Forum giełdowe spółki RAFAKO

wszystkie dla zarejestrowanych
+Dodaj wątek
spółki już nie ma przecież. ~Josef 4 2026-06-22 19:20
Do Wszystkich Akcjonariuszy . ~Monika 54 2026-06-22 15:10
Tak jak pisałem jest Kupiec na Rafako i dzierżawę !!Grubo będzie ! ~xxx 52 2026-06-22 15:09
czemu nikt nie wznawia ? ~JuliuszT 43 2026-06-21 23:00
Kupiłam taniutko akcje Rafako po 1 gr za akcje .Czekam aż będą po ~Janina 33 2026-06-21 13:12
Rafako jeszcze wróci na giełdę .....spółka wróci na szczyty . ~xxx 48 2026-06-21 13:11
Rafako zostaje na giełdzie ~Otto 144 2026-06-11 18:49
Dlaczego wszyscy piszecie takimi krzaczkami tutaj? ~Czosnek 3 2026-06-08 17:04
koniec spółki już rok temu. ~koniec 3 2026-06-05 10:20
Podpiszą Safe i wpłynie pierwsza transza może pójdzie w ratowanie Rafako ~Nowy 6 2026-06-04 12:28
Rafako odzyskuje sens ~syrek 12 2026-06-04 12:17
jaka dzierżawa jak akcji nie ma. ~MAX 23 2026-05-31 22:15
Rafako -Safe -Byle Rafako ma ogromny potencjał czytać . ~xxx 5 2026-05-20 18:31
Konflikt interesów - ARP ~Por 13 2026-05-19 20:24
Czy jest możliwe odszkodowanie? ~jjj 5 2026-05-19 20:20
Sprzedam papier ~Kumaty 4 2026-05-05 13:18
tak dla przypomnienia ... ~sowa 3 2026-05-03 00:07
Drony bojowe dla Wojska Polskiego ~trader7 10 2026-04-28 15:07
Kupie akcje ~Amor 25 2026-04-21 12:25
Jelcz chce kupić fabrykę po Rafako ! ~Www 21 2026-04-13 07:20
KIEDY DYWIDENDA Z RAFAKO CO PANY I PANEWKI ~XXX 9 2026-04-08 14:38
Rafako zbuduje blok na gaz koksowniczy w Radlinie. ~Www 7 2026-04-01 23:30
Safe uratuje Rafako co myślicie ? ~Nowy 5 2026-03-14 15:50
Stan konta akcie Rafako ~Delvekio 17 2026-03-12 23:55
chyba mają dużą stratę ? ~akcjonariusz 3 2026-02-27 06:21
Dziadek, jesteś? ~pytacz 1 2026-02-19 17:47
Rafako nie wróci na giełdę ! ~rafako20 2 2026-02-17 16:02
Czemu akcje Rafako są dalej na koncie inwestycyjnym ? ~akcjonariusz3 9 2026-02-01 19:24
RRRrrr pakuj rafako zarobisz :) - informacja tylko dla RRRrrr akcjoinm 39 2026-01-30 18:18
Szar po 8 groszy . ~Inwestor 3 2026-01-29 18:49
[x]
RAFAKO 0,00% 0,01 2025-07-21 02:00:00
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.