12,90 zł
-3,01% -0,40 zł
Zakłady Chemiczne Police SA (PCE)

Ludzie - POLICE

Skład zarządu

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Wardacki Wojciech Prezes Zarządu 2016-04-07 AZOTY - Prezes Zarządu
BOS - Przewodniczący RN
Panas Tomasz Wiceprezes Zarządu 2016-04-07 -
Zasadzki Włodzimierz Wiceprezes Zarządu 2016-07-15 -
Tarocińska Anna Członek Zarządu 2017-03-03 -

Skład rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach giełdowych
Habelman Joanna Przewodniczący RN 2016-03-30 -
Dąbrowska, Agnieszka Ewa Członek RN 2016-03-30 -
Kozłowski Mirosław Członek RN 2016-03-30 -
Malicki Andrzej Członek RN 2016-06-30 -
Licht Bożena Członek RN 2016-08-08 -
Więcek Maria Członek RN 2016-12-14 -

Historia zmian składu zarządu i rady nadzorczej

Nazwisko i imię Funkcja Od dnia Do dnia Funkcje aktualnie sprawowane w innych spółkach
Rzempała Artur Wiceprezes Zarządu 2016-06-27 2016-07-15 -
Rzempała Artur Wiceprezes Zarządu 2016-06-27 -
Zarzycka-Rzepecka, Anna Wiceprezes Zarządu 2016-04-07 2016-06-27 -
Zarzycka-Rzepecka, Anna Wiceprezes Zarządu 2016-04-07 -
Hac Dariusz Przewodniczący RN 2016-03-30 2017-01-26 -
Wardacki Wojciech Członek RN 2016-03-01 2016-03-30 AZOTY - Prezes Zarządu
BOS - Przewodniczący RN
Wardacki Wojciech Członek RN 2016-03-01 2016-03-30 AZOTY - Prezes Zarządu
BOS - Przewodniczący RN
Wardacki Wojciech Członek RN 2016-03-01 AZOTY - Prezes Zarządu
BOS - Przewodniczący RN
Zielińska, Patrycja Małgorzata Członek RN 2015-05-27 2016-03-30 -
Zielińska, Patrycja Małgorzata Członek RN 2015-05-27 -
Podolak Anna Wiceprezes Zarządu 2014-10-29 2016-04-07 -
Podolak Anna Wiceprezes Zarządu 2014-10-29 -
Lipiec Maciej Członek RN 2014-10-08 2015-05-26 -
Lipiec Maciej Członek RN 2014-10-08 2015-05-26 -
Jarczewski, Paweł Przewodniczący RN 2013-08-27 2016-02-19 -
Jarczewski, Paweł Przewodniczący RN 2013-08-27 -
Likierski Marcin Członek RN 2013-05-16 2016-03-01 -
Likierski Marcin Członek RN 2013-05-16 -
Kuźmiczonka Rafał Wiceprezes Zarządu 2012-06-26 2016-11-14 -
Skolmowski Andrzej Członek RN 2012-06-26 2016-03-30 -
Skolmowski Andrzej Członek RN 2012-06-26 2016-03-30 -
Skolmowski Andrzej Członek RN 2012-06-26 -
Kuźmiczonka Rafał Wiceprezes Zarządu 2012-06-26 -
Naruć Wojciech Wiceprezes Zarządu 2012-06-25 2016-04-07 -
Naruć Wojciech Wiceprezes Zarządu 2012-06-25 -
Góra Jerzy Członek RN 2011-10-20 2014-07-02 -
Marciniak Jerzy Przewodniczący RN 2011-10-20 2013-07-31 -
Góra Jerzy Członek RN 2011-10-20 -
Marciniak Jerzy Przewodniczący RN 2011-10-20 -
Jałosiński Krzysztof Prezes Zarządu 2011-06-26 2016-04-07 -
Jałosiński Krzysztof Prezes Zarządu 2011-06-26 -
Jałosiński Krzysztof Prezes Zarządu 2011-02-01 2012-06-25 -
Naruć Wojciech Wiceprezes Zarządu / dyrektor ekonomiczny 2011-01-24 2012-06-25 -
Majchrzak Jerzy Przewodniczący RN 2010-06-21 2012-06-26 -
Majchrzak Jerzy Przewodniczący RN 2010-06-21 2012-06-26 -
Marciniak Ireneusz Wiceprezes Zarządu / Dyrektor Handlowy 2010-06-21 2012-06-25 -
Marciniak Ireneusz Wiceprezes Zarządu 2010-06-21 2012-06-25 -
Głowacki Jacek Wiceprezes Zarządu 2010-06-21 2012-01-30 -
Głowacki Jacek Wiceprezes Zarządu 2010-06-21 -
Mroczkowski Marek Przewodniczący RN 2010-04-13 2011-10-17 -
Kwiatkowski Zygmunt Członek RN 2010-04-13 2010-06-08 -
Kwiatkowski Zygmunt Członek RN 2010-04-13 -
Mroczkowski Marek Przewodniczący RN 2010-04-13 -
Ruta Szymon Członek RN 2010-01-11 2011-10-19 -
Ruta Szymon Członek RN 2010-01-11 -
Zieliński Tomasz Wiceprezes Zarządu 2009-08-01 2010-09-30 -
Zieliński Tomasz Wiceprezes Zarządu 2009-08-01 -
Małłek Robert Członek RN 2009-07-30 2010-04-13 -
Dylewski Marek Członek RN 2009-07-30 2009-12-09 -
Dylewski Marek Członek RN 2009-07-30 -
Małłek Robert Członek RN 2009-07-30 -
Miklewicz Zbigniew Prezes Zarządu 2009-07-24 2010-12-03 -
Kokotowski Bogusław Wiceprezes Zarządu 2009-07-24 2010-02-05 -
Kokotowski Bogusław Wiceprezes Zarządu 2009-07-24 -
Miklewicz Zbigniew Prezes Zarządu 2009-07-24 -
Haraszkiewicz Ewa Członek RN 2008-07-15 2009-07-30 -
Pawlak Arkadiusz Wiceprezes Zarządu 2008-07-15 2009-04-27 -
Haraszkiewicz Ewa Członek RN 2008-07-15 -
Pawlak Arkadiusz Wiceprezes Zarządu 2008-07-15 -
Rzempała Artur Wiceprezes Zarządu 2008-06-25 2009-02-25 -
Rzempała Artur Wiceprezes Zarządu 2008-06-25 -
Motyliński Janusz Wiceprezes Zarządu 2008-04-29 2012-06-25 -
Motyliński Janusz Wiceprezes Zarządu 2008-04-29 2012-06-25 -
Likierski Marcin Wiceprzewodniczący RN 2008-04-10 2013-04-27 -
Trzcińska Halina Wiceprzewodniczący RN 2008-04-10 2010-04-13 -
Drożdż Wojciech Przewodniczący RN 2008-04-10 2009-06-22 -
Drożdż Wojciech Przewodniczący RN 2008-04-10 -
Trzcińska Halina Wiceprzewodniczący RN 2008-04-10 -
Likierski Marcin Wiceprzewodniczący RN 2008-04-10 -
Winiarski Sławomir Wiceprezes Zarządu 2008-04-09 2009-05-18 -
Winiarski Sławomir Wiceprezes Zarządu 2008-04-09 -
Tarocińska Anna Członek RN 2007-06-21 2017-03-03 -
Markwas Wiesław Sekretarz RN 2007-06-21 2016-04-29 -
Leszek Droździel Wiceprzewodniczący RN 2007-06-21 2008-04-10 -
Leszek Droździel Wiceprzewodniczący RN 2007-06-21 -
Markwas Wiesław Sekretarz RN 2007-06-21 -
Siwiec Ryszard Prezes Zarządu 2007-02-15 2009-06-25 -
Siwiec Ryszard Prezes Zarządu / dyrektor generalny 2007-02-15 -
Wojciechowski Paweł Członek RN 2006-09-25 2007-04-04 -
Wojciechowski Paweł Członek RN 2006-09-25 -
Niewiński Andrzej Wiceprezes Zarządu 2006-09-01 2008-05-16 -
Koźlarek Zbigniew Członek Zarządu 2006-09-01 2008-05-16 -
Długosz Grzegorz Prezes Zarządu 2006-09-01 2006-12-15 -
Niewiński Andrzej Wiceprezes Zarządu 2006-09-01 -
Koźlarek Zbigniew Członek Zarządu 2006-09-01 -
Długosz Grzegorz Prezes Zarządu 2006-09-01 -
Małachowska Agnieszka Członek RN 2006-06-12 2008-06-04 -
Bis Jan Członek RN 2006-06-12 2008-04-10 -
Małachowska Agnieszka Członek RN 2006-06-12 -
Bis Jan Członek RN 2006-06-12 -
Piotrowski Mariusz Przewodniczący RN 2006-02-10 2008-04-10 -
Malinowski Krzysztof Członek RN 2006-02-10 2007-06-21 -
Kozłowski Stanisław Członek RN 2006-02-10 2007-06-21 -
Drac-Tatoń Marek Członek RN 2006-02-10 2006-04-06 -
Piotrowski Mariusz Przewodniczący RN 2006-02-10 -
Drac-Tatoń Marek Członek RN 2006-02-10 -
Kozłowski Stanisław Członek RN 2006-02-10 -
Malinowski Krzysztof Członek RN 2006-02-10 -
Wojciechowski Paweł Wiceprzewodniczący RN 2005-11-19 2006-06-23 -
Wojciechowski Paweł Wiceprzewodniczący RN 2005-11-19 -
Ofman Paweł Członek Zarządu 2005-09-06 2006-06-12 -
Ofman Paweł Członek Zarządu 2005-09-06 2006-06-12 -
Bachórski Mirosław Prezes Zarządu 2005-09-06 2006-06-12 -
Kurowski Andrzej Wiceprezes Zarządu 2005-09-06 2006-05-11 -
Kurowski Andrzej Wiceprezes Zarządu 2005-09-06 -
Bachórski Mirosław Prezes Zarządu 2005-09-06 -
Bachórski Mirosław Prezes Zarządu 2005-09-06 -
Grzebieluch Adam Przewodniczący RN 2005-04-28 2006-02-10 -
Grzebieluch Adam Przewodniczący RN 2005-04-28 -
Górecki Mirosław Członek RN 2004-06-04 2007-06-21 -
Szymański Leonard Członek RN 2004-06-04 2006-02-10 -
Górecki Mirosław Członek RN 2004-06-04 -
Szymański Leonard Członek RN 2004-06-04 -
Kolenda Wojciech Członek Zarządu 2004-06-02 2007-01-19 -
Kolenda Wojciech Członek Zarządu 2004-06-02 -
Motyliński Janusz Członek Zarządu 2004-06-02 -
Burzyński Andrzej Członek RN 2003-11-20 2006-06-12 -
Burzyński Andrzej Członek RN 2003-11-20 -
Greinert Maciej Członek RN 2003-06-30 2007-06-21 -
Faryniarz Jerzy Sekretarz RN 2003-06-30 2007-06-21 -
Greinert Maciej Członek RN 2003-06-30 -
Faryniarz Jerzy Sekretarz RN 2003-06-30 -
Bachórski Mirosław Członek Zarządu 2002-12-13 2005-09-06 -
Bachórski Mirosław Członek Zarządu / Dyrektor Handlowy 2002-12-13 -
Kurowski Andrzej Prezes Zarządu 2002-12-12 2005-09-06 -
Kurowski Andrzej Prezes Zarządu / Dyrektor Generalny 2002-12-12 -
Obszyński Mariusz Członek RN 2002-11-06 2006-02-10 -
Obszyński Mariusz Członek RN 2002-11-06 -
Rupnik Henryk Wiceprzewodniczący RN 2002-05-13 2006-02-10 -
Rupnik Henryk Wiceprzewodniczący RN 2002-05-13 -
Żyndul Krzysztof Prezes Zarządu 2002-01-17 2004-03-12 -
Słupski Piotr Wiceprzewodniczący RN 2003-08-05 -
Smoliński Jacek Członek RN 2003-06-30 -
Wysocki Andrzej Prezes Zarządu 2002-12-12 -
Plewa Aleksander Wiceprzewodniczący RN 2002-05-13 -
Weiss Wojciech Członek RN 2002-05-13 -
Jaworski Andrzej Przewodniczący RN 2002-01-17 -
Delecka Aleksandra Członek RN 2002-01-17 -
Roszkowski Bohdan Członek Zarządu 2002-01-17 -
Markowski Andrzej Prezes Zarządu 2002-01-17 -

Zatrudnienie

Spółka
2017 2 501 -
2016 2 393 -
2015 2 373 -
2014 2 380 -
2013 2 395 -
2011 2 622 -
2010 2 894 -
2009 3 097 -
2008 3 203 -
2007 2 912 2007-12-31
2006 2 803 2006-12-31
2005 2 786 I kwartał
2004 2 781 -
2003 2 746 -
2002 3 076 -
2001 4 030 -
Grupa
2017 3 405 -
2016 3 226 -
2015 3 175 -
2014 3 221 -
2013 3 210 -
2012 3 209 -
2011 3 208 -
2010 3 368 -
2009 3 607 -
2008 4 356 -
2007 4 019 2007-12-31
2006 3 289 2006-12-31
Zapisz się na bezpłatny newsletter Bankier.pl
Przejdź do strony za 5 Przejdź do strony »

Czy wiesz, że korzystasz z adblocka?
Reklamy nie są takie złe

To dzięki nim możemy udostępniać
Ci nasze treści.

Przemek Barankiewicz - Redaktor naczelny portalu Bankier.pl

Jesteśmy najważniejszym źródłem informacji dla inwestorów, a nie musisz płacić za nasze treści. To możliwe tylko dzięki wyświetlanym przez nas reklamom. Pozwól nam się dalej rozwijać i wyłącz adblocka na stronach Bankier.pl

Przemek Barankiewicz
Redaktor naczelny portalu Bankier.pl