|
spółki już nie ma przecież.
|
~Josef
|
4
|
2026-06-22 19:20
|
|
Do Wszystkich Akcjonariuszy .
|
~Monika
|
54
|
2026-06-22 15:10
|
|
Tak jak pisałem jest Kupiec na Rafako i dzierżawę !!Grubo będzie !
|
~xxx
|
52
|
2026-06-22 15:09
|
|
czemu nikt nie wznawia ?
|
~JuliuszT
|
43
|
2026-06-21 23:00
|
|
Kupiłam taniutko akcje Rafako po 1 gr za akcje .Czekam aż będą po
|
~Janina
|
33
|
2026-06-21 13:12
|
|
Rafako jeszcze wróci na giełdę .....spółka wróci na szczyty .
|
~xxx
|
48
|
2026-06-21 13:11
|
|
Rafako zostaje na giełdzie
|
~Otto
|
144
|
2026-06-11 18:49
|
|
Dlaczego wszyscy piszecie takimi krzaczkami tutaj?
|
~Czosnek
|
3
|
2026-06-08 17:04
|
|
koniec spółki już rok temu.
|
~koniec
|
3
|
2026-06-05 10:20
|
|
Podpiszą Safe i wpłynie pierwsza transza może pójdzie w ratowanie Rafako
|
~Nowy
|
6
|
2026-06-04 12:28
|
|
Rafako odzyskuje sens
|
~syrek
|
12
|
2026-06-04 12:17
|
|
jaka dzierżawa jak akcji nie ma.
|
~MAX
|
23
|
2026-05-31 22:15
|
|
Rafako -Safe -Byle Rafako ma ogromny potencjał czytać .
|
~xxx
|
5
|
2026-05-20 18:31
|
|
Konflikt interesów - ARP
|
~Por
|
13
|
2026-05-19 20:24
|
|
Czy jest możliwe odszkodowanie?
|
~jjj
|
5
|
2026-05-19 20:20
|
|
Sprzedam papier
|
~Kumaty
|
4
|
2026-05-05 13:18
|
|
tak dla przypomnienia ...
|
~sowa
|
3
|
2026-05-03 00:07
|
|
Drony bojowe dla Wojska Polskiego
|
~trader7
|
10
|
2026-04-28 15:07
|
|
Kupie akcje
|
~Amor
|
25
|
2026-04-21 12:25
|
|
Jelcz chce kupić fabrykę po Rafako !
|
~Www
|
21
|
2026-04-13 07:20
|
|
KIEDY DYWIDENDA Z RAFAKO CO PANY I PANEWKI
|
~XXX
|
9
|
2026-04-08 14:38
|
|
Rafako zbuduje blok na gaz koksowniczy w Radlinie.
|
~Www
|
7
|
2026-04-01 23:30
|
|
Safe uratuje Rafako co myślicie ?
|
~Nowy
|
5
|
2026-03-14 15:50
|
|
Stan konta akcie Rafako
|
~Delvekio
|
17
|
2026-03-12 23:55
|
|
chyba mają dużą stratę ?
|
~akcjonariusz
|
3
|
2026-02-27 06:21
|
|
Dziadek, jesteś?
|
~pytacz
|
1
|
2026-02-19 17:47
|
|
Rafako nie wróci na giełdę !
|
~rafako20
|
2
|
2026-02-17 16:02
|
|
Czemu akcje Rafako są dalej na koncie inwestycyjnym ?
|
~akcjonariusz3
|
9
|
2026-02-01 19:24
|
|
RRRrrr pakuj rafako zarobisz :) - informacja tylko dla RRRrrr
|
akcjoinm
|
39
|
2026-01-30 18:18
|
|
Szar po 8 groszy .
|
~Inwestor
|
3
|
2026-01-29 18:49
|