1,0200 zł
-2,11% -0,0220 zł
RAFAKO SA (RFK)

Komunikaty spółki - RAFAKO

Rozpoczęcie negocjacji z JSC “VILNIAUS KOGENERACINĖ JĖGAINĖ” w zakresie polubownego rozwiązania sporu na gruncie umowy zawartej w ramach budowy nowej elektrociepłowni w Wilnie
Terminarz raportów finansowych, które publikowane będą w 2021 roku.
Otrzymanie od PBG S.A. w restrukturyzacji pisma w zakresie stosunku dominacji
Otrzymanie informacji o wypłacie gwarancji należytego wykonania umowy oraz gwarancji zwrotu zaliczki przez mBank S.A. na rzecz beneficjenta gwarancji Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A.
Zatwierdzenie układu w uproszczonym postępowaniu restrukturyzacyjnym RAFAKO S.A.
Żądanie wypłaty z gwarancji dobrego wykonania i gwarancji zwrotu zaliczki dot. kontraktu na budowę gazociągu DN700 Szczecin-Gdańsk, odcinek Goleniów-Płoty.
Zawarcie aneksu do umowy limitu kredytowego wielocelowego z PKO BP S.A.
Żądanie wypłaty z gwarancji dobrego wykonania i gwarancji zwrotu zaliczki dot. kontraktu na budowę Tłoczni Kędzierzyn.
Złożenie przez RAFAKO S.A. w restrukturyzacji wniosku o zatwierdzenie układu w uproszczonym postępowaniu restrukturyzacyjnym.
Stanowisko RAFAKO S.A. w restrukturyzacji wobec oświadczeń Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. o odstąpieniu od umów w ramach budowy Tłoczni Kędzierzyn oraz budowy odcinka gazociągu Goleniów-Płoty.
Zawarcie umowy w zakresie doradztwa finansowego i transakcyjnego w procesie pozyskania inwestora oraz finansowania Spółki
Otrzymanie od Operatora Gazociągów Przesyłowych GAZ-SYSTEM S.A. oświadczeń o odstąpieniu od umów w ramach budowy Tłoczni Kędzierzyn oraz budowy odcinka gazociągu Goleniów-Płoty.
Zgromadzenie wierzycieli RAFAKO S.A. w restrukturyzacji w dniu 10 grudnia 2020 roku.
Wyniki finansowe
Otrzymanie wezwania do zapłaty sumy gwarancyjnej wypłaconej przez GENERALI TU S.A. na rzecz beneficjenta gwarancji JSC “VILNIAUS KOGENERACINĖ JĖGAINĖ”.
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.