2012-10-29 -
Koński Robert Członek RN 2012-02-14 2012-05-08 -
Koński Robert Członek RN 2012-02-14 -
Senger-Kałat, Edyta Członek RN 2011-11-26 2015-06-18 -
Gawrzyał, Agenor Jan Wiceprzewodniczący RN 2011-11-26 2014-06-24 -
Wojnowski Ryszard Członek RN 2011-11-26 2013-06-21 -
Cieszyński Przemysław Członek RN 2011-11-26 2013-06-21 -
Cieszyński Przemysław Członek RN 2011-11-26 -
Senger-Kałat, Edyta Członek RN 2011-11-26 -
Gawrzyał, Agenor Jan Wiceprzewodniczący RN 2011-11-26 -
Wojnowski Ryszard Członek RN 2011-11-26 -
Dusiło Jarosław Wiceprezes Zarządu 2011-11-25 2019-09-02 -
Kawałko Bożena Wiceprezes Zarządu 2011-11-25 2012-10-29 -
Karwacki Dariusz Wiceprezes Zarządu 2011-11-25 2012-10-29 -
Kawałko Bożena Wiceprezes Zarządu 2011-11-25 -
Karwacki Dariusz Wiceprezes Zarządu 2011-11-25 -
Wawrzynowicz Piotr Sekretarz RN 2011-11-21 2015-11-09 -
Rutkowski Piotr Członek RN 2011-11-21 2012-11-26 -
Szkudlarczyk Przemysław Członek RN 2011-11-21 2012-11-26 -
Woroch Tomasz Członek RN 2011-11-21 2012-02-14 -
Rutkowski Piotr Członek RN 2011-11-21 -
Szkudlarczyk Przemysław Członek RN 2011-11-21 -
Wawrzynowicz Piotr Sekretarz RN 2011-11-21 -
Woroch Tomasz Członek RN 2011-11-21 -
Piskorz Wojciech Członek RN 2011-05-31 2011-11-21 -
Piskorz Wojciech Członek RN 2011-05-31 -
Wawrzynowicz Piotr Wiceprezes Zarządu 2011-05-09 2011-11-21 -
Wawrzynowicz Piotr Wiceprezes Zarządu 2011-05-09 -
Kaczorowski Maciej Wiceprezes Zarządu 2011-03-07 2011-11-25 -
Kaczorowski Maciej Wiceprezes Zarządu 2011-03-07 -
Stradomski Maciej Członek RN 2010-07-15 2011-11-21 -
Stradomski Maciej Członek RN 2010-07-15 -
Jarosiński Roman Wiceprzewodniczący RN 2009-11-17 2011-03-25 -
Wawrzynowicz Piotr Członek RN / oddelegowany do wykonywania czynności członka zarządu oo 13.11.2010 do 31-01-2011 2009-11-17 -
Jarosiński Roman Wiceprzewodniczący RN 2009-11-17 -
Burek Krzysztof Wiceprezes Zarządu 2009-06-19 2018-02-20 -
Czerwiński Roman Wiceprezes Zarządu 2009-06-19 2010-05-09 -
Czerwiński Roman Wiceprezes Zarządu 2009-06-19 -
Kuś Grażyna Członek RN 2008-06-18 2009-11-17 -
Woronin Marian Członek RN 2008-06-18 2009-11-17 -
Kuś Grażyna Członek RN 2008-06-18 -
Woronin Marian Członek RN 2008-06-18 -
Wysłocki Leszek Członek RN 2007-08-06 2012-11-26 -
Pawelec Krzysztof Przewodniczący RN 2007-08-06 2011-11-21 -
Pawelec Krzysztof Przewodniczący RN 2007-08-06 -
Wysłocki Leszek Członek RN 2007-08-06 -
Banasiewicz Andrzej Członek RN 2007-06-19 2008-06-18 -
Banasiewicz Andrzej Członek RN 2007-06-19 -
Myszka Eugeniusz Wiceprezes Zarządu 2005-04-07 2009-06-19 -
Myszka Eugeniusz Wiceprezes Zarządu 2005-04-07 -
Różacki Wiesław Prezes Zarządu 2005-03-08 2012-10-29 -
Różacki Wiesław Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny 2005-03-08 -
Wiak Marek Członek RN 2004-12-06 2010-07-15 -
Wiak Marek Członek RN 2004-12-06 -
Fugiel Piotr Członek RN 2004-06-18 2008-06-18 -
Fugiel Piotr Członek RN 2004-06-18 -
Jarosiński Roman Członek Zarządu / oddelegowany z RN 2003-12-17 -
Sykucki Sławomir Członek RN 2003-08-04 2011-11-21 -
Woronin Marian Członek RN 2003-08-04 -
Woronin Marian Członek RN 2003-08-04 -
Sykucki Sławomir Członek RN 2003-08-04 -
Hałupczak Monika Członek RN 2003-05-19 2004-12-04 -
Kowalski Andrzej Członek RN 2003-05-19 2004-06-18 -
Pątkiewicz Wojciech Członek RN 2003-05-19 2003-08-04 -
Zubrzycki Michał Członek RN 2003-05-19 2003-08-04 -
Hałupczak Monika Członek RN 2003-05-19 -
Kowalski Andrzej Członek RN 2003-05-19 -
Pątkiewicz Wojciech Członek RN 2003-05-19 -
Zubrzycki Michał Członek RN 2003-05-19 -
Okarma Witold Członek RN 2003-02-04 2012-01-16 -
Okarma Witold Członek RN 2003-02-04 2012-01-16 -
Bogusławski Sebastian Członek RN 2003-02-04 2003-08-04 -
Janczyk Wojciech Członek RN 2003-02-04 2003-05-19 -
Heidrich Karol Członek RN 2003-02-04 2003-05-19 -
Wożniak Artur Członek RN 2003-02-04 2003-05-19 -
Pietrzak Mariola Członek RN 2003-02-04 2003-05-19 -
Opara Ryszard Członek RN 2003-02-04 2003-03-28 -
Wożniak Artur Członek RN 2003-02-04 -
Bogusławski Sebastian Członek RN 2003-02-04 -
Pietrzak Mariola Członek RN 2003-02-04 -
Janczyk Wojciech Członek RN 2003-02-04 -
Opara Ryszard Członek RN 2003-02-04 -
Heidrich Karol Członek RN 2003-02-04 -
Kapluk Ryszard Prezes Zarządu 2000-01-01 2005-03-07 -
Kapluk Ryszard Prezes Zarządu 2000-01-01 -
Jarosiński Roman Wiceprezes Zarządu 2009-06-19 -
Thamm Jerzy Wiceprezes Zarządu 2009-01-01 -
Miazek Zbigniew Wiceprezes Zarządu 2003-12-17 -
Pohl Henryk Sekretarz RN 2003-02-04 -
Bogusławski Sebastian Członek RN 2003-02-04 -
Butzke Robert Przewodniczący RN 2003-02-04 -
Heidrich Karol Członek RN 2003-02-04 -
Kowalski Andrzej Członek RN 2003-02-04 -
Okarma Witold Członek RN 2003-02-04 -
Tyszko Włodzimierz Wiceprzewodniczący RN 2003-02-04 -
Jarosiński Roman Wiceprezes Zarządu -
Pohl Henryk Sekretarz RN -
Kowalski Andrzej Członek RN -
Butzke Robert Przewodniczący RN -
Tyszko Włodzimierz Wiceprzewodniczący RN -
Miazek Zbigniew Wiceprezes Zarządu -
Thamm Jerzy Wiceprezes Zarządu -

Zatrudnienie

Spółka
2018 1 530 -
2017 1 741 -
2016 2 045 -
2015 2 143 -
2014 2 110 -
2011 2 013 -
2009 1 897 -
2008 1 797 -
2007 1 697 2007-12-31
2006 1 580 za rok 2006/2007
2004 1 600 -
2003 1 649 -
2002 1 773 -
2001 1 998 -
2000 2 018 -
1999 1 959 -
1998 2 113 -
1997 2 317 -
1996 2 570 -
1995 2 553 -
1994 2 532 -
Grupa
2018 1 958 -
2017 2 151 -
2016 2 413 -
2014 2 256 -
2013 2 373 -
2011 3 495 -
2009 2 227 -
2008 2 138 -
2007 2 178 2007-12-31
2006 2 026 2006-12-31
2004 2 010 -
2003 2 071 -
2002 3 330 2002-06-30
2001 3 472 -
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.